Ima li smisla?

Jaaaooo, умрла сам од смеха кад сам повезала ствари, а почела да читам тему од почетка, и сконтала одмах! :hahaha:
Ускоро ћу и одговорити на тему, само да пошаљем :zag: Цицики, Мирки и Фиби, знају оне зашто.
 
Biti ljut? Ne pricati jedno s drugim?
Znas ono:
Uradio si to sto mi se ne svidja i ja sam sad ljuta i necu se odljutiti dok...???
Jel imate vi takve dane/momente/sate/mjesece?
I koliko dugo mozete izdrzati da budete ljuti?

Nema nikakvog smisla biti ljut. Puno lijepih trenutaka se propusti dok traje ljutnja. Obično se brzo smirim, ali ljutnja zna da traje i po nekoliko dana.
 
@ozbiljan odgovor na temu:)

obicno se nadrkam na gluposti(koje se ponavljaju-to je momenat koji je kljucan za pop.izd)
i drndam drndam drndam dok se ne izdrndam:rumenko:
ili njorim (manje-vise cutim-odgovaram samo na konvencionalna pitanja)
nekad kazem sta mi smeta odmah (sve cesce u poslednje vreme, jer shvatih da nikada nece biti citac mojih misli i emocija)
a nekad ne kazem (misleci da ce ipak:lol: procitati moje misli.....sili mi..:lol:)

...kvinsiiiiiii:D jel vidis kako sam ja jedina dobra jel viii-diiis?...a ne k'o ove ceterke:per:(čep i trep)
 
Biti ljut? Ne pricati jedno s drugim?
Znas ono:
Uradio si to sto mi se ne svidja i ja sam sad ljuta i necu se odljutiti dok...???
Jel imate vi takve dane/momente/sate/mjesece?
I koliko dugo mozete izdrzati da budete ljuti?


UH ja sam teška na ''odljućivanju'' .-.... kad se naljutim u stanju sam da duvam 5 dana, jer sam povredjena i ništa ne može da mi odagna taj subjektivni osećaj.
Medjutim, sva sreća takve situacije nisu česte ....
 
Љутња је једно, дурење друго.

Наљутим се, кажем (то јест - вичем):''Јако сам љута због тога и тога! Смета ми то и то...!!!'', а онда, кад рашчистимо, наставим комуникацију не правећи се ''као да ништа није било'' (то је негирање да је постоји или је постојао конфликт), али не дурим се, живот тече даље... Ако смо се закачили око једне ствари, то не значи да је цео наш однос тог тренутка заустављен.
Често, кад се смире страсти, после пола сата-сат, приђем прва и покушам да рационално размотрим и своје и туђе поступке и речи.

Дурење је манифестација незрелости, покушај да казнимо онога на кога смо љути, чин освете, а најгора је када тај неко и не зна праве разлоге нашег дурења јер нећемо да му их кажемо пошто ''не говоримо са њим''... :roll: Тиме је унапред осујећена свака могућност разрешавања конфликта.

:ok: Pa da.

Znam da se naljutim za sitnicu, i priznajem to, i znam da sa one druge strane to nekad djeluje glupavo, ali tako je...
zato brzo odreagujem i isto tako se brzo odljutim...

Ako je nešto ozbiljno u pitanju, ljutnja me prođe čim se problem prodiskutuje (i riješi).
I nemam običaj da u ljutnji ili diskusiji/svađi iznosim neke zamjerke iz prošlog vijeka... to mi je... grrrr...
to i ćutanje bih zakonom zabranila. :evil:
 
Никад ми се није десило да се на неког дурим, нити да ћутим. Волим да разрешим све, кажем да сам љута зато и зато, да ми смета то и то... Али, пошто не сметају неке друге ствари, наставим комуникацију.

Кад је мој муж у питању, онда је још лакше, скоро да се не свађамо никад, а ниједном нисмо ћутали после неке расправе. Некад се сложимо на крају, некад свако задржи свој став, али не ћутимо.

Нема смисла ћутати, јер се тиме не решава ништа. Ако проблм постоји, он неће нестати ћутањем.
Ћутати пар минута да се смире страсти, то је О.К.
Али ћутати пар дана, или пар недеља...шта се тиме решава? :confused::confused:
 
Biti ljut? Ne pricati jedno s drugim?
Znas ono:
Uradio si to sto mi se ne svidja i ja sam sad ljuta i necu se odljutiti dok...???
Jel imate vi takve dane/momente/sate/mjesece?
I koliko dugo mozete izdrzati da budete ljuti?

jok, mi to ne radimo...moji roditelji su imali te faze...pa su poruke išle preko mene...tada sam rekla sebi - zahebi, mirjana, situaciju, najvažnije je komunicirati.....(doduše, mm je sasvim ok tip)
 
Biti ljut? Ne pricati jedno s drugim?
Znas ono:
Uradio si to sto mi se ne svidja i ja sam sad ljuta i necu se odljutiti dok...???
Jel imate vi takve dane/momente/sate/mjesece?
I koliko dugo mozete izdrzati da budete ljuti?

Ja ne mogu dugo da budem ljuta.... takav sam tip, oprostim sebi i drugima i vozim dalje.... zivot je dragocen da bih ga tracila na takve stvari kao je durenje i teranje inata.....:D
Svako od nas je dobrodosao u ovoj velikoj zajednici i treba da shvati da od drugih uci, te nema razloga za bes i ljutnju
Svaki nesporazum je moguce resiti, treba samo istinski zeleti:ok:
 

Back
Top