Tamara Nikezić

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Zna li neko nešto osnovno o Tamari Nikezić?
Ovo je već treći put da mi zapada za oko (ne zbog estetike), a to nije baš čest slučaj....
Osim da je od 2001 FMU, nigde ništa ni godište , ni gde se može kontaktirati?

Sad joj je Dragić menadžer u biznisu sa pop baladama.
Jeste da je iz bara pa joj je familija rep, ali bi mi baš bilo interesantno da jedno veče izadjemo i bez maske upoznamo....

Dakle bilo kakav info ili reakciju na ovakav post .
 
eto, nedavno joj je pao reflektor na glavu..
"Dok sam sedela i čekala da se manekenke pojave, osetila sam kako me nešto jako udara po glavi. Reflektor je pao sa plafona, a mene je udarila šipka dugačka 2,5 metara! ...Ljudi iz "Hajata" ponašali su se kao da se ništa nije dogodilo! Bar da su nam čašu vode prineli... Tek na insistiranje moje koleginice Jadranke Jovanović pozvali su Hitnu pomoć, koja nas je odvezla u Urgentni centar. Konstatovali su mi potres mozga, a lekar mi je rekao da sam imala sreće jer mogla sam da poginem! Sreća što mi je šipka pala na teme. Da je na potiljak, ostala bih na mestu mrtva! A da ne pomišljam šta bi se dogodilo da je pri padu pukao reflektor! Sve bi nas ubila struja!"

spijuniram za vas
 
pa diplomirala je na FMU i peva u narodnom u bg...malo google :I

sedi u prvi red pa joj namiguj kad ima solo tachku

jao secam se ono kako naci momka kad si pametna zena kako je to nemoguce... al ne secam se lika tacno..to je bilo na b92 kod mirjane bobic - m ima it o na googlu

eto ponudi se da joj uradish sajt tolka zvezda cudo zena a nema sajt
 
Imas jednu mogucnost: upoznaj se samnom, ja cu te upoznati sa mojom sestrom koja je operski pevac ( jos vrlo kratko u Naradnom pozoristu), a onda ce te ona upoznati sa njom... Evo, zvacu sestru ovih dana da pitam za Tuznog patka!
 

Back
Top