kako da sredim stvari sa malim govnetom

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Govorim o mom mladjem bratu, u poslednje vreme smo sami kuci, trosi gomilu para, ladi jaja i ne radi nista i seta zenske pa dobro uci ali koliko mu dune. Ja moram sve da radim. Ali ne radi se o tome mislim radi se vise se radi o tome da je zlopamtilo. Juce sam mu napravio da jede, pa posle oprao, pa uradio 1000 i 1 posao, pored toga sam imao i prakticni ispit koji sam polozio. I sve to nije upoamtio. Ujutru nisam mogao u prodavnicu , pa je on posle dva sata otisao kad je shvatio da ja necu ici, jer necu, nek radi malo. Nije kupio ono sto sam ga zamolio. Zato sto u fazonu "idi pa kupi". Nije mogao da predje 50 m vise. Da se ne zamori. A to koliko ja za njega uradim i koliko sam uradio u zivotu to ga boli uvo. I stalno ide i popuje. Ne valjda ovo ne valja ono. Juce me grdi pred celom ordinacijom zbog necega. Ej bre a ne radi nista juri sponzoruse tatinim parama i ladi jaja. I prica u fazonu "ja nisam naviko da zivom u svinjcu" meni, ali mu ne pada na pamet da mrdne guzicu da nesto sredi.
 
Romansa:
Pa nece mladji brat da sprema da jede.Ja sam na njegovoj strani.Dosta mi vise tih mucenika sto kukaju na nas neradnike.

On je maldji godinu dana. I vrlo sposoban, da ga vidis kad odemo negde kad treba da se pokaze pred prijateljima ili curama, e onda ga na mozes prepoznati, druga osoba, mene maltene doslovno tera da ne radim nista, kako ja krenem nesto on skoci i uzme to da uradi. I svi misle kako je on super vredan. Ali to je na 1 dan. A kad smo kuci druga prica, kad nema pred kim da se pokaze i da se uslihta sve 4 u vis.
 
Jao opet izigravas zrtvu. Dokle....
Izvini a ko tebe tera da radis sve te poslove? Lepo uzmi i napravi rucak samo za sebe, operi svoje sudove i pocisti samo svoju sobu. Kad ides u prodavnicu kupi namirnice samo za sebe, i bole te uvo. Jel ima para - ima, jel ima decko obe ruke i noge - ima, e pa nek izvoli sam.Ozbiljno ti kazem. A kad krene da popuje oteraj ga u 3 lepe, i reci mu da mu ti nisi keva i da ako mu nesto smeta neka sredi sam. Pa da vidis kako ce posle nekog vremena da se dovede u red.
 
pile_babino:
pa lik je pametan jer je nasao potrcka koji ce sve da mu radi. Nije on tu na kraju nista kriv. Ti mu titras. Nije valjda to Aca???

ostavim ja kuhinju recimo da vidim dokle ce da izdrzi, i onda kad krene da se siri smrad kucom, znaci bukvalno kada krenu da prljavi tanjiri smrde bas smrde znaci, ono nesnosan smrad onda operem posto ne mogu da izdrzim.
 
lenj je cak i da razmisli gde je nesto ostavio. Evo pre vozio je moj bicikl, i pre neki dan ga pitam gde je torbica sa alatom i pumpom: "Ne znam" ali odma kaze neznam bez i trunke razmisljanja, juce vadi torbicu. Najvise razgovara telefonom, zavrsi razgovor. Pitas gde je ostavio telefon: "NE ZNAM"
Samo ponavlja "Ne znam".
 
Romansa:
Pokvari odnose.Mora polako.Takvi kao taj decko su cesto ranjiviji nego sto se cini.Mislim.

On ranjiv? Nema taj veruj mi ni trunke osecanja. U stanju je da iskasapi coveka da ne trepne. Meni dize pritisak pred ispit ja ga pitam zasto mi to radi, zar ne moze da me pusti na miru bar pred ispit. On kaze "Boli me *****". Totalno osoba bez trunke osecanja.
 

Back
Top