POMERANJE RANG LISTE NA MEDICINI

mislim da nije moguce negativno pomeranje rang liste..... tj. npr...... ako se upisuju 50... da se onaj 50ti ne upise zbog nekog ko se ubacio... vec da se onaj 51 upise jer je neko gore odustao ......
madaaa ovo je moje zdravo razmisljanje ne mora da znaci da jeus rbiji tako
 
Uradila sam poredjenje sa listom na stomatologiji,prema onome sto sam ja videla(to ne mora da bude tacno), nasla sam 60 ljudi koji su upisali juce stomatologiju,a nalaye se na rang listi na medicini.To je ono sto sam ja videla,mozda je tajbroj veci ,a mozda je manji.
 
NE SUMNJAM DA JE GENIJE ,NEMAM NIŠTA PROTIV TOGA,NAPROTIV DRAGO MI JE ZBOG NJEGA,SVAKA ČAST SVIMA KOJI SU USPELI DA UPIŠU MEDICINU,SVAKA ČAST ONIMA KOJI SU SE UOPŠTE USUDILI DA IZAĐU NA PRIJEMNI,SVAKA ČAST NA IZBORU,MEDICINA JE JEDINA PRAVA NAUKA NA OVOME SVETU!!!!!!!!!!!!
 
dr.koki:
Taj prvi je jedan nevidjeni genije kome je otac veoma poznat i uspesan neurohirurg na svetskom nivou. A ako sin ovako nastavi bice bolji od njegovog oca.

Stefanovic?Znas mozda nesto o njemu?Iz kog je mesta i sl.Zanima me jel ucenici koji planiraju da se skoluju u inostranstvu moraju ovde zvanicno da upisu faks pa tek onda da se prebace?Zasto taj decko nije direktno tamo konkurisao kao strani drzavljanin?

Ti si iz Nisa?S obzirom da se Aca stalno zali na BG a par devojaka je odusevljeno,zanima me kakva je situacija dole.Po pitanju specijalizacije i sl.Poz
 
meda_bica:
Stefanovic?Znas mozda nesto o njemu?Iz kog je mesta i sl.Zanima me jel ucenici koji planiraju da se skoluju u inostranstvu moraju ovde zvanicno da upisu faks pa tek onda da se prebace?Zasto taj decko nije direktno tamo konkurisao kao strani drzavljanin?

Ti si iz Nisa?S obzirom da se Aca stalno zali na BG a par devojaka je odusevljeno,zanima me kakva je situacija dole.Po pitanju specijalizacije i sl.Poz

Specijalizacija ni posla nema ni u ludilu. Znam nekoliko sa 9.0-10.0 prosekom koji nemaju ni posao ni specijalizaciju nego cekaju na birou.
 
U skladu sa odredbama Konkursa za upis studenata u prvu godinu studija na Medicinski fakultet u Beogradu, 11.7.2007. godine upisalo se 394 studenta.

Upis 56 studenata u statusu studenata koji se finansiraju iz budžeta obaviće se 12.7.2007. godine od 9,00 do 11,00 časova po rang listi.

Nakon ovog roka upis se nastavlja po rang listi do popune broja od 450 studenata koji se finansiraju iz buddžeta prozivkom u 12,00 časova.

Upis samofinansirajućih studenata obaviće se 13.7.2007. godine u vremenu od 9,00 do 12,00 časova po rang listi. Nakon ovog roka upis se nastavlja po rang listi do popune broja od 50 samofinansirajućih studenata prozivkom
u 12,00 časova.



DEKAN
Medicinskog fakulteta
Prof. dr Bogdan Đuričić


05.07.2007. PRIJEMNI ISPIT 2007/2008 - ODGOVORI NA ŽALBE DEKANU

Nijedna žalba nije usvojena


02.07.2007. KANDIDATI KOJI SU STEKLI PRAVO UPISA NA MEDICINSKI FAKULTET ZA UPIS TREBA DA DONESU:

1. SVA ORIGINALNA DOKUMENTA
diplomu srednje škole, 4 svedočanstva srednje škole,
izvod iz matične knjige rođenih, lekarsko uverenje.

2. INDEKS SA POPUNjENOM PRVOM STRANICOM I PODACIMA NA STRANICI LEVO I ZALEPLjENOM FOTOGRAFIJOM-kupuje se isključivo u Skriptarnici fakulteta

3. 2. OBRASCA ŠV-20 – kupuju se u Skriptarnici Fakulteta –oba popuniti, a na jedan obrazac zalepiti fotografiju kao što je na indeksu- kupuju se u Skriptarnici fakulteta

4. Samofinansirajući studenti uplaćuju školarinu u iznosu od 125000,00 dinara na račun Fakulteta broj:
840-1139666-89 sa pozivom na broj: 742121-PS02

I rata iznosi 45000,00 dinara i plaća se prilikom upisa

II rata iznosi 40000,00 dinara i plaća se prilikom overe zimskog semestra u januaru mesecu

III rata iznosi 40000,00 dinara i plaća se prilikom overe letnjeg semestra u maju mesecu.


5. 1 fotografija – lepi se na identifikacinoj kartici koja sepredaje pri upisu.


Upis kandidata od rednog broja 1 – 450 obaviće se 11.7.2007. god. u vremenu od 9:00 do 17:00 časova.


Nakon ovog roka kandidat koji se nije upisao gubi pravo na upis na Medicinski fakultet u Beogradu.


Spuštanje rang liste i upis kandidata na mesto onih koji se nisu upisali 11.7.2007. god. obaviće se 12.7.2007. god. u vremenu od 9:00 do 11:00 časova po rang listi.


Ukoliko se i u tom roku ne upišu svi kandidati do popune broja 450, upis se nastavlja po rang listi do popune broja i traje do 15:00 časova čime će biti završen upis studenata koji se finansiraju iz budžeta.


Upis samofinansirajućih studenata, obaviće se 13.7.2007. god. u vremenu od 9:00 do 12:00 časova po rang listi.
Upis do dopune broja od 50 samofinansirajućih studenata po rang listi traje do 15:00 časova, čime se
završava upis studenata na Medicinski fakultet u Beogradu.
 

Back
Top