Wireless interenet u Bg? Jer ima toga, kolko para..

MnogoLudJedan:
Ajde sve pise u naslovu.
Ako neko ima neka iskustva, ponudu..
:shock: ..cekam

Ima.
Nazalost, trenutno sam u Atini, pa ne mogu da ti dam kontakt telefon gde da se javis, jer ga ne znam napamet ... :( Vracam se oko 25-26.tog pa ako budes jos zainteresovan, dacu ti telefon pa se eventualno dogovori.
Inace ja sam nakacen preko nekih momaka sa Novog Beograda, koji su osnovali neformalnu grupu, i veoma sam zadovoljan. Do sada sam imao 256 brzinu, neogranicen protok, 65 eura msecno.
Uskoro, kada se vratim, preko njih cu uzeti i 2mbs brzinu, tako da ce biti pesma raditi.
Vazno je naravno gde se nalazis, radi opticke vidljivosti. Inace, nema nista lepse, nego ukljuciti bilo koji kompjuter u stanu, i odmah biti na netu :)
Zato razumem sto se raspitujes, malo procackaj, nacices.

Razlog sto sam se opredelio za ove momke a ne za Verat ili neko drugi zvucno ime, je potreba za dodatnim podesavanjima (koristim Netmeeting u radu intenzivno), a mnogo mi je lakse da cimam ove momke, koji svarno profesionalno odradjuju, i evo vec mese ima vozim na 256 bez problema. A i mnogo su jeftiniji od ostalih.
 
capro:
rastamann:
ahahahah...

U tehicom-u ne pushtaju p2p, tako da je to dresh kombinacija...Btw, verat daje skroz ok uslove, a tih 4000+2000 je dobra investicija
Sta je to p2p, Btw i sl?

Evo kao laik (za racunare) ja cu...
p2p - per to per
btw - by the way
Slazem se sa rastom, znam likove koji su prvo isli preko tehnicom-a i bili su nezadovoljni. Verat cesto prekida sa radom iliti puca ali kada radi je brz.
Uzgred idi na www.bgwireless.net pa na forum i deo grada u kome si pa kontaktiraj sa ljudima koji se time bave
 

Back
Top