kakav vam je sex u braku

meja

Početnik
Poruka
46
Da li sam ja jedina osoba kojoj ne funkcionise seksualni zivot. Cetri god sam udata imam malo dete i bebu i muza koji me optuzuje da ga ne zadovoljavam da sam aseksualna i da sam mu razbila sve fantazije. Recite mi iskreno da li gresim. Volim sex, ali on smatra da je normalo imati seksualni zivot bogat kao u ***** filmovima.Molim iskusne i sigurne zene da mi kazu svoje misljenje u lice, hvala
 
Ha ha ha ha ha ha, ti si kao Mirjana. Mozda decko nece, mozda ga hladi to sto si se ti udala za SMS manijaka zvanog Igor i za njegovih 12 dvojnika. Postavila ja jednom mom decku test, dam mu kao, anonimno, Mirjanin broj telefona, i kazem mu kao, bogata je, dobra je prilika, hoce da se udaje, i on joj napravi dete, i ona rodi dete, medjutim, u medjuvremenu on sazna da je ona potpisala da se udalla za SMS ljubav, i sad, on trazi mene da mu ja kazem gde je Igor da bi se njegova zena razvela od Igora! (Tako je Igor resio taj test sa udavacom koji sam mu postavila, bolje je resio on nego ovaj drugi ipak :-) )
 
topmodelsica:
Ha ha ha ha ha ha, ti si kao Mirjana. Mozda decko nece, mozda ga hladi to sto si se ti udala za SMS manijaka zvanog Igor i za njegovih 12 dvojnika. Postavila ja jednom mom decku test, dam mu kao, anonimno, Mirjanin broj telefona, i kazem mu kao, bogata je, dobra je prilika, hoce da se udaje, i on joj napravi dete, i ona rodi dete, medjutim, u medjuvremenu on sazna da je ona potpisala da se udalla za SMS ljubav, i sad, on trazi mene da mu ja kazem gde je Igor da bi se njegova zena razvela od Igora! (Tako je Igor resio taj test sa udavacom koji sam mu postavila, bolje je resio on nego ovaj drugi ipak :-) )
???????
 
meja:

Sta ti mislis da ja nisam postavljala Igoru testove nego samo on meni? U tome i jeste fazon. Nije se upeca. Ozenio je Mirjanu preko papira, nije ga nikad videla. Ovaj drugi decko kome sam postavila Miru, on se upecao. Kao prvo, ona je gola ko pistolj, nema para, a kao drugo, nece se nikad ona razvesti od Igora, necu ja dati, necu da Igora ponovo jure udavace, ovako je na sigurnom, sad se vodi da je ozenjen, nema udavaca.
 
topmodelsica:
Ha ha ha ha ha ha, ti si kao Mirjana. Mozda decko nece, mozda ga hladi to sto si se ti udala za SMS manijaka zvanog Igor i za njegovih 12 dvojnika. Postavila ja jednom mom decku test, dam mu kao, anonimno, Mirjanin broj telefona, i kazem mu kao, bogata je, dobra je prilika, hoce da se udaje, i on joj napravi dete, i ona rodi dete, medjutim, u medjuvremenu on sazna da je ona potpisala da se udalla za SMS ljubav, i sad, on trazi mene da mu ja kazem gde je Igor da bi se njegova zena razvela od Igora! (Tako je Igor resio taj test sa udavacom koji sam mu postavila, bolje je resio on nego ovaj drugi ipak :-) )
Ajd' sad procitaj sta si napisala pa se presaberi sta si zapravo 'tela da kazes?
Niti tekst ima smisla, ni logike a ni sa temom nema mnogo veze....
 
topmodelsica:
Sta ti mislis da ja nisam postavljala Igoru testove nego samo on meni? U tome i jeste fazon. Nije se upeca. Ozenio je Mirjanu preko papira, nije ga nikad videla. Ovaj drugi decko kome sam postavila Miru, on se upecao. Kao prvo, ona je gola ko pistolj, nema para, a kao drugo, nece se nikad ona razvesti od Igora, necu ja dati, necu da Igora ponovo jure udavace, ovako je na sigurnom, sad se vodi da je ozenjen, nema udavaca.
??
Sta pijes ti danas?
 
codemaker:
Ajd' sad procitaj sta si napisala pa se presaberi sta si zapravo 'tela da kazes?
Niti tekst ima smisla, ni logike a ni sa temom nema mnogo veze....

Ozenio se decko sa devojkom koja je vec na papiru udata pa nema seks sa njom, nece da mu se digne, hladi ga to sto se zeznuo, sve ga to hladi.

Ona je, kao i nekoliko drugih devojaka, radila ovo: posalje joj Igor poruku, ona poruku posalje meni sa nepoznatog broja, ja prepoznam Igorovu poruku i odgovorim mu, ona moju poruku prosledi njemu sa svog broja, on odgovori njoj, ona ponovo meni, i tako sve dok je ne zaprosi ili dok, nekoj drugoj, ne napravi dete, onda dalje od mojih poruka nema pomoci jer to su vec ozbiljne stvari a ja se samo zezam.
 
