Neplanirana trudnoca

sinnkе

Zainteresovan član
Poruka
412
Ne radi se o meni, nego o mom prijatelju bas je u problemu.

Jasno je da cura od nekih 21, 22 god. moze neplanirano zatrudneti, jer mozemo reci da jos uvek nije skroz zrela odnosno ima blagi shtih.

E sad me zanima kako je moguce da cura od 29 ili vise godina moze neplanirano zatrudneti?
Da li se tu radi o totalno debilnom nemaru ili pokvarenosti da ulovi decka?
Vrlo je cudno da neko moze biti u tim godinama toliki idiot.
Inace taj decko voli tu curu, ali jednostavno nije spreman u ovom momentu biti Daddy cool.
 
B00000IXWF.01.MZZZZZZZ.jpg
 
sinnkе:
A nije sama sebi napravila dete??? Da ja sam glup i nemam kitu pa to ne znam. Nego mene zanima yebe se 10 godina i sad odjednom trudna. Pa cek ko tu koga yebe u mozak?

Pa **** se i on 10 godina i............................kako je sad napravio dete? Posle 10 godina veze ljudi prestanu da koriste kontracepciju i sta.............desilo se. A on ako nije spreman posle 10 godina da preuzme odgovornost ona treba da ode na abortus i da ga sutne u njegovo moronsko pedersko dupe! I tebe naravno - koji si ti *****, pa da guras svoju smrdljivu njusku tamo gde ti nije mesto - RETARDE umobolni!!!!!!!!
 
Jbt. sta taj tvoj očekuje od devojke koja ima 29 i više godina??? :shock: :shock: ...nego da hoce dete...a ako ga sam nije zeleo u bas ovom trenutku, onda je trebao da bude obazriviji!
Nema nasedanja na price o anti-baby, zanosu i neprekidanju snosaja....

U svakom slucaju, moglo je biti i slucajno! Zasto ne?
Pisala sam na temi na ŽK ( ''pilule za dan posle'' ) o mojoj najboljoj drugarici koja je ostala trudna dva dana nakon mece uz sve prekinut snosaj!
Sve je moguce!
 
gajic:
Pa **** se i on 10 godina i............................kako je sad napravio dete? Posle 10 godina veze ljudi prestanu da koriste kontracepciju i sta.............desilo se. A on ako nije spreman posle 10 godina da preuzme odgovornost ona treba da ode na abortus i da ga sutne u njegovo moronsko pedersko dupe! I tebe naravno - koji si ti *****, pa da guras svoju smrdljivu njusku tamo gde ti nije mesto - RETARDE umobolni!!!!!!!!

Taj te napravio.
Ili si ti ***** pa samim tim nisi ni mogao imati takvih problema.
 
ja znam lika koji je namerno napravio dete devojci da ova ne bi upisla faks. stariji od nje desetak godina, mislio ako ona upise faks, a on hteo da se zeni njome, nema nista od njihove veze. jbg, a ona klinka..i ona zatrudni, uzmu se, ona rodi dete, ljubav cveta....ona upise faks, zavrsi ga, postane lekar. nekad moze i jare i pare, ups, i dete, i muz, i faks :lol: znam da ovo nema veze sa temom, valjda sam htela da kazem da postoje i obrnute situacije...izvinite..
 
sevilja:
Jbt. sta taj tvoj očekuje od devojke koja ima 29 i više godina??? :shock: :shock: ...nego da hoce dete...a ako ga sam nije zeleo u bas ovom trenutku, onda je trebao da bude obazriviji!
Nema nasedanja na price o anti-baby, zanosu i neprekidanju snosaja....

U svakom slucaju, moglo je biti i slucajno! Zasto ne?
Pisala sam na temi na ŽK ( ''pilule za dan posle'' ) o mojoj najboljoj drugarici koja je ostala trudna dva dana nakon mece uz sve prekinut snosaj!
Sve je moguce!

O cemu ti pricas. On da bude obazriviji?? Na koju foru, sta da naredi spermi da ostane u jajima kad pocne svrsavat?

Lik ima malu platu i jos nije spreman na to. Sve se desilo van dogovora, a doticnoj puca pi,chka sto je sve tako. Zene bez problema mogu roditi do 38 godine. Nego mi smo vaspitani po seljackom sistemu pa se misli da je sve posle 30 te kasno i opasno.
 
sinnkе:
O cemu ti pricas. On da bude obazriviji?? Na koju foru, sta da naredi spermi da ostane u jajima kad pocne svrsavat?

