ludiloooooooo

lunaluu

Početnik
Poruka
15
zar je moguce da je zivot toliko ludilo......

on se zaljubio u mene na prvi pogled..i ja u njega ali poucena svim svojim predhodnim iskustvima nisam htela da mu se prepustim celih 5 meseci....on je patio, vole me....govorio svoja osecanja a meni bio naporan i dosadan...
i konacno sam odlucila da nam dam sansu...opustila se , zaljubila, zavolela ga.....i kao grom iz vedra neba jednog dana rekao je da ne oseca vise nista prema meni...da misli da me nevoli vise..i da zeli kraj....
srusio mi se svet....pokusavala sam da ga ubedim da me voli i ta agonija je trajala 3 meseca ( tada sam ga verovatno davila svojim ogromnim dokazivanem ljubavi).....ziveli smo zajedno i pre mesec dana rekao je da zeli da se iselim...da se malo distanciramo , da bi on shavtio svoja osecanja....srela sam ga jednom na kafi sa nekom drugom devojkom,navodno nekom drugaricom.....i tada sam odlucila da se iselim.....
nasla sam stan..pocela da zivi, kako tako....nedostaje mi do bola ali....glumim da sam jaka..
juce me sreo...bila sam na kafi sa drugom...bio je vidno nervozan zbog toga...nazvao me poslepodne i pozvao kod seba na rucak i tenis....rucali smo , pili i napili se i......sex...
pole svega mi je rekao da se boji da ne slomi moje i njegovo srce jer nije siguran u svoje emocije prema meni ali da zeli da pokusamo..
otisla sam u svoj stan i sad ne znam na cemu sam i kako da se postavim...
upomoooooooooooooooooooooooooooooc!!!!
bas ga volim i zelim da ovo uspe ali...kako??? pomagajteeeeeee i dajte mi koi savet plizzzz
 
lunaluu:
zar je moguce da je zivot toliko ludilo......

on se zaljubio u mene na prvi pogled..i ja u njega ali poucena svim svojim predhodnim iskustvima nisam htela da mu se prepustim celih 5 meseci....on je patio, vole me....govorio svoja osecanja a meni bio naporan i dosadan...
i konacno sam odlucila da nam dam sansu...opustila se , zaljubila, zavolela ga.....i kao grom iz vedra neba jednog dana rekao je da ne oseca vise nista prema meni...da misli da me nevoli vise..i da zeli kraj....
srusio mi se svet....pokusavala sam da ga ubedim da me voli i ta agonija je trajala 3 meseca ( tada sam ga verovatno davila svojim ogromnim dokazivanem ljubavi).....ziveli smo zajedno i pre mesec dana rekao je da zeli da se iselim...da se malo distanciramo , da bi on shavtio svoja osecanja....srela sam ga jednom na kafi sa nekom drugom devojkom,navodno nekom drugaricom.....i tada sam odlucila da se iselim.....
nasla sam stan..pocela da zivi, kako tako....nedostaje mi do bola ali....glumim da sam jaka..
juce me sreo...bila sam na kafi sa drugom...bio je vidno nervozan zbog toga...nazvao me poslepodne i pozvao kod seba na rucak i tenis....rucali smo , pili i napili se i......sex...
pole svega mi je rekao da se boji da ne slomi moje i njegovo srce jer nije siguran u svoje emocije prema meni ali da zeli da pokusamo..
otisla sam u svoj stan i sad ne znam na cemu sam i kako da se postavim...
upomoooooooooooooooooooooooooooooc!!!!
bas ga volim i zelim da ovo uspe ali...kako??? pomagajteeeeeee i dajte mi koi savet plizzzz
Ja mislim da taj decko ne zna sta hoce, ustvari, stalo mu je samo do seksa! Izvini ako te ove reci povredjuju, ali po mom misljenju on tebe samo zavlaci! E, sada bi ti trebala da mu okrenes ledja, (ma koliko te bolelo, a bolece neizmerno) nece proci puno vremena, a on ce da shvati sta je imao i sta je izgubio! Znam da ti nece biti nimalo lako, ali to je taktika koju moras da primenis kako bi mu stavila do znanja da ti nisi igracka kojom ce se igrati kada nema resenja za svoje probleme! Budi jaka, CELICNA! Tada ce poceti da te gleda drugim ocima, tj.vise ce te ceniti, a samim tim ce mu doci "iz dupeta u glavu"! Imao sam slicne situacije sa bivsom, tako da ti to govorim iz iskustva! Cim okrenes ledja i pokazes zube, tvoj voljeni ce se zapitati sta se to odjednom desilo sa tobom i bice mu krivo sto vise nisi ta koja je za njega bila spremna na sve!
 
ma da znam si upravu kada kazes da mu trebam okrenuti ledja...tako je uvek u zivotu......moram da budem bas jaka....
a sex.....hm.....da li menja stvar ako kazem da sam ja njega napala:-).....by the way on bas ne zna sta hoce...moracu dobro da ga isprasim po dupetu...
hvala u svakom slucaju
 
..hm, najgore je kad se osećanja izgube, kad dođe do razlaza zbog zahlađenja...gore nego kad se raskine zbog neke svađe...
iskustvo moje, a i većine drugih govori da u tom slučaju ne vredi ponovo pokušavati ništa...znači razum kaže "okreni se i idi"...ali da se samo razum pita, ne bi baš bilo teško biti razuman...ako ti kažeš da ga baš voliš i želiš da uspete, onda ne treba niko da ti kaže šta da činiš, već radi na onome što ti stvarno hoćeš...malo zanemari ponos, pokaži mu da si i to u stanju da uradiš zbog njega, da si spremna da se boriš za vašu vezu, ali ipak pazi, nemoj ponovo da se predaš u potpunosti...uostalom, i on je rekao da želi da pokušate, to znači da nije sve gotovo, iskoristi tu njegovu nesigurnost, budi dražesnija nego ikad i nateraj ga da se ponovo zaljubi u tebe, ali bez puno filozofije svojstvene samo vama, ženama...;)
a koliko ste bili zajedno?
 
