Broj 666

jeste DZavolji je ka` ti kazem...iskoci karakondzula i sve razjebe :lol:
ali ti onda se najedes blela luka i poneses srebrni kolac kad nema meseca da mu ga nabijes u bulju da nestane :lol:
ala sad serem :D
 
nije djavolji broj,nego''znak zveri''....ae bre,***** vas u tu nauku koju skupljate sa filmova tipa''noc veshtica''....uzmi prochitaj ''otkrivenje'' pa ce ti 666 biti neshto jasniji pojam.....
 
meni su 666,69 i 13 srecni brojevi.
i zaista ne veruhem u takve gluposti.a kazu da je taj "djavolji broj" u stvari 616.
a sto se omena tice...to je sranje od filma,valjala sam se od smeha:lol:
najvise kada se ono nesto okrenulo bas kada je covek ustao i otseklo mu glavu.kako je izletela:lol::lol::lol:
znaci,sada cete me videti kao retarda:"kako je njoj to smesno?!",ali jednostavno sam pogledala dosta horrora,i ovakav film nazvati horrorom..bez veze.
jaka stvar,tri sestice...ja u sveskama imam samo pentagrame i 666.mada nekada imam krstice..ne one okrenute,normalne..
a i onako ja u ta cuda ne verujem,pa me i ne dotice.:P
 
Moj broj mobilnog
ima tri shestice, 6i sam znak u horoskopu i moj lichni broj je shest.
Mama me zove zlato, a dechko maza.
Ne verujem da iza toga mozhe da se krije djavolko! ;)
 
ljudi,***** vas tako plitke....antihrist ce imati tri shestice istetovirane na jebenom chelu,i to je jedina uloga broja 666....a vidi taj idiotiza,e pomenu neko datum 6.6.2006...pa kakve to jebene veze inache ima sa tri shestice,sem shto se samo pojavljuju u datom primeru a....i shta znachi ako ti je 666 srecan broj,kako uopshte broj jebeni mozhe da utiche na bilo shta...i to 666....kako bre kako??????
 
Sve mi se nešto vrti oko tih devetki i šestica,na jednom mestu sam redni broj 666,pa me moji zezaju da sam sklopila pakt sa đavolom.
Zanima me da li je nekome donelo sreću ili mu je izbaksuziralo...............ma bezveze..........
 
meni je matura bila 6.6.2006 ! ! !
i...posle se skupilo nekoliko njih i otisli do prodavnice -neke retke koja radi nocu,medju njima i moja naj ortakinja Tanja,nakupovali se hrane jer smo vec svi ogladneli i cekali ih na Adi...
Vratili su se sa punim kesama i...pricom da im je racun u prodavnici bio 666!naravno da nismo poverovali,i kao pa gde je racun???trazili smo da nam ga pokazu-*logicno...kazu da su se toliko uplasili da su ga bacili!reko-jesteee...
mada verujem naj ortakinji kad kaze da je tako,nema razloga da laze,ali uf...neverovatno! :)
 
Mozda je bolje da preimenujemo temu u: DA LI SMO SUJEVERNI?

Ja nisam sujeverna. Nekako uvek imam lepe i pozitivne misli pa sve okrenem na zezanje i nikada mi nije tesko ako moram da se vratim, ako je petak 13, ako mi je macka presla put i sl... Meni se cini da ljudi sami nekom negativnom energijom navuku svakakve gluposti. Ciste i pozitivne misli su najvaznije i onda sve bude kako treba. :wink:
 
Ma koji djavolji broj. po numerologiji brojem 6 vlada venera mozda je zato nekima jako prijatan i lep broj. neko rece da ima taj broj u telefonu pa je mama i decko nazivaju neznim nadimcima. a tri 6 kad se saberu dobije se 9 sto je oipet neki broj ljubavi ali univerzalne ;)
 

Back
Top