sweet (wet) dreams....

senoviti

Ističe se
Poruka
2.370
jel se sanja erotika?....

ili neka `ljubav do bola`?....
evo ja,recimo,sinoc sanjam onu Bojanu Otasevic,ili kako se vec zove ona mala,slatka, plava...kao, vozi se ona u trojci (pazi `trojka`!...), sedi devojka,sve kul,kao da i nije celebrity :D ...ja preko puta nje,gledam svoja posla..i,ono,pogledam je,pogleda ona mene.. sledece sto znam,eto me:cavrljam ja sa njom,unosim joj se u lice,a lice- kao iz bajke :D i sve je vrlo stvarno, ubija u pojam ta realnost (to me takodje interesuje u vezi -vasih-snova)..imam osecaj da u svakom casu mogu da uradim sta zelim: da sidjem na sledecoj stanici,itd.kontrolisani san...Ali,jednostavno, ne mogu da se odvojim od nje :lol: ... Secam se da su pljustali komplimenti, pravo jedno holivudsko muvanje.. :razz: komentarisao sam njen predivan osmeh, blisave zube,okice!...ma pojma nemam .. Sto se mojih napora tice,riba je smuvana... :) Samo me kopka da li se `vazi` ako je sve to bio...samo... san?...(kao Ruska Jakic)
Sta vi mislite o tome? Realni sexi/romanticni snovi? Rado bih cuo poneki... ;) Kakve ih sanjate: u boji, crno-bele, konfuzne ili jasne... Sta vam se nocu mota po glavi?? Pricajte...
 
Sanjam sve neke gluposti..mozda sam 2 puta u zivotu imao neshto shto bi se moglo okarakterisati kao"sexy san"...a i to je kratko trajalo...i bilo je dok sam bio mladji.
Sad samo sanjam neke horore,dobre zenske ishchezle su iz moje podsvesti.
 
Inache sam upoznala nekoliko likova koji su mi kasnije rekli da su me vec sanjali, pre nego shto smo se sreli, i odprilike imali su deja vu kasnije, kad smo se vec druzili .. meni je to bash horor .. lezimo tako na krevetu i lik odjednom skochi - kaze, ovo sam vec sve video u snu, tebe, krevet, ovako smo lezali ..
 
Ciljam na to da ti odgovorim na temu iz vishe uglova :)


Dakle, nismo se mi (oni i ja) najpre videli, pa sanjali, kako kazesh da bi kod tebe jedino moglo da dodje u obzir, vec su oni imali svoje neke snove i pre nego shto smo se sreli .. pa kad se na javi ponovila scena iz sna - to ih je podsetilo da su takvu scenu vec videli, tojest sanjali.
 
Vesela_zena_beogradska:
Ciljam na to da ti odgovorim na temu iz vishe uglova :)


Dakle, nismo se mi (oni i ja) najpre videli, pa sanjali, kako kazesh da bi kod tebe jedino moglo da dodje u obzir, vec su oni imali svoje neke snove i pre nego shto smo se sreli .. pa kad se na javi ponovila scena iz sna - to ih je podsetilo da su takvu scenu vec videli, tojest sanjali.


Ne boj se, nije to nista strasno, samo Alchajmer. :mrgreen:

http://www.stetoskop.info/tekstovi/moje-zdravlje/objanjenje-fenomena-vve-vienov.html
 
Original postavi senoviti
hvala...trazio sam neku iliustraciju za machoizam na ovom forumu,i jedino mi je dragan jovanovic ima pravu meru muskosti i neverovatne smesnoce kao iz topa,odlucio sam se za njega bas je sexy batica,a?

Original postavio senoviti
i tebi je...svasta bih pomislio da te vidim takvu u stvarnosti...u snu- da ne pricam
ili ovde treba da se prica?

Odlican je Dragan Jovanovic!;)
Po meni jedan od boljih od mladje garde.

Ma pricaj senoviti sve sto zelis...ja sve mogu da razumem! :) ;)
 
Vesela_zena_beogradska:
Inache sam upoznala nekoliko likova koji su mi kasnije rekli da su me vec sanjali, pre nego shto smo se sreli, i odprilike imali su deja vu kasnije, kad smo se vec druzili .. meni je to bash horor .. lezimo tako na krevetu i lik odjednom skochi - kaze, ovo sam vec sve video u snu, tebe, krevet, ovako smo lezali ..
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

applause.gif

lol.gif

rollin.gif
 
Vesela_zena_beogradska:
Inache sam upoznala nekoliko likova koji su mi kasnije rekli da su me vec sanjali, pre nego shto smo se sreli, i odprilike imali su deja vu kasnije, kad smo se vec druzili .. meni je to bash horor .. lezimo tako na krevetu i lik odjednom skochi - kaze, ovo sam vec sve video u snu, tebe, krevet, ovako smo lezali ..
.........i meni su neki rekli kao dasu to vec dozivele ,samo shto im je bio koshmar .........ha ha ......... :grin: :grin: :grin:
 

Back
Top