IMA LI SMISLA...

-HUGH HEFNER

Zainteresovan član
Poruka
415
...ne prateci zavet krvlju ispisan u pesmi Miroslava Ilica "Ne vracam se starim ljubavima" ja se pomirih sa bivsom devojkom...
mislio sam da bice nam dobro jer cinjenica je, u nama jos gori plamen ljubavi(nekad je bio vulkan) ali pogresih...
nekako smo oboje napeti, a ljubav je postala komplikovana kao pregovori o statusu kosova....jako se pazimo sta cemo reci, kada, na koji nacin...upucujemo jedno drugom protesne note, demarse i udaramo veto s' vremena na vreme....

sta raditi?? uslovna nezavisnost ne dolazi u obzir, a da budemo zajeno a da zadrzimo siroku autonomiju nije pametno resenje, pokazalo se vec...samo znam da je ovaj status quo neodrziv uhhhh :(
 
-HUGH HEFNER:
...nema nikog da mi pomogne...pa da, niko nece coveka sa problemima... a nekad sam vam bio dobar sise jedne....ono, daj farmerice za izlazak-moze! daj deci drogu ispod cene-moze!

Pa probao si, a ne ide.

Znaci razlaz.

A ako ti se ne razlazi onda probaj jos malo.

Ako oboje hocete da budete zajedno onda zavisi samo od vaseg razuma da li ce biti. Znaci malo se potrudite... ;)

Kaze opet ako oboj to zelite, onda treba prevazici sve :)
 
nekako smo oboje napeti, a ljubav je postala komplikovana kao pregovori o statusu kosova....jako se pazimo sta cemo reci, kada, na koji nacin...upucujemo jedno drugom protesne note, demarse i udaramo veto s' vremena na vreme....
super, meni se ovo svidja tj obecava, znachi stalo vam je oboma pa ste se malo unervozili, ako bude sve u redu, prosto ce tenzija polako splasavati. :)
 
-HUGH HEFNER:
nekako smo oboje napeti, a ljubav je postala komplikovana kao pregovori o statusu kosova....jako se pazimo sta cemo reci, kada, na koji nacin...upucujemo jedno drugom protesne note, demarse i udaramo veto s' vremena na vreme....

sta raditi?? uslovna nezavisnost ne dolazi u obzir, a da budemo zajeno a da zadrzimo siroku autonomiju nije pametno resenje, pokazalo se vec...samo znam da je ovaj status quo neodrziv uhhhh :(

Onda prijatelje tu avtomacki dolazi do podele. Ti dobija$ sise i pizzu, a ona dobija kitu i svi srecni i zadovoljeni :)
 
rado bih ti pomogla da umem. ne umem ni sebi..probaj da bar gledas na to kao na jos jednu fazu u nizu faza. veza koja "radi", reagovanje jedno na drugo. i ta vasa napetost govori upravo o tome da hodate kao po zici jer vam je STALO. i, mali prakticni savet, ukoliko je moguce:) umesto sto pregovarate i razmatrate, probaj (ti) da jednostavno pravite lepe trenutke, nesto zanimljivo, nesto novo. tako cete razbiti tu napetost, ponovo biti opusteniji i zadovoljni zajedno. pravi neke male sitne zezalice, idite negde zajedno u prirodu, smejte se, hranite golubove u parku......gledajte veverice, gledajte nebo...
 
cLick - OR - Die:
Onda prijatelje tu avtomacki dolazi do podele. Ti dobija$ sise i pizzu, a ona dobija kitu i svi srecni i zadovoljeni :)

hahahahaha


znam ja da bi to bilo najpametnije resenje, znam da bi bilo najpametnije da uzmemo ono sto nam stvarno treba...ali...dugo vec glumim kako bih ja mnogo vise da imam sa njom i kako nema govora o takvoj podeli...
vise sam ja lagao sebe nego nju, tako da sam znacajno oslabio svoje pregovaracke mogucnosti...
s' druge strane ne bih mogao da se pomirim da izgubim ni 15% onoga sto mi ona predstavlja...
 
ma opusti se, nemoj mnogo da razmisljas, spustite malo loptu, ne mora sve odjednom i ne mora odmah sve da bude kao sto je bilo...ne moze...a mozda i ne treba....dakle, polako, prvo zagrevanje...pa kad prodje period konsolidacije, ako i dalje ne ide, sta da se radi! u svakom slucaju pametno je kada i nije sve kako smo zamislili uzivati i koncentrisati na ono sto valja, dok takve stvari pretezu. ko moze! ja ne mogu, ja sam yebeni destruktivac :D
 
Gala02:
Jaoooo, heheheh, samo sto nisam umrla od smeha :lol: :lol: :lol:
Ekstra!

Pa i jel je ukucavao to PRAY THE LORD na svim temama koje je hteo da zatvori? :lol: :lol:

Sada vidim da si dobila objasnjenje, ali zipa ovo:

http://forum.krstarica.com/threads/132034&page=1&pp=10&highlight=Pray+Lord

1954.gif
 

Back
Top