KOME DA SE ZALIM?????

cicka

Zainteresovan član
Poruka
152
Desava se to da komsinica tacno pored mog zida dvorista koji ga deli od nje ,redovno siri neka govna i neko djubre,da se dan jedva prezivi,a kad bude pala kisa,nesmem ni da pomislim.Mi joj rekli sta to radi i da to mogu i djubretari da odnesu,a ona kaze pa zali se ako smes,ne mozes mi nista...i eto ti...Kome sad da se obratim,jer znam da ne bi smelo tako nesto da se radi,a da ne spominjem i paljenje lisca kad je stigne usred bela dana i vrucine..i to opet pored mog zida.Hvala unapred na bilo kom odgovoru koji ce imalo biti od pomoci.
 
Paljenje lisca je zabranjeno zakonom koliko ja znam, jer se to racuna kao nekontrolisani pozar. U tom slucaju mozes da zoves pandure.
A za to djubre mislim da imas puno pravo da zoves djubretare, pa nek se onda ona zali njima.
 
Desava se to da komsinica tacno pored mog zida dvorista koji ga deli od nje ,redovno siri neka govna i neko djubre,da se dan jedva prezivi,a kad bude pala kisa,nesmem ni da pomislim.Mi joj rekli sta to radi i da to mogu i djubretari da odnesu,a ona kaze pa zali se ako smes,ne mozes mi nista...i eto ti...Kome sad da se obratim,jer znam da ne bi smelo tako nesto da se radi,a da ne spominjem i paljenje lisca kad je stigne usred bela dana i vrucine..i to opet pored mog zida.Hvala unapred na bilo kom odgovoru koji ce imalo biti od pomoci.

imam neke prijatelje koji regulisu takve situacije na naj efikasniji nacin.
za detalje:
igorbb22@mail.ru.
 
Ја се искрено надам да је ситуација решена, пошто је тема од пре две године!
А ако није, онда ми је јасно зашто се постављачица не јавља одавно..угушила се! :eek:
 

Back
Top