dobre ribe i jajare

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Oce li neko da mi objasni kako uvek jajare i beskicmenjaci imaju vrh ribu pored sebe!!!
Muvam neku da je *****, koleginicu, ona se javila posle 2 meseca satro da me pita za zdravlje i ne znam da ima decka. I ovaj joj procita poruke.

I krene meni da preti, prvo me zove telefonom pa posle porukama.

A ne sme to da raspravi sa svojom devojkom. Koja naravno igra igru.

Ej bre i takve jajar bezmude , bez karaktera, uvek imaju dobru ribu pored sebe.
 
Jao te pretnje preko telefona...Tako je jedan magarac mom drugu pretio par dana zbog neke guske,ne mozes da verujes sta mu je sve govorio...Onda sam ja toj guski dao moj broj da on zove mene jer sam ja nju nabacivao tom mom drugu...Onda je zvao mene i svasta mi govorio,ja sam samo cutao,jer ne mogu preko tel da se raspravljam,i prvo sam mu rekao gde sam,da dodje...Naravno ljiga nije dosla...pa sam ja njega zvao da dodjem ja tamo gde je on...Isao sam u Batajnicu kao kreten a njega nigde...A otisli smo samo ja i jedan "drugar"...Malo sam otisao od teme,samo da ti kazem kakvih indijanaca ima...To je bre neki paor koji misli da ce impresionirati devojku time...Uzas...Samo iskuliraj...
 
topmodelsica:
Pored sebe? Nesto mi je tu sumnjivo.

da uvek
neki ljubomorni likovi setaj dobre ribe.
ej bre. pa koja jajara moras da budes, devojka ti juri ***** okolo, i ti umesto to da raspravis sa svojom ribom, ma bre nemam reci...on preti meni koji pojma nemam da ona ima decka.

pa cek ciji je to problem? ja bi reko njegov i njegove devojke ne moj.
 
zgodan&nezgodan:
Jao te pretnje preko telefona...Tako je jedan magarac mom drugu pretio par dana zbog neke guske,ne mozes da verujes sta mu je sve govorio...Onda sam ja toj guski dao moj broj da on zove mene jer sam ja nju nabacivao tom mom drugu...Onda je zvao mene i svasta mi govorio,ja sam samo cutao,jer ne mogu preko tel da se raspravljam,i prvo sam mu rekao gde sam,da dodje...Naravno ljiga nije dosla...pa sam ja njega zvao da dodjem ja tamo gde je on...Isao sam u Batajnicu kao kreten a njega nigde...A otisli smo samo ja i jedan "drugar"...Malo sam otisao od teme,samo da ti kazem kakvih indijanaca ima...To je bre neki paor koji misli da ce impresionirati devojku time...Uzas...Samo iskuliraj...

reko sam bre budali da samo pokazuje koliko je NESIGURAN U SEBE i LJUBOMORAN.
 
Luciferko:
da uvek
neki ljubomorni likovi setaj dobre ribe.
ej bre. pa koja jajara moras da budes, devojka ti juri ***** okolo, i ti umesto to da raspravis sa svojom ribom, ma bre nemam reci...on preti meni koji pojma nemam da ona ima decka.

pa cek ciji je to problem? ja bi reko njegov i njegove devojke ne moj.

Treba ti nju da pitas. Mozda zelis da ostanes ti jedini Spanac tu, kao nista ne znas, to je za tebe spansko selo?
 
Luciferko:
reko sam bre budali da samo pokazuje koliko je NESIGURAN U SEBE i LJUBOMORAN.

Znam sta hoces da mi kazes...razumem te...ali u :njihovom"mozgu ti kad mu kazes tako ispadas idiot,ne razmislja on kao mi...Mojoj devojci milion puta pridje neki lik dok sam ja sa njom,ne zna decko,ja mu samo kazem da je samnom ili mu jos bolje ona kaze i to je to...Pa sta sad ne treba da prilazimo devojkama za koje ne znamo jel su u nekoj vezi?!Jos gore je kad ti devojka ne kaze kao u tvom slucaju...ufff
 
zgodan&nezgodan:
Jao te pretnje preko telefona...Tako je jedan magarac mom drugu pretio par dana zbog neke guske,ne mozes da verujes sta mu je sve govorio...Onda sam ja toj guski dao moj broj da on zove mene jer sam ja nju nabacivao tom mom drugu...Onda je zvao mene i svasta mi govorio,ja sam samo cutao,jer ne mogu preko tel da se raspravljam,i prvo sam mu rekao gde sam,da dodje...Naravno ljiga nije dosla...pa sam ja njega zvao da dodjem ja tamo gde je on...Isao sam u Batajnicu kao kreten a njega nigde...A otisli smo samo ja i jedan "drugar"...Malo sam otisao od teme,samo da ti kazem kakvih indijanaca ima...To je bre neki paor koji misli da ce impresionirati devojku time...Uzas...Samo iskuliraj...
slično radim i ja
 
Luciferko:
Oce li neko da mi objasni kako uvek jajare i beskicmenjaci imaju vrh ribu pored sebe!!!
Muvam neku da je *****, koleginicu, ona se javila posle 2 meseca satro da me pita za zdravlje i ne znam da ima decka. I ovaj joj procita poruke.

I krene meni da preti, prvo me zove telefonom pa posle porukama.

A ne sme to da raspravi sa svojom devojkom. Koja naravno igra igru.

Ej bre i takve jajar bezmude , bez karaktera, uvek imaju dobru ribu pored sebe.
fiddle.gif
 
Luciferko:
da uvek
neki ljubomorni likovi setaj dobre ribe.
ej bre. pa koja jajara moras da budes, devojka ti juri ***** okolo, i ti umesto to da raspravis sa svojom ribom, ma bre nemam reci...on preti meni koji pojma nemam da ona ima decka.

pa cek ciji je to problem? ja bi reko njegov i njegove devojke ne moj.

Vidi, ako ti je dahtao u slushalicu, to je onda bio Aleksej, nishta ne citash na ovom forumu inace bi ti sve vec bilo jasno!
 

Back
Top