Независност Српске - рачун за геноцид у WW2

AltinaBoy

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.130
Свима је било јасно да ће Јевреји после холокауста добити своју државу, што се и остварило. Међутим, још је један народ преживео геноцид током 2.светског рата. То је српски народ у НДХ. Он није добио своју државу, већ је данас угуран у наказну творевину БиХ. Зар не би требало тражити као одштету за почињена зверства 1941-1945 независност Републике Српске, јер управо је на њеном простору (и у бившој РСК) извршен највећи терор током Другог светског рата? НЕ ЗАБОРАВИТЕ ДЕЦУ СА КОЗАРЕ!!!
 
AltinaD:
Тако је! После свих страдања наш народ преко Дрине има право на независност.
normalno da ima pravo.
ako se budu okupili kao što su se okupili i oko svoga opstanka,
iskreno verujem da će je i dobiti.
a što se stradanja tiče, mislim da su se najveća stradanja Srba uvek događala u Bosni.
 
SANDRINAbg:
Najgora stradanja Srba je besmisleno gradirati...dogadjala su se i u hrvatskoj, a i u Bosni odvajkada... :confused: :cry:

Slažem se da RS treba da se odvoji od muslimanskog dela Bosne...dosta su propatili od mudzahedinskih kama...vreme je da i deca tamo, mirno spavaju, a ne na oprezu, hoće li im komšija s ćakijom u kuću upasti... :confused: :evil:


događala su se i na Kosovu i Metohiji, Hrvatskoj , ne degradiram nikoga , naprotiv bole me sva naša stradanja lično najviše ona na KiM, ipak oduvek je najgore bilo Srbima u Bosni,
da ne pominjem kako smo našoj braći iz RS tokom zadnjeg rata uveli sankcije, kako su im kolone izbeglica sa graničnog prelaza sprovođeni na KiM koje je u tom trenutku bilo takođe bure baruta.
zato jer se sama odbranila i opstala , RS ima pravo da se odvoji od dzihad države BiH!
 
Ma **** RS i tu bosansku vukojabinu da je tamo tako lepo ne bi oni dolazili vec 60 godina u stocnim vagonima u Vojvodinu i Beograd bolje da mi trazimo deo turske obale Kusadasi,Izmir ,Bodrum ili cak i sam Istambul kao nadoknadu za vekovno robstvo pod Turcima i za besplatne seksualne usluge koje su srpske zene morale da pruzaju agama i begovima mislim konacno bi izasli na more sto je san svih Srba jos od cara Dusana do cika Jove Raskovica i Vuka Draskovica a kad krene da kaplje lova od turizma Rvati ima da presvisnu od ljubomore i muke .
 
svetolik trpkovic:
Ma **** RS i tu bosansku vukojabinu da je tamo tako lepo ne bi oni dolazili vec 60 godina u stocnim vagonima u Vojvodinu i Beograd bolje da mi trazimo deo turske obale Kusadasi,Izmir ,Bodrum ili cak i sam Istambul kao nadoknadu za vekovno robstvo pod Turcima i za besplatne seksualne usluge koje su srpske zene morale da pruzaju agama i begovima mislim konacno bi izasli na more sto je san svih Srba jos od cara Dusana do cika Jove Raskovica i Vuka Draskovica a kad krene da kaplje lova od turizma Rvati ima da presvisnu od ljubomore i muke .

tebi je bas zanimljivo u zivotu :lol:
 
Trenutno nije vreme za to...ali poshto zapadnjaci vole termin"realnost",ona je u ovom sluchaju takva da oko 2 miliona stanovnika Bosne(ukljuchujuci i Hrvate) ne zeli da zivi u toj drzavi.
Dokle god RS ima rukovodstvo koje radi u njenom interesu nece biti problema za njih.Oni ce znati da ocene kad je povoljan trenutak da krenu sa prichm o otcepljenju,to josh uvek nije...pitanje za koliko godina,mozda i deceniju ali vreme radi za RS.Problem je kod nas shto nema apsolutno ni jednog jedinog sposobnog politichara.
 
Nevjerovatno licemjerstvo srpskih šovinista: Da im je pripojiti dio tuđe države a za "svoje" Kosovo plaču i dan i noć!
Ako ikad bude pravda na ovome svijetu, genocidom nastala RS biće ukinuta jer je na tom prostoru u ukupno osam gradova počinjen genocid od strane naroda koji je stvarao RS. To su gradovi: Prijedor, Kozarac, Foča, Zvornik, Brčko, Bratunac, Vlasenica i Srebrenica!
Zbog tih zločina fašizam nemože biti nagrađen!!!!

Živjela slobodna Bosna i nezavisno Kosovo 8-) 8-) 8-)
 
svetolik trpkovic:
...kao nadoknadu za vekovno robstvo pod Turcima i za besplatne seksualne usluge koje su srpske zene morale da pruzaju agama i begovima mislim konacno bi izasli na more sto je san svih Srba jos od cara Dusana do cika Jove Raskovica i Vuka Draskovica a kad krene da kaplje lova od turizma Rvati ima da presvisnu od ljubomore i muke .

pametan predlog, a kao dokaz par srba [ ili vec koliko ih ima] koji u genima imaju turske krvi i...
p.s. postoji doduse opasnost pripajanja srbije turskoj, ali u svakom biznisu postoji rizik :lol: :lol:
 
Uopšte nisam pristalica unitarne BiH, ali samo navodim da i vi nemožete očekivati nezavisnu RS i Kosovo unutar Srbije. Osim toga, ja ne želim da ulazim kao vi u unutrašnje stvari neke druge države tako da me onako iskreno, budućnost Kosova toliko ne zanima. Kosovo da je kao RS nastao na genocidu nikad ne bi dobio nezavisnost, ovako bi mogao!
 
Enfroz2891.:
Pa ja ni ne zelim Kosovo unutar Srbije.Ja zelim podelu Kosova i podelu Bosne.To je najpravednije i konachno bi smo se svi odvojili jedni od drugh u svoje nacionalne drzave...ali poshto ovde nema pameti...neko ce odneti sve a neko nishta...ko i uvek...ali zato ostaje stalan rizik za buducnost...

pa i ja ne zelim srbiju unutar kosova, ja zelim.... :lol: :lol: :lol:
 
Bošnjak:
Nevjerovatno licemjerstvo srpskih šovinista: Da im je pripojiti dio tuđe države a za "svoje" Kosovo plaču i dan i noć!
Ako ikad bude pravda na ovome svijetu, genocidom nastala RS biće ukinuta jer je na tom prostoru u ukupno osam gradova počinjen genocid od strane naroda koji je stvarao RS. To su gradovi: Prijedor, Kozarac, Foča, Zvornik, Brčko, Bratunac, Vlasenica i Srebrenica!
Zbog tih zločina fašizam nemože biti nagrađen!!!!

Živjela slobodna Bosna i nezavisno Kosovo
8-) 8-) 8-)

Fašizam? :roll: Dečko, neki fašisti te dirali? :roll:
A zbog ove parole si ga izduvao, bar ovde...
 

Back
Top