Napadi na gayeve u Zagrebu

andeli apokalipse

Aktivan član
Poruka
1.926
http://www.net.hr/vijesti/page/2007/07/07/0036006.html Počelo je buđenje hrvatske nacije protiv gay i lesbo dominacije.Neka svoju intimu ostave u četiri zida zašto nam gayevi nameću svoj način života i seksualnu orijentaciju.Nama Hrvatima je dosta da manjina diktira većini ako većina na ulici ne pokazuje svoju seksualnost i ne nameće drugima svoj način života i intime.Treba zaustaviti teror manjine nad večinom koja ima svoje brige a to je kako raditi i zaraditi novac da se prehrani obitelj,nažalost liberalna politika i gay lobiji žele hrvatsku pretvoriti u državu poput nizozemske u kojoj će najveća prava imati narkomani,prostitutke,lezbijke i ******.A većina bi radila kao jeftina radna snaga odnosno da bude bijelo roblje kapitalizmu kojeg kontroliraju bankari,tajkuni i liberalni krugovi.
 
andeli apokalipse:
http://www.net.hr/vijesti/page/2007/07/07/0036006.html Počelo je buđenje hrvatske nacije protiv gay i lesbo dominacije.Neka svoju intimu ostave u četiri zida zašto nam gayevi nameću svoj način života i seksualnu orijentaciju.Nama Hrvatima je dosta da manjina diktira većini ako većina na ulici ne pokazuje svoju seksualnost i ne nameće drugima svoj način života i intime.Treba zaustaviti teror manjine nad večinom koja ima svoje brige a to je kako raditi i zaraditi novac da se prehrani obitelj,nažalost liberalna politika i gay lobiji žele hrvatsku pretvoriti u državu poput nizozemske u kojoj će najveća prava imati narkomani,prostitutke,lezbijke i ******.A većina bi radila kao jeftina radna snaga odnosno da bude bijelo roblje kapitalizmu kojeg kontroliraju bankari,tajkuni i liberalni krugovi.

Шта нас брига за загребачке педере!!!
 
Torrente BG:
Upravo tako.Ebite se svi u guzice te ustaske.
Ne vredaj mrtve ustaše i četnici su se zajedno borili protiv partizana i zajedno se povlačili iz balkana.Ako ne znaš povijest idi ponovo u školu i ne skreći sa teme o pederima koji su vaš i naš problem.Mi Hrvati smo pozdravili batinjanje pedera u Moskvi i Beogradu pa očekujemo da vi pozdravite ovu gestu dobre volje i zdravog razuma.Vi ste naša bijela kršćanska braća koja kao i mi se bore protiv istih neprijatelja.
 
andeli apokalipse:
Ne vredaj mrtve ustaše i četnici su se zajedno borili protiv partizana i zajedno se povlačili iz balkana.Ako ne znaš povijest idi ponovo u školu i ne skreći sa teme o pederima koji su vaš i naš problem.Mi Hrvati smo pozdravili batinjanje pedera u Moskvi i Beogradu pa očekujemo da vi pozdravite ovu gestu dobre volje i zdravog razuma.Vi ste naša bijela kršćanska braća koja kao i mi se bore protiv istih neprijatelja.

Mi smo problem pedera resili a kod vas paradiraju.
Vredjam zive ustase.
 
Nacisti na sve strane...I posle se zalite kako u medijima vlada cenzura i ne mozete da javno iznosite svoje nacisticke ideje...

Jednom sam video navijaca Rada van grupe
(sto je za mene novost,jer sam doticne kukavice vidjao samo u grupama:)),jadnik nema ni 50 kila,kada bi tako sam napao nekog homoseksualca,definitivno bi izvukao deblji kraj:)
 
andeli apokalipse:
Ne vredaj mrtve ustaše i četnici su se zajedno borili protiv partizana i zajedno se povlačili iz balkana.Ako ne znaš povijest idi ponovo u školu i ne skreći sa teme o pederima koji su vaš i naš problem.Mi Hrvati smo pozdravili batinjanje pedera u Moskvi i Beogradu pa očekujemo da vi pozdravite ovu gestu dobre volje i zdravog razuma.Vi ste naša bijela kršćanska braća koja kao i mi se bore protiv istih neprijatelja.


koga ti pokusavas urazumit??? bespotrebno pises, da si postavio temu o sadenju mrkve on bi naso ustasku zavjeru u temi, osim toga ja mislim da ih ne treba batinjat nego treba paralelno kada oni imaju paradu organizirat heteroseksualnu paradu. pa da vidimo ko ce bit glasniji, a tuca i nasilje su primitivizam
 
Torrente BG:
Upravo tako.Ebite se svi u guzice te ustaske.

Mi smo problem pedera resili a kod vas paradiraju.

Управо тако... пази ти усраше стално измишљају начин да се по неком питању "ујединимо".......ишшшшш, бре...... нека вас подрже они којима
сте певали данке дојчланд.....
 
reche vrli moderator pre neki dan... pun mi ****** tema o hrvatima i zatvori temu gde se pisalo o ksenofobichnoj viva la muerte ustashkoj filozofiji vezanoj za zaklane srbe i srpsku decu u najvecem logoru smrti, jasenovcu. reche isto i za tompsona kao i vrli mu kolega ober da ih ne interesuje gledanje preko plota u tudje dvorishte kao ni najveci egzodus preko pola miliona izbeglih srba iz nove ndh shto evropa ne pamti od kada postoji... a vid' sad ovu temu? i radosti nekih u ovuliranju kad se u istu ravan sa triperashima iz zagreba stave neki iz srbije koji blage veze nemaju sa temom... razocharavate me kolege, mislio sam ipak da ste inteligentniji.
 

Back
Top