Ljubavni problemi

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Skupite se ovde i polemisite , pisite , kukajte , o svojim delikatnim situacijama....

...a forumashi ce dati sve od sebe da vam pomognu , da vas razvedre , nasmeju , ismeju , omalovaze , izrendaju , stave na stub srama...:mrgreen:...kako to vec samo mi forumashi umemo i znamo...
...znaci dobrodosli...




...'this is just a try...folks...;)
 
E ovako...moj problem je...
...hocu danas (ponoc je prosla) da nateram decka na sex...a on ima sutra ispit , pa mi je rekao da mu ne pada na pamet...
...sad ja razmisljam da li da pokushavam ili da se manem toga...da li cu se kajati ako padne ispit i to...
...i u gadnoj sam dilemi , molim vas da mi neko pomogne da izaberem....:cry:
...:)
 
...moja tetka je imala ispit gde je morala da gleda insekte i da im popamti imena...sta tome fali...ja sam kao dete isla s njom na poljoprivredni...i ona mi je sve te preparirane zivotninje pokazivala...i bash mi se svidelo...
 
...pa on sad pamti neke formule u vezi s npr fluidizovanim slojevima i prenosom mase i toplote u disperznim sistemima...[size=-2]sto cu ja isto raditi u septembru pa ako me rasta ne banuje u startu , imacete prilike svi da citate svasta...(ovo je post ispitna trauma :P )[/size]
...a sto se tice insekata , jesi li znala da su bube bile velicine pacova u kamenom dobu , tamo na poljoprivrednom u NS-u imaju i fosilne ostatke....zamisli napadne te copor bubashvaba svaka po 10 kila...leeeleee
 
senoviti:
bolje probaj ovde svakog pojednicano da nateras na sex... ;)
...i onda mu sa svakom pojedinacno nece uspeti...onda ce da se uloguje kao aca banovani i da otvara teme...zasto ste sve vi iste...zasto omalovazavate nase ocajnicke pokushaje da malo ovlazimo nashu presahlu kiticu...i bla bla bla.... :-D :razz:
 
topmodelsica:
Moja slika u profilu ima neke cudne vizuelne efekte na licu, moje lice je kao kod bebe od godinu dana, svetlo, glatko, i cisto, stvarno ne znam sto je ovako ispalo na ovoj slici.

Ma hajde...nema veze sto si naborana i ruzna to je priroda...neko je lep(JA)...neko je manje lep...ok razumemo te... :D :D :D

Salim se naravno
:D :D
 

Back
Top