Lik ima malu platu i jos nije spreman na to. Sve se desilo van dogovora, a doticnoj puca pi,chka sto je sve tako. Zene bez problema mogu roditi do 38 godine. Nego mi smo vaspitani po seljackom sistemu pa se misli da je sve posle 30 te kasno i opasno.
ma neeeeee, neka je puniii....posle ona kucka sto je zatrudnela......
 
NovaIsta:
ma neeeeee, neka je puniii....posle ona kucka sto je zatrudnela......

Pa i njoj je to bilo dobro kad se sliva sperma iz pi,ce, ali meni se cini da nije zakazala tableta nego ona. U tome je problem. Umesto da je sacekala dve tri godine dok malo ne stanu na noge.

Zato brakovi i pucaju, dodje dete nema se kesha e pa zene same ste si krive.
 
gajic:
sinnkе:
O cemu ti pricas. On da bude obazriviji?? Na koju foru, sta da naredi spermi da ostane u jajima kad pocne svrsavat?

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoj, retare umobolni! Tata te nije naucio da se kita moze izvaditi pre nego sto svrsis! Dabogda ti otpala, i tebi i tvom drugu, seljacino ona nenormalna!

E ae skokni do prodavnice i kupi hladnu kiselu, dobra je posle pijancenja.
 
Ma crko dabogda, kretenu onaj ne dokucani, dabogda zaradili triper negde usput. Pa ovo sto si napisao je najdebilnija stvar koju je neko napisao ovde! Moronu retardirani, crko dabogda i ti i tvoj smrdljivi drug!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
koliko to para treba za jedno dete? kuca sa bazenom, lakeji, kucne pomocnice...treba malo ljubavi, dvoje koji se razumeju, i grade nesto..koliko zivota treba da prodje u "cekanju boljih vremena", koliko razocaranja, rastanaka, srusenih nadanja....
ako taj lik, posle 10 godina veze, od toga pravi PROBLEM, onda je ona guska sto je sa takvim djubretom bila.
 
sinnkе:
O cemu ti pricas. On da bude obazriviji?? Na koju foru, sta da naredi spermi da ostane u jajima kad pocne svrsavat?
Lik ima malu platu i jos nije spreman na to. Sve se desilo van dogovora, a doticnoj puca pi,chka sto je sve tako. Zene bez problema mogu roditi do 38 godine. Nego mi smo vaspitani po seljackom sistemu pa se misli da je sve posle 30 te kasno i opasno.
znaci sramota me i da postujem ovde...bojim se da me neko ne vidi...

Nek on naredi spermi! Kako je ona mogla da naredi jajnoj celiji da se podmece na put hordi spermatozoida tako nek i on naredi...zao mi devojke, ocigledno da se zahebala kod izbora muza, jer je isti otisao kod tebe da je u duetu olajavate.
 
NovaIsta:
koliko to para treba za jedno dete? kuca sa bazenom, lakeji, kucne pomocnice...treba malo ljubavi, dvoje koji se razumeju, i grade nesto..koliko zivota treba da prodje u "cekanju boljih vremena", koliko razocaranja, rastanaka, srusenih nadanja....
ako taj lik, posle 10 godina veze, od toga pravi PROBLEM, onda je ona guska sto je sa takvim djubretom bila.


Ma nisu oni bili 10 godina u vezi. Pa sta ti mislis da se ona samo s njim yebala i bila u vezi. Imala je i ranije decka.

Ae lagano se vrati iz krajnosti u koju si otisla. Plate su cca 250 eura a ti pricas o bazenima na kojima samo jedan ventil toliko kosta.
 
tweet-tweet:
znaci sramota me i da postujem ovde...bojim se da me neko ne vidi...

Nek on naredi spermi! Kako je ona mogla da naredi jajnoj celiji da se podmece na put hordi spermatozoida tako nek i on naredi...zao mi devojke, ocigledno da se zahebala kod izbora muza, jer je isti otisao kod tebe da je u duetu olajavate.[/QUOT
nemam sta da dodam, sve je receno
 
tweet-tweet:
znaci sramota me i da postujem ovde...bojim se da me neko ne vidi...

Nek on naredi spermi! Kako je ona mogla da naredi jajnoj celiji da se podmece na put hordi spermatozoida tako nek i on naredi...zao mi devojke, ocigledno da se zahebala kod izbora muza, jer je isti otisao kod tebe da je u duetu olajavate.

Ma koji muz? Sta je vama? Oni su kratko zajedno. Nekoliko meseci.

I to nije olajavanje nego je ozbilja stvar. Pa sta ti mislis dici dete na noge je isto sto i rasiriti noge? Nije bas tako.
Jadna deca s takvim roditeljima koji pre nego sto ih naprave, misle lako cemo, a onda po svojoj deci pljuju kad im ne mogu osnovno priustiti pa na kraju postanu delikventi.
 

Back
Top