Frapantno i perverzno, kome ne smeta ...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Tako je to kad dete rodi dete, pa posle 16,17,18 godina pocnu da se srecu mama i cerka po istim mestima, a jos lepse kad saznaju da su bile sa istim tipom :oops: :twisted:
Jos ako je keva zgodnija od sceri, pa ne moze da je utesi...
A mala iskompleksirana, pa pocne da kuka kako je ruzna, debela, klempava i kako je sigurno taj tip prevario sa kevom jer je lepsa, pa onda mama objasnjava kako to nije tako, nego eto desilo se :lol: :lol: :lol:
Imate li takih iskustava, vi ili neko koga poznajete??
 
Zex:
Tako je to kad dete rodi dete, pa posle 16,17,18 godina pocnu da se srecu mama i cerka po istim mestima, a jos lepse kad saznaju da su bile sa istim tipom :oops: :twisted:
Jos ako je keva zgodnija od sceri, pa ne moze da je utesi...
A mala iskompleksirana, pa pocne da kuka kako je ruzna, debela, klempava i kako je sigurno taj tip prevario sa kevom jer je lepsa, pa onda mama objasnjava kako to nije tako, nego eto desilo se :lol: :lol: :lol:
Imate li takih iskustava, vi ili neko koga poznajete??
....ma extra ako su i keva i cerka dobre ,pa nek se dokazuju u krevetu ako zele da se pokazu , :grin: :grin: :grin: zdrava konkurencija radja kvalitet ......... :grin: :grin:
 
Zex:
Tako je to kad dete rodi dete, pa posle 16,17,18 godina pocnu da se srecu mama i cerka po istim mestima, a jos lepse kad saznaju da su bile sa istim tipom :oops: :twisted:
Jos ako je keva zgodnija od sceri, pa ne moze da je utesi...
A mala iskompleksirana, pa pocne da kuka kako je ruzna, debela, klempava i kako je sigurno taj tip prevario sa kevom jer je lepsa, pa onda mama objasnjava kako to nije tako, nego eto desilo se :lol: :lol: :lol:
Imate li takih iskustava, vi ili neko koga poznajete??
Joj, al' sam se napalljo, baš sam se napalljo!
 
U stvari, desilo mi se da sam jednu klinku u neki sitan sat proslog leta vozio da kupi cigarete do dragstora i ona nesto pocela da se lozi, nista specijalno, a meni bilo smesno jer je stvarno balavica. Buca mala, bas bucka, ali simpaticna. Vidjao sam je posle stalno po gradu, tamo i vamo, uvek pridje, zadeva se. Sve na nivou srednjoskolskom i tako.
Pre neki dan, sretnem jednu zgodnu koleginicu, malo stariju od mene, pricamo nesto i ona mi pokazuje fotografije sa neke svadbe i ja vidim pored nje tu buckicu. Reko' - ko je ovo? Kaze ona - pa to mi je cerka!
Jufuf, bas mi malo bilo bezveze...
 

Back
Top