pa bili smo zajedno godinu dana i nekih 6-7 meseci........ne znam....ponos sam vec davno zaboravila....i mislim da on zna to sve....savrseno se nas dvoje poznajemo i mnogo smo slicni.....zato ne znam sta da radim...ne smem da ga gusim, ali ni previs eda ga pustim..a ja bi sada sve ali mislim da treba biti strpljiv a ja nemam bas strpljenja....
ma ne znam...sto bi jednostavno kada moze komplikovano:-)....grrrrrrrrrrrrr.......mrzim to!!!
ma on je zbunjen totalno..jedan dan me voli, drugi ne...pa ja ne znam vise sta da mu radim!!!
 
lunaluu:
on se zaljubio u mene na prvi pogled..i ja u njega ali poucena svim svojim predhodnim iskustvima nisam htela da mu se prepustim celih 5 meseci...

...pokusavala sam da ga ubedim da me voli i ta agonija je trajala 3 meseca ( tada sam ga verovatno davila svojim ogromnim dokazivanem ljubavi).....
prvo si se cenjkala ti, a sad on
ja tu kategoriju ljudi ne razumem najbolje, pa tako verovatno ni moj savet nije onaj koji bi trebalo da primenis
ako ti je stvarno stalo da se boris za tu vezu, ocigledno je iz tvog opisa situacije da tvoj muskarac zeli samo onu zenu koja ce ga nagnjeciti da se dokazuje, gde ce on biti uvek ispod nje...tako da ostani srecna, nasmejana, okupirana drugim ljudima i snazna.... (inace i ja ti zelim sve ovo +da ga pripises proslosti)
zelim ti puno srece, ali meni deluje u potpunosti besmisleno ta vecita, napetost i dokazivanje... ne volim igru klackalice, ne volim kad partner na davanje odgovori uzimanjem jer misli da su to pravila igre...
 
slazem se sa tobom ne volim ni ja te igre i igrice ali....izgleda da tako mora da se zivi....
ja sam se bila malo pogubila u toj vezi..postala sam ona dokona zena..a on je zavole jednu veselu i leprsavu zenu, spremnu na sve ludosti ovoga sveta.....i neuhvatljivu.....i tu sam pogresila.....
hm..nadam se da cu moci ispravi gresku.....samo sam umornaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
lunaluu:
ja sam se bila malo pogubila u toj vezi..postala sam ona dokona zena..a on je zavole jednu veselu i leprsavu zenu, spremnu na sve ludosti ovoga sveta.....i neuhvatljivu.....i tu sam pogresila.....
hm..nadam se da cu moci ispravi gresku.....samo sam umornaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zavedi gaaaaaa!!! Zavedi ga ponovo, uradi nešto karakteristično za onaj početni period veze, podseti ga u koga se zaljubio!
 
јееееее.............moracu...........hm............a moze poneki savet kako:-)...mislim znam ja to ali..malo sam pod pritiskom ....pa ne bi bilo lose cuti malo kako vi to muskarci volite da vas mi zavodimo!!!
 
lunaluu:
јееееее.............moracu...........hm............a moze poneki savet kako:-)...mislim znam ja to ali..malo sam pod pritiskom ....pa ne bi bilo lose cuti malo kako vi to muskarci volite da vas mi zavodimo!!!
nemam pojma...ja lično volim, tj ne volim kad devojka puno pametuje, sve analizira, kad voli sve da kontroliše...više volim spontanost, opuštenost...neki opet vole da se o svemu razgovara..ti najbolje poznaješ svog boyfrienda...najbitnije je da mu pružiš dobru zabavu, u svakom smislu, i smej se što više, odbaci face "naoblačilo se".. :wink:
 
Bjezi od tipa i ne okreci se ni pod zivu glavu. Taj fazon idi mi/dodji mi moze da bude jako bolan za tebe. Voli te kad nisi pod njegovom sjenom, a chim te ponovo osvoji opet mu nisi interesantna. Ako sad nije siguran da te voli, kako ce biti siguran kada nastanu pravi problemi. Takve veze uglavnom dugo, dugo traju, a ako si bash velik baksuz mogu da zavrshe i brakom pa ti nakachi nekoliko djece i onda dodje do krajnjeg zakljuchka kada budesh imala cirka 40 da to ipak nije bila ljubav. On lijepo ode sa nekom 22 godishnjom lutkicom, a ti ostanesh sa pitanjem: Na koga sam potroshila tolike godine zivota?
Druga varijanta ti je da mu totalno blokirash pristup, a on ce kao i vecina sujetnih mushkaraca da pati zbog chinjenice da je njegova igrachka prestala da bude samo njegova.
 
Zasto mislis da ce sada biti drugacije nego prvi put?
Dosadila si mu tad, dosadices mu opet. On treba da je s tobom ne zato sto mu je tesko bez tebe, nego zato sto mu je dobro s tobom. A to ocigledno nije bio slucaj jer je trazio da se iselis.
Bezi od njega, tu srecu neces naci.
 
pa nemam pojma..nekako prvi put se nisam ja davale uopste...ma ne znam vise...evo sad smo se videli na pivu...i nista ...kao ono sve ok ali drze se podalje od mene....grrrrrrrrrrrrrrrrr......ti muskarci...nikada zadovoljni!!!!!!!! hm.....
by the way Enrique, nemaveze kolikogodina imas....jedostavno nikad ne odrastes a i problemi su uvek isti...
 

Back
Top