Indigo71:
Ja nisam iskusna žena ali mogu da ti kažem da pojačani seksualni nagon (tako svojstven muškarcima jel` da) nije nešto što se može nazvati prolaznom bubicom. To može lako da vam rasturi brak pa ti sad vidi šta ćeš ... (povlađivanje njegovim seksualnim apetitima po svaku cenu ne preporučujem, jer će ti se ubrzo smučiti i muž i ceo život)
Zato sam se i obratila svima vama. Ne znam kako sam se nasla u ovoj situaciji...kao da gledam ruzan film.
 
a ostalih 30 neispavana...
znam, razumem te, ali moras da nadjes nacin da mu to nekako objasnis
moras da pokazes neki znak dobre volje
da bi ti rado, ali jednostavno nemas snage
ja sam 10 godina u braku. nema tog kucnog posla kog moj muz nece da se prihvati
i uvek kaze da sto budem imala manje obaveza, vise cu imati vremena za njega

eee, nije tu hani, ne znam da li smem da citiram jednu njenu nevidjeno dobru recenicu...:D
 
Nije mi jasno kako ste uopste opstali ako su vam se sexualne ambicije uvek toliko razlikovale?A ako je to od skoro,verovatno je uzrokovano time sto su mu u braku odredjene slobode skresane pa zeli da se oslobodi u jedinom krevetu koji ima-vasem.Mozda bi mogla da se potrudis malo da ga shvatis,sto ne znaci da treba da pristanes na sve ali da ako ti se nesto svidi od toga sto on nudi-probaj,iskusi nesto novo,osvezi.Mozda ti se svidi,mozda ne.Ali bar nece moci da te krivi da ne brines za njega.A veruj mi da se i meni,koja sam jos klinka za tebe,ponekad dodje da to otaljam,ponekad prosto nemas zelje.Ali kad bar zelji svog partnera das sansu verovatno ces je i ti dobiti,a kad se uzbudis ni sam ne znas sta sve mozes pozeleti...Obuci neki nov,izazovan ves,sredi se,stavi decu ranije u krevet i zavedi ga.Verovatno ce se i tebi svideti osecaj kad zine pred tobom.Pakovanje je cesto vaznije od poklona.
 
meja:
Da li sam ja jedina osoba kojoj ne funkcionise seksualni zivot.Recite mi iskreno da li gresim. Volim sex, ali on smatra da je normalo imati seksualni zivot bogat kao u ***** filmovima.Molim iskusne i sigurne zene da mi kazu svoje misljenje u lice, hvala



Bracni staz: 13g.+ 2g. zabavljanja. Sve vreme, sex samo sa njim.
I, normalno, nema uvek "vatrometa"ali se sex sa godinama menja, razvija...
To sto sad ne funkcionisete ne znaci da ce i kasnije tako da bude.Ti se sada vise trudis oko dece a on se malo oseca zapostavljenim/mislim/.Ne zaboravi da su muskarci "velika deca"-treba im titrati.
Uvek postoje losi periodi pa dobri, pa tako u krug.E, sad problem je verovatno i u tome :da li ti je stalo do njega toliko pa da "preko svoje volje"/kad se tebi nece/ ugadjas njemu.
Recimo: ja ne volim da me izjutra "budi"pa se potrudim da ga uvece dobro izmorim. :lol:
Sa godinama bi sex trebao da vam bude bolji /i videces bice/!!!!!
 
Ona je, kao i nekoliko drugih devojaka, radila ovo: posalje joj Igor poruku, ona poruku posalje meni sa nepoznatog broja, ja prepoznam Igorovu poruku i odgovorim mu, ona moju poruku prosledi njemu sa svog broja, on odgovori njoj, ona ponovo meni, i tako sve dok je ne zaprosi ili dok, nekoj drugoj, ne napravi dete, onda dalje od mojih poruka nema pomoci jer to su vec ozbiljne stvari a ja se samo zezam.

Samo jedno pitanje- koja je svrha ovakvog zaludjivanja??
 
Druuna:
Ona je, kao i nekoliko drugih devojaka, radila ovo: posalje joj Igor poruku, ona poruku posalje meni sa nepoznatog broja, ja prepoznam Igorovu poruku i odgovorim mu, ona moju poruku prosledi njemu sa svog broja, on odgovori njoj, ona ponovo meni, i tako sve dok je ne zaprosi ili dok, nekoj drugoj, ne napravi dete, onda dalje od mojih poruka nema pomoci jer to su vec ozbiljne stvari a ja se samo zezam.

Samo jedno pitanje- koja je svrha ovakvog zaludjivanja??
...pa dok Svetlani ne dosadi pa sve istracha Goranu (za kog znamo kako je proshao pre 2-3 godine u slichnoj situaciji). Onda ce jedno-za-drugim isplivati i sve u vezi Milice i njenih varijanti. To nece valjati nikome, a ko ce ipak izvuci najdeblji kraj - videcemo. Samo da ne bude ko proshli put.
 

Back
Top