LJiS Frankenstajn

ufff...ovo bi bio poduzi spisak,i opet bi nesto falilo...
ali jesam videla jednog lika na adi koji je po meni extra,ali mu ne znam psihicke osobine...
tako da bi bilo skroz izgled tog lika sa pridodatim osobinama..
 
...my plesure...trebala bih promeniti nick u probijacica...:P ...na forumu sve zavisi od reakcije onog koji je prvi postovao...tako da te moram razocarati W.A.S.P. tema ti je propala zbog prva dva odgovora , svi naredni ce liciti na to...jel...kud sve ovce , tud sve ovce...:)
 
Pa evo,ja rekoh.
Da je dosta uobrazen,ali zbog uma,ne zbog izgleda,da je ozbiljan uvek,autoritativan(citaj autoritaran),dosta hladan i uzdrzan,malo da me povredjuje,ali ne preterano,cutljiv...Fizicki-plave oci i duzu kosu,i dubok glas.Belo lice kao vampir...:D
 
a sad malo ja :D eh kakva bi to zenska bila ... plavokosa rokerka alkoholicarka opsednuta analnim sexom , mrzi ceo svet , zavisna od nikotina, nije gramziva/pohlepna i nije materijalista ... SLUSA, zna za kompromis i da shvati kad je pogresila ... po mogucstvu umetnica :D
 
...my plesure...trebala bih promeniti nick u probijacica... ...na forumu sve zavisi od reakcije onog koji je prvi postovao...tako da te moram razocarati W.A.S.P. tema ti je propala zbog prva dva odgovora , svi naredni ce liciti na to...jel...kud sve ovce , tud sve ovce...
ko ih yebe, nece valda, ima i normalnih ljudi na ovom forumu, nisu bas svi debili
 
W.A.S.P.:
a sad malo ja :D eh kakva bi to zenska bila ... plavokosa rokerka alkoholicarka opsednuta analnim sexom , mrzi ceo svet , zavisna od nikotina, nije gramziva/pohlepna i nije materijalista ... SLUSA, zna za kompromis i da shvati kad je pogresila ... po mogucstvu umetnica :D
...u jeeeee....aj me obavesti ako to navatash , morala bih da ovekovecim taj primerak... :D
 
Jok,ja sam romanticna jedna dusa ,Boceli je moj izbor...Dakle,nisam metalka.
Debela,hvala Bogu,takodje nisam:D
Ali necu naci 'vakog,bar u Srbiji necu.Malo sam mazohista,on da bude sadista,i dobicu sta trazim.
 
...ja znam jednog , al nema ni dugu kosu ni plave oci , ali opsednut je sobom i jeste sadista , i ne ume da voli...i forumash je...dalje necu....
...ali iskreno mislim da ti ne treba bas takav dosledno...
...naravno , uvek mozes da pocnesh da izlazish u KST i sanse da ga nadjesh (dugokosog i plavookog) ce se srazmerno povecati...;)
...ja polazim od toga , da uvek mozete naci pravog , samo ako znate gde da trazite i kako da trazite ;)
 
U,pa ja ne znam.
Aj'duga kosa jos moze da se sredi,ali plave oci:D
Ma,samo neka je opsednut sobom,a meni lep!!!Salim se,bez plavih ociju nema nista.
Mnogo volim te sto ne umeju da vole.
A sto mi takav ne treba???
 
..ja znam jednog , al nema ni dugu kosu ni plave oci , ali opsednut je sobom i jeste sadista , i ne ume da voli...i forumash je...dalje necu....
...ali iskreno mislim da ti ne treba bas takav dosledno...
...naravno , uvek mozes da pocnesh da izlazish u KST i sanse da ga nadjesh ce se srazmerno povecati...
...ja polazim od toga , da uvek mozete naci pravog , samo ako znate gde da trazite i kako da trazite
nadam se da ovaj post nije upucn meni posto sam ja bata i strejt sam! A sto se tice KST-a o nije ni upola onoga sto je bio
 

Back
Top