Ko je kad i kada od vas bio na Kosovu?

*BILJA*:
Nahvatala sam se ja knjiga toliko-koliko ti ne umes ni da brojis.
Ali, ni jednoj koju sam procitala ne pominju se Toma ni Vucic, osim ako ti nisi napisao neku?
Mozes li se prporuciti?
Pod kojim pseudonimom pises :roll:
Alber Kami je odavno fizicki mrtav, kanda pretendujes da ti budes novi?

Naravno da se ne pominju srpski nacisti u knjigama, jer su isti potpuno nebitna pojava u ozbiljnim svetskim naucnim krugovima...Znas,za prosecno inteligentne ljude nije potrebno da u knjigama bukvalno pise Toma je budala, i Vucic je lazovcina,vec citas konkretno pravnu i politicku teoriju i shvatis da je pola onoga sto Aleksandar Vucic prica bedna laz,a 100 posto onoga sto Toma prica cista glupost,jer je valjda covek u zivotu procitao samo one knjige koje mu je Seselj preporucio,a znajuci Seselja to mogu da budu samo knjige nacionalno osvescenih Nemaca iz 19. veka,zbog kojih je Nemacka na kraju iznedrila najuzasniju figuru u ljudskoj istoriji...


I hajde sada posto si tako nacitana, kazi meni u kojoj to knjizi pise da su oni koji su branili nejodvratniji sljam u istoriji Srbije,ljude koji siluju maloletne devojcice od 13 godina,nacionalni heroji? A oni koji im kazu da su moralni izbljuvci i ratni profiteri ispadaju srpski izdajnici?? Ma hajde, po kom to nacinju zakljucivanja?Ja znam za indukciju i dedukciju, ovo mora da su takozvane srpske patriote izmislili nov nacin zakljucivanja-dudukciju,tj. oni misle da smo mi pali sa duda pa ne znamo sta se sve desavalo u ratu...

Ja uopste ne pretendujem da budem Kami,uostalom da je isti ziv verovatno bi ga organizacije poput "Obraza" zabranjivale u Srbiji.Tako da je i bolje sto nije ziv, jer bi se umnogome razocarao u danasnji status omlasdine u bivsoj komunistickoj zemlji...
 

Back
Top