Nagrade od opstine???

Vitor89

Zainteresovan član
Poruka
230
Pitanje: da li u vasoj opstini, koja god da je, daju nagrade ucenicima koji su postigli dobre rezultate na takmicenjima?
Ja se razbijao ove godine (u odnosu na prethodne :D ) i ne kajem se (imam neke nagrade), a onda saznam da je to ukinuto od strane OPSTINE :evil: :evil: :evil:.
 
Kod nas(u Subotici) su svi vukovci dobili nove mts kartice sa 100 besplatnih sms poruka i 1000 din.kredita! :)
A inace,ako si dobio nagrade na takmicenjima,a nisi vukovac,mislim da neces nista dobiti(jer smo mi imali nekog lika koji je bio na republickom iz istorije 2 puta i bio medju prva tri,a ipak nije bio vukovac i nije dobio nista).
 
Nemam pojma. Kod nas je do sada bilo da se onima koji postignu nešto na republičkom (a možda i na nižim stupnjevima) daje $$$. Ove godine toga nema :shock: . I to su nagrađivali ljude koji nisu završili osnovnu/srednju školu tada, tako da nisu mogli znati da li će biti vukovci, već lepo doneseš fotokopije diploma i nešto ti naškrabaju u školi i to je to (tada nisam znao za konkurs, sada su čuli da ću da se prijavim pa se boje da ne ode sav budžet ;) ;) ).
 

Back
Top