sezonski poslovi u gradu

marina-b:
Ima li neki posao i za mene,kad vec niko nece da me vodi na more,da bar sama zaradim za put do mora,a tamo cu se valda snaci :lol:

PA ja sam ti ponudio i more i posa u jednom ;)

goran89:
zbog toga i ja trazim posao... :D

A sto ne odes na more i tamo radis??? Sada je malo kasno da radis da bi posle otisao na more, jedino ako ces da ides u septembru ;)

Uzmi neku telefonotku ili tako nesto nadji studentske zadruge i kontaktiraj ih, oa mozda ti uleti neki posao.
 
DOKONI UM:
Ako se nisi snašla u toku zime ... ništa onda ... mada imam nekoliko drugara koji bi ti se mogli naći pri ruci...nozi...ali ne znam šta im uvaljujem...
Pa preko zime sam se snasla,al to ode na sredjivanje za leto.Znas ono,kozmeticar,frizer,manikir,pedikir,solarijum,doterivanje linije,krpice........I nije mi ostalo nista,sem ispraznjenih muskih novcanika :cry:
Uuuuuu,ako su drugari sumnjivi kao ti,onda bih ipak ostala ovde,da ne zavrsim kao belo roblje negde :shock: :lol:
 
marina-b:
Pa preko zime sam se snasla,al to ode na sredjivanje za leto.Znas ono