Kada ste NAJSRECNIJI?

Biće fight, biće...
Ova mala Sonja Skarlet (O'Hara?) se juče ispilila na Krsti, a već krade avatare.
Dakle, ako se u roku od 2 dana ne presvuče, tužiću je za povredu autorskih prava.8-)

Samo izvoli....bas si mi razbila monotoniju..:-D
Inace,nisam uopste videla tvoj avatar...pre nego sto sam postavila svoj...znaci nisam ka maznula...
..ali sad posto si mi postavila ultimatum...sacekacu ta 2 dana,cisto da ti prkosim (ne volim kada mi neko naredjuje:P )...pa cu ga verovatno promeniti..8)
 
Samo izvoli....bas si mi razbila monotoniju..:-D
Inace,nisam uopste videla tvoj avatar...pre nego sto sam postavila svoj...znaci nisam ka maznula...
..ali sad posto si mi postavila ultimatum...sacekacu ta 2 dana,cisto da ti prkosim (ne volim kada mi neko naredjuje:P )...pa cu ga verovatno promeniti..8)

E, dobro.:D
Lepo od tebe. Hvala na razumevanju.
Ma, malo se ja šalim, naravno... Nisam zlotvor.;)
Ako ti se toliko sviđa Catwoman, pogledaj na netu - ima i drugih avatara sa njenim likom.

Ybte, kao da pričam sama sa sobom...
 
Ja sam jako veliki optimista. I stvarno,nervozna sam i neraspolozena jkako retko,a kada sam takva trudim se da se ne vidi jer mi onda svi kazu "Jao,ja nisam navikao/la na takvu tebe,pa sta ti je,sta te muci..."

Ali naj naj naj srecnija sam bila :
prvi put sam to osetila kad su sve moje najbolje drugarice bile sa najboljim drugovima old mog decka,pa kad smo slavili moj upis u srednju,pa njihov,pa prvo vece exkurzije (eh........)....ma ima ih stvarno jako puno...
Da ne zaboravim svaki put kad sam bila stvarno s njim bila sam najsrecnija!
 

Back
Top