Srpski titlovi na satelitskim kanalima

jxl

Početnik
Poruka
1
Hteo bih da nabavim skystar karticu i da pomocu racunara pratim satelitski program. Po forumima sam video da otprilike piratski mogu da se prate sledeci paketi:

1. Premiere
2. Polsat
3. Turksat
4. D+

Interesuju me koji kanali u ovim paketima imaju srpski/hrvatski titl ???
 
bokili84:
Skines titl sa www.podnapisi.net Nadjes film koji hoces,recimo na taquilla 3,vidis koji je minut,ukljucis igi pa na load,ucitas titl i pomeras preko strelice levo desno dok ne uskladis titl i to ti je to :) ako sam ti uspeo sta pomoci...slab sam u objasnjavanju :)
Ma jesi, Hvala ti, samo kao sto sam i pretpostavio to je bas triper, kada moras juriti prevod da uskladis sa zvukom!!
 
bokili84:
Skines titl sa www.podnapisi.net Nadjes film koji hoces,recimo na taquilla 3,vidis koji je minut,ukljucis igi pa na load,ucitas titl i pomeras preko strelice levo desno dok ne uskladis titl i to ti je to :) ako sam ti uspeo sta pomoci...slab sam u objasnjavanju :)
Link ti nije u redu, na njemu stoji da je to program za ubacivanje titla u dvx filmove, tacnije sam prevodis reci i ubacujes u film, nema niceg od onog sto si naveo upisivanje tequila ili premier i sat kada je poceo ili pocinje film!!! Daj drugi link!!
 
strsljen_serb:
Link ti nije u redu, na njemu stoji da je to program za ubacivanje titla u dvx filmove, tacnije sam prevodis reci i ubacujes u film, nema niceg od onog sto si naveo upisivanje tequila ili premier i sat kada je poceo ili pocinje film!!! Daj drugi link!!


sta napisa ti keve ti???pa kakve veze ima da li film ide sa satelita ili cd-a??najbolji link za titlove je upravo ovaj koji sam napisao.na njemu nadjes titl,skines igi subtitler,pustis kanal koji hoces na satelitu,vidis koji je minut filma i uskladis...to je cela mudrost.ja to sve uradim za manje od minut
 
strsljen_serb:
Link ti nije u redu, na njemu stoji da je to program za ubacivanje titla u dvx filmove, tacnije sam prevodis reci i ubacujes u film, nema niceg od onog sto si naveo upisivanje tequila ili premier i sat kada je poceo ili pocinje film!!! Daj drugi link!!
Nemoj da zezaš, čovek ti lepo objasnio.Skini Igi,nadji titl na internetu i snimi ga.Pokreni Igi i u donjem delu "plejerčića",da ga tako nazovemo, imaš opciju da nadješ-učitaš titl.Nadješ titl plejerom Igi, naravno, tražiš ga u direktorijumu gde si ga i snimio.Na Igiju imaš deo koji izgleda kao snajper.Levi klik na njega i prevučeš na ekran plejera (na prog DVB ili bilo koji drugi plejer koj emituje film sa CD-a ili direktno sa SS2 kartice) i pritisneš dugme za pokretanje titla na plejeru Igi.Na delu ekrana gde si gadjao snajperom,pojaviće se prevod.Znači,moguće je pomerati prevod bilo gde na ekranu plejera koji emituje film.U čemu je caka? Da iz SAT programa nadješ vreme emitovanja filma,spremiš titl u Igiju i čekaš.Kad film krene, pokreneš i titl.Malo ga strelicama levo -desno, doteraš ako žuri li kasni.Problem su reklame koje prekidaju film a titl ide i dalje pa tu treba reagovati da ti ne pobegne prevod, za onoga ko slabo zna strane jezike, problem je da se to uskladi posle toga.
Nadam se da je još po neko shvatio kako radi ta korisna alatka za nas Srbe. (J...ga, napravili je Bosanci i to Muslimani, ali nek im je alal za pronalazak !).
 

Back
Top