AFERA Bogdanovic - DS - Beograd! - Predsednik opštine Grocka najavio ostavku
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: AFERA Bogdanovic - DS - Beograd! - Predsednik opštine Grocka najavio ostavku

Zainteresovan član ratnistrateg (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation AFERA Bogdanovic - DS - Beograd! - Predsednik opštine Grocka najavio ostavku

Predsednik opštine Grocka najavio ostavku
    Autor: Tanjug | 10.07.2007 - 17:40

Predsednik opštine Grocka Blažo Stojanović najavio je danas da će najverovatnije krajem jula podneti ostavku i ujedno demantovao da je napravio dug opštini od oko milijardu dinara.
    Stojanović je rekao da je "100.000 stanovnika opštine Grocke deo Beograda", a da grad "nije za dve godine dao ni prebijenog dinara" i dodao da on hoće samo da ta opština bude ravnopravna sa ostalim gradskim opštinama.

====================

Demokratija napreduje nema sta!

Primećen član
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: AFERA Bogdanovic - DS - Beograd! - Predsednik opštine Grocka najavio ostavku

Citat Original postavio ratnistrateg

Predsednik opštine Grocka Blažo Stojanović najavio je danas da će najverovatnije krajem jula podneti ostavku i ujedno demantovao da je napravio dug opštini od oko milijardu dinara.
    Stojanović je rekao da je "100.000 stanovnika opštine Grocke deo Beograda", a da grad "nije za dve godine dao ni prebijenog dinara" i dodao da on hoće samo da ta opština bude ravnopravna sa ostalim gradskim opštinama.

====================

Pa je on uzeo kolko mu treba.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Zaslužan član DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Re: AFERA Bogdanovic - DS - Beograd! - Predsednik opštine Grocka najavio ostavku

====================

Grocka NE MOŽE biti "Ravnopravna" sa ostalim gradskim opštinama jer ona to nije. Grocka je prigradska opština, sa većim ovlašćenjema od gradske. Ili je prljavi Blaža pobrkao lončiće ili ti.
    Za neupućene - Blaža je stari, prastari SPS kadar, posle 2000-te se presvukao u "grupu gradjana".
    O konkretnim ciframa - kad nadležni završe svoj posao.
    Kao i ostali predsednici opština u gradu Beogradu Blaža nije neposredno biran, izabrali su ga odbornici u skupštini.

Učlanjen
    28.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Pusti sada stranacku pripadnost, covek kaze da nije dobio ni dinara od Bogdanovica.

Gde su pare? Opet na Kipru?

Buduća legenda svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Po meni je debilne ta organizacija da mesta poput Grocke ,Obrenovca ili cak Mladenovca do kojih je nekada trebalo tri sata putyovanja taljigama da budu deo Beograda ?

Zaslužan član SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio svetolik trpkovic
    Po meni je debilne ta organizacija da mesta poput Grocke ,Obrenovca ili cak Mladenovca do kojih je nekada trebalo tri sata putyovanja taljigama da budu deo Beograda ?
    Do Grocke se stiže čas posla, a postoji redovna autobuska linija, te je ova prigradska opština odavno deo grada beograda koji ima oko 3 miliona stanovnika, veruj, kako ti za mene kažeš " nedojebanoj kravetini" , jer to su podaci koji se ne izmišljaju.

Starosedelac *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1635

Citat Original postavio SANDRINAbg
    Do Grocke se stiže čas posla, a postoji redovna autobuska linija, te je ova prigradska opština odavno deo grada beograda koji ima oko 3 miliona stanovnika, veruj, kako ti za mene kažeš " nedojebanoj kravetini" , jer to su podaci koji se ne izmišljaju.
    Posalji Adminu, Sandrina!

Starosedelac Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Citat Original postavio svetolik trpkovic
    Kaži "Katoličanstvo je laž, Papa je svinja"

Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio *BILJA*
    Posalji Adminu, Sandrina!
    Narafski...kako kaže svetolik trpković " nedojebana kravetina" , tj moja malenkost, a iz uvidjavnosti i navikla da idem redom, prvo sam to prosledila moderatoru Jominiju kako je i red, al' kako su bilo kakve pa bar ljudske reakcije izostale, da ne kažem i kavaljerske, jer toga u...'ajde da ne generalizujem, onda se zna ko je sledeći na redu.

Starosedelac Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Све, све... али што неко има сесксуалне склоности ка квадриподима, то ми није јасно

Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Alekasandar3
    Све, све... али што неко има сесксуалне склоности ка квадриподима, то ми није јасно
    Eh...svega ima u Božjoj bašči...pa i svetolika trpkovića koji forumašicu pod uticajem...pa svega i svačega iz čista mira naziva " nedojebana kravetina"...

Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Inače posle te čuvene svetolikove izjave odjednom se krdo skupilo i to : nesa vozač hercegovačkog taksija, moreplovica, kamija, slavonija, banshe u pijanom stanju, naravno i ta klika od NjiHa od Anamo, jer oni nikada ne deluju sami, već samo su hrabri u krdima. Tada smo se i nas nekoliko normalnijih sklonili.

Sve to u stvari govori, da sam potrefila prave teme poput " Sramota - Klonovi naviru", te moje aktivno i dokumentovano učešće na temi " Sarajevo - jedan grad, jedan jad", gde sam prozvala i dokazala prisustvo nekih od Anamo ovde, pa najbitnija koja je izgleda i najviše prašine digla " SLUČAJ MARTINOVIĆ", a biće ih još...biće...

Primećen član Varahilo (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

[QUOTE=SANDRINAbg][B]

Sve to u stvari govori, da sam potrefila prave teme poput " Sramota - Klonovi naviru", te moje aktivno i dokumentovano učešće na temi " Sarajevo - jedan grad, jedan jad", gde sam prozvala i dokazala prisustvo nekih od Anamo ovde, pa najbitnija koja je izgleda i najviše prašine digla " SLUČAJ MARTINOVIĆ", a biće ih još...biće...[/QUOTE

i šta sada, hoćeš 100 evra zbog toga?
    naslovi tema su dobri ali postovi su ti jako patetični, takođe je jako neukusno kada na postu o reprizi emisije - Ključ , govoriš o jadnim srpskim siročićima i stavljaš na kraju tog posta smajlija koji plače, nisu sva ta deca siročići a posebno to "jadni" , jako vređa.
    hej, ljudima dole se su se dogodila realna i brutalana stradanja, i tvoji postovi za mene lično su uvreda, pogotovo u ovakvom trenutku za KiM. da ne pominjem prosipanje vulgarnosti u postovima koja si razmenjivala sa ademom , zezanje , a?
    kada već pominješ klonove, jako me zanima kako ti koja si u svojim ranijim postovima branila alergičnu, malu margo i sl. odjednom menjaš stranu?
    Poslednji put ažurirao/la Varahilo : 11.07.2007. u 03:08

Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

O čemu ti govoriš...ko su ti nick-ovi i koga sam ja branila i zašto...'ajde bre koja si ti dvolična, ako si mali adadjo...ili strela ili ko...ma ni nema veze. hajde lepo ignoriši moje postove, kao što ću i ja tvoje.

Starosedelac kami83 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1292

Inače posle te čuvene svetolikove izjave odjednom se krdo skupilo i to : nesa vozač hercegovačkog taksija, moreplovica, kamija, slavonija, banshe u pijanom stanju, naravno i ta klika od NjiHa od Anamo, jer oni nikada ne deluju sami, već samo su hrabri u krdima. Tada smo se i nas nekoliko normalnijih sklonili.
    Hajde sada posto i mene prozivas,reci mi gde sam ja tebi rekao nesto slicno tome?

Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kami83
    Hajde sada posto i mene prozivas,reci mi gde sam ja tebi rekao nesto slicno tome?
    Još nisi...tek se konsolidujete, a posle svetolika i ove izjave, neću se više iznenadjivati.

Buduća legenda svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

ma sve je to super boli vas **** ...

Starosedelac kami83 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1292

Još nisi...tek se konsolidujete, a posle svetolika i ove izjave, neću se više iznenadjivati.
    Opet imas predrasude prema meni Sandrina....

Primećen član
    Učlanjen
    03.07.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

@svetolik tripkovic

Svetolike dobro pazi ovaj trojac bez kormilara sa tri nicka a dve persone moze ozbiljno da ti naudi.

Primećen član
    Učlanjen
    03.07.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

Sve to u stvari govori, da sam potrefila prave teme poput " Sramota - Klonovi naviru", te moje aktivno i dokumentovano učešće na temi " Sarajevo - jedan grad, jedan jad", gde sam prozvala i dokazala prisustvo nekih od Anamo ovde, pa najbitnija koja je izgleda i najviše prašine digla " SLUČAJ MARTINOVIĆ", a biće ih još...biće...
    Tada smo se i nas nekoliko normalnijih sklonili

Učlanjen
    28.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

huh je li to ponovo pocelo demokratsko skretanje sa teme kao uvod u zatvaranje topika koji je "odlutao" sa teme?

Tema je lopov Nenad Bogdanovic koji nije dao pare pa je Grocka ostala bez dinara tj, kaznjena je sto je izabrala SPS kadar!

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Pusti sada stranacku pripadnost, covek kaze da nije dobio ni dinara od Bogdanovica.

Gde su pare? Opet na Kipru?
    Kako si ti uporan i tvrdoglav. Pa šta ako "čovek kaže"?
    Dobio je pare, nije ih potrošio namenski, ako uopšte znaš šta to znači.
    Btw zašto misliš da je Grad dužan da daje pare Grockoj ili bilo kojoj opštini tek tako: trebaju nam pare?

Gradska agencija za budžetsku reviziju završila je juče kontrolu rada opštine Grocka u kojoj je pronašla brojne nepravilnosti u radu opštinske uprave i Direkcije za izgradnju te opštine.

U kontroli, koja je obuhvatila period od 1. januara 2006. do 20. juna ove godine, prema zvaničnoj informaciji iz Skupštine grada, otkriveno je da je ova opština nenamenski trošila novac iz budžeta i obavljala mnoge poslove van zakonske procedure.
    Poslednji put ažurirao/la DellBoy-011 : 11.07.2007. u 08:20

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

- Za izgradnju vodovoda, ulica, sportske hale i ostale projekte Stojanović je utrošio preko milijardu dinara iz budžeta, a sredstva koja je grad izdvojio za opštinu iznose 430 miliona dinara, što znači da je budžet premašen čak dva i po puta! Sportsku halu je Stojanović počeo da zida bez građevinske dozvole i urbanističkih uslova, a nije izvršeno čak ni ispitivanje tla.

Aktivan član
    Učlanjen
    17.05.2007.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio DellBoy-011
    - Za izgradnju vodovoda, ulica, sportske hale i ostale projekte Stojanović je utrošio preko milijardu dinara iz budžeta, a sredstva koja je grad izdvojio za opštinu iznose 430 miliona dinara, što znači da je budžet premašen čak dva i po puta! Sportsku halu je Stojanović počeo da zida bez građevinske dozvole i urbanističkih uslova, a nije izvršeno čak ni ispitivanje tla.
    Ma naravno, samo je problem u tome čim se SPS ili radikali uhvate u kradji, nastaje kuknjava. Oni nikad ne kradu, nego ove odvratne demokrate samo pokušavaju da ih diskredituju.

Dosadni su više s tom patetikom.

Predsednici opština poput Grocke, Jagodine i sl. se ponašaju kao da im je to prćija, tamo su mali bogovi, samo zaboravljaju da je SPS/radikali vreme prošlo, da ipak ponekad moraju da polože račune.

Slične teme

1. Grocka - dss - ds -sps
    Autor DellBoy-011 u forumu Politika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 13.06.2008., 11:22
  2. Luka Bogdanovic
    Autor Elmer_BG u forumu Košarka
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.08.2004., 05:32
  3. LUKA BOGDANOVIĆ
    Autor u forumu Košarka
    Odgovora: 5