Najbolji Borbeni Avion na Svetu

The #1 Fighter in the World


  • Ukupno glasova
    57
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

M.Army

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
247
Koji je Avion po vama najbolji na svetu od ponudjenih izbora.
 

Prilozi

  • Su-47 Bercut (10).jpg
    Su-47 Bercut (10).jpg
    79,5 KB · Pregleda: 28
Гласање је бесмислено.

1. Мешају се генерације.
2. Палубни ловци су на листи.
3. Нису сви на списку ловци.
4. Од куда прототипови на списку (Su-37 и Su-47)?
5. Неко је заборавио Боинг код F-22.
6. F-14 Tomcat (Grumman) је правилно
7. McDonnel се пише заједно ...
 
Umesto S-37(Su-47 Berkut) i Su-37 Terminator koji su prototipi trebalo je da stavis samo S-35, koji je svakako najbolji lovac(ne ulazim u raspravu). Video sam da je jedan glas otisao F-16-ici :) ... Eurofighter EF-2000 koristi i Francuska, pored UK, De, Spanije(ne znam skracenicu) i nikako ga ne mozes porediti sa 29-kom!(i ostalim navedenim) Negde je nestao i Mig-31 sa spiska, kao i Su-30, Su-33, Su-34.

Dodatak: F-35 Joint Strike Fighter je takodje prototip.

Pozdrav.
 
ko je ovu temu postavio... kako moze avion koji je prototip biti u ovakvom izboru?! ALO bre ljudi... i da kako moes da napises mig-29/35... pa to s dva razlicita aviona!
EF-2000 ne koristi francuska... jer francuska ne ucestvuje u zajednickim razvojnim procesima, ona ima Rafale, a sve ove sukhoi aviona je mozda trebalo staviti u su-27/30 klasu, opet mislim da je trebalo dodati i gripen i mirage 2000, a su-34 je valjda namenjen za zameni su-24 pa on da ne moze biti lovac!
 
dejina811:
ko je ovu temu postavio... kako moze avion koji je prototip biti u ovakvom izboru?! ALO bre ljudi... i da kako moes da napises mig-29/35... pa to s dva razlicita aviona!
EF-2000 ne koristi francuska... jer francuska ne ucestvuje u zajednickim razvojnim procesima, ona ima Rafale, a sve ove sukhoi aviona je mozda trebalo staviti u su-27/30 klasu, opet mislim da je trebalo dodati i gripen i mirage 2000, a su-34 je valjda namenjen za zameni su-24 pa on da ne moze biti lovac!
1) Миг-35 је модернизација Миг-а-29!
2) ЕФ пројекат поседује четири земаља: Енглеска, Хемачка, Француска и Шпанија!
3) Која ти је бре то класа Су-27/30???
4) Грипен је шведски авион који нема везе с' животом! Пореди МиГ-29 ОВТ и Грипен! Који бре Грипен, не буди смешан.
5) Тема не гласи ''најбољи ловац'' него ''најбољи борбени авион''


6) Лик који је написао ''Борбели Авион на Свету'' великим словима, свака му част. :-)
 
UberSukhoi:
1) Миг-35 је модернизација Миг-а-29!
2) ЕФ пројекат поседује четири земаља: Енглеска, Хемачка, Француска и Шпанија!
3) Која ти је бре то класа Су-27/30???
4) Грипен је шведски авион који нема везе с' животом! Пореди МиГ-29 ОВТ и Грипен! Који бре Грипен, не буди смешан.
5) Тема не гласи ''најбољи ловац'' него ''најбољи борбени авион''


6) Лик који је написао ''Борбели Авион на Свету'' великим словима, свака му част. :-)

1) Тачно - МиГ-29М2 је модернизовани МиГ-35.
2) Нетачно! Француска не учествује у томе. Они имају Дасо.
Koрисници су:
Royal Air Force
Luftwaffe
Aeronautica Militare Italiana
Ejército del Aire
3) Углавном ловци Су-27, док Су-30 (са разним ознакама) је ловац-пресретач (развијен на основу Су-27УБ).
4) Грипен је одличан авион. По мени и најбољи вишенаменски авион 4+ генерације.
5) Али шта пише у гласању? The #1 Fighter in the World ;)
 
DukeofSerbia:
1) Тачно - МиГ-29М2 је модернизовани МиГ-35.
2) Нетачно! Француска не учествује у томе. Они имају Дасо.
Koрисници су:
Royal Air Force
Luftwaffe
Aeronautica Militare Italiana
Ejército del Aire
3) Углавном ловци Су-27, док Су-30 (са разним ознакама) је ловац-пресретач (развијен на основу Су-27УБ).
4) Грипен је одличан авион. По мени и најбољи вишенаменски авион 4+ генерације.
5) Али шта пише у гласању? The #1 Fighter in the World ;)
1) Обрнуто. ;-)
4) Зато што може да слети на highway? :-?
5) Стварно, нисам обратио пажњу-пази само лика који је поставио тему... :)
 
sad ti meni moj dobri sukhoi reci gde sam ja pogrsio, a posto mi se cini da nisam nigde NE SERI!
mig-35( ili mig-29 OVT, ali to je bio razbojni naziv), je razvijem primarno kao ponuda za indiju, i mislim da je ipak nova letelica u odnosu da mig-29, a sta ti nije jasno ako sam rekao klasa su-27/30. a i reci mi, koji je avion 4+ generacije trenutno u rangu gripena?
e da, samo mi reci gde si cuo da je francuska ucestvovala u projektu ef-2000... !
samo moram nesto da te pitam... sto ulazis u pricu kad si glup?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top