sta znaci poljubac dok spavam?

penelopa*

Zainteresovan član
Poruka
187
Sta znaci ako vam neko kaze da vas zbog neceg vise nikada nece moci voleti kao nekada i da vise skoro nista ne oseca prema vama,a onda vas pred polazak na put poljubi dok spavate??????? Sta istinitije govori o emocijama reci ili postupci??? I da li bi nekog ko vam ne znaci docekivali sa spremljenom vecerom samo za njega(nju) i ustajali iako ne morate u rano jutro da biste je odvezli na posao??? Cini li vam se da se ovde moze primeniti ona "Ako koza laze,rog ne laze".
 
penelopa*:
Sta znaci ako vam neko kaze da vas zbog neceg vise nikada nece moci voleti kao nekada i da vise skoro nista ne oseca prema vama,a onda vas pred polazak na put poljubi dok spavate??????? Sta istinitije govori o emocijama reci ili postupci??? I da li bi nekog ko vam ne znaci docekivali sa spremljenom vecerom samo za njega(nju) i ustajali iako ne morate u rano jutro da biste je odvezli na posao??? Cini li vam se da se ovde moze primeniti ona "Ako koza laze,rog ne laze".

Ozenjen je a ne sme da ti prizna. :lol:
 
penelopa*:
Sta znaci ako vam neko kaze da vas zbog neceg vise nikada nece moci voleti kao nekada i da vise skoro nista ne oseca prema vama,a onda vas pred polazak na put poljubi dok spavate??????? Sta istinitije govori o emocijama reci ili postupci??? I da li bi nekog ko vam ne znaci docekivali sa spremljenom vecerom samo za njega(nju) i ustajali iako ne morate u rano jutro da biste je odvezli na posao??? Cini li vam se da se ovde moze primeniti ona "Ako koza laze,rog ne laze".
Pa mozda da mu je osoba draga ali nije zaljubljen :lol:
 
penelopa*:
Sta znaci ako vam neko kaze da vas zbog neceg vise nikada nece moci voleti kao nekada i da vise skoro nista ne oseca prema vama,a onda vas pred polazak na put poljubi dok spavate??????? Sta istinitije govori o emocijama reci ili postupci??? I da li bi nekog ko vam ne znaci docekivali sa spremljenom vecerom samo za njega(nju) i ustajali iako ne morate u rano jutro da biste je odvezli na posao??? Cini li vam se da se ovde moze primeniti ona "Ako koza laze,rog ne laze".
Još ste niste rastali? Ono, prevarila si ga pre godinu dana...
 
InCogNito NinjA:
To je taj muski ponos preko kojeg se najteze prelazi a neko nikad ni ne predje ::)

Nego reci ti nama malo vise (konkretnije )da znamo koga da palimo na lomaci :)

Cemu okrutnost? I zar je vazno ko je kriv? Tacno je da vec godinu dana pokusava da predje preko nekih stvari i imam utisak da srce hoce,ali mu sujeta ne dopusta da se vrati na staro.Zato pitam. Reci govore jedno,ali neki postupci sasvim drugo,kao npr.ovi koje sam pomenula.
 
penelopa*:
Kao sto vidis,ali ni on mi nije ostao duzan,tek da znas. Cvecka,uuuu
Nije ni trebao. Ja da sam ne njegovom mestu bi kresnuo neku iz tvoje najbliže okoline... Sestru, šeficu, prijateljicu, majku... whatever...

penelopa*:
A posto vidim pratis moj lik i delo angazovacu te kad budem htela da izdam svoj zivotopis :-)
5000 Evra na ruke, 60% od svake prodane knjige...
 
penelopa*:
Cemu okrutnost? I zar je vazno ko je kriv? Tacno je da vec godinu dana pokusava da predje preko nekih stvari i imam utisak da srce hoce,ali mu sujeta ne dopusta da se vrati na staro.Zato pitam. Reci govore jedno,ali neki postupci sasvim drugo,kao npr.ovi koje sam pomenula.

Postupci govore da mu je stalo.
A sujeta....da, nema coveka koji je nema. Videh iz prethodnih odgovora sta se desilo.
Ne znam...ljudi su razliciti. Mislim da mu treba vreme da to "proguta"
Cim te do sada nije ostavio, male su sanse da hoce.
Ja bih da sam na njegovom mestu brzo shvatio da imam samo dva izbora.
Prvi, da ti to oprostim, "resetujemo" stvari i to vise nikad ne pominjemo.
Drugi, da te odmah napustim.
Ovo sto on radi meni deluje kao tezak udarac od koga sujeta ne moze da se oporavi tako lako, ali da osecanja jos postoje. To je ono sto njega muci. Verovatno bi mu bilo lakse da je istina sve sto ti kaze.
 
parka:
Ja ne mogu da verujem, penelopo, da ponovo prolaziš kroz sve to... a i mi s'tobom... jadna li nam majka...

Zasto bre...? Pa ovo bi moglo da dodje kao udzbenik,kako izbeci ono sto vam se "posle" desava. Znaci sirom otvorite oci,ako vec niste reseni da napustite postojecu vezu i partnera,jer nema "puj pike ne vazi". A i ako ima presesce vam. ;)
Parka,ako nisi primetila sad smo u drugoj fazi,nadam se da cu se iz trece javiti sa :D
 
penelopa*:
Sta znaci ako vam neko kaze da vas zbog neceg vise nikada nece moci voleti kao nekada i da vise skoro nista ne oseca prema vama,a onda vas pred polazak na put poljubi dok spavate??????? Sta istinitije govori o emocijama reci ili postupci??? I da li bi nekog ko vam ne znaci docekivali sa spremljenom vecerom samo za njega(nju) i ustajali iako ne morate u rano jutro da biste je odvezli na posao??? Cini li vam se da se ovde moze primeniti ona "Ako koza laze,rog ne laze".

To sve znaci da se njima desavaju neke stvari a ti si to dobro slusala kad je neko pricao.
 

Back
Top