VIP zvanično počinje sa radom 7. jula 2007. godine!

Da li ćete preći na VIP mrežu?

  • Da, svakako

  • Ne, ne planiram

  • Videću prvo kakve usluge i cene ima


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Адриан

Ističe se
Poruka
2.767
Pitao sam VIP kada počinju sa radom (putem emaila) i ljubazno su mi odgovorili da počinju sutra, 7. jula puštanjem mreže u rad koja će pokrivati celu zemlju. Vlasnicima prvih promotivnih pripejd SIM kartica će kartice biti aktivirane preko vikenda, i oni će najkasnije u ponedeljak, 9. jula početi da troše svoj bonus kredit od 1000 dinara i da koriste Vipove usluge.

Ovo zaista nije dezinformacija, jer sam od VIP-a dobio odgovor.

Dakle, nije nas izneverio VIP :)
 
Ja sam se bas razocarala u Vip, uzela promotivne brojeve sa kreditom od 1000 din,kad su aktivirani brojevi radili su jedan dan i posle nece, krediti nisu potroseni, ali ne mogu nikoga da pozovem, niti mene moze ko, jedino poruke rade. Ne razumem u cemu je problem, bila u Vipu, oni nesto cacnu, ukucaju u kompjuter, telefon radi dok ne dodjem kuci, posle opet po starom. Bar da stignem taj kredit da potrosim pa da pobacam karice, a nisam jedini slucaj, tamo kazu da se vec nekoliko ljudi zalilo za isti problem.
 
dadika:
Ja sam se bas razocarala u Vip, uzela promotivne brojeve sa kreditom od 1000 din,kad su aktivirani brojevi radili su jedan dan i posle nece, krediti nisu potroseni, ali ne mogu nikoga da pozovem, niti mene moze ko, jedino poruke rade. Ne razumem u cemu je problem, bila u Vipu, oni nesto cacnu, ukucaju u kompjuter, telefon radi dok ne dodjem kuci, posle opet po starom. Bar da stignem taj kredit da potrosim pa da pobacam karice, a nisam jedini slucaj, tamo kazu da se vec nekoliko ljudi zalilo za isti problem.
Vip definitivno nije ništa posebno...
 

Back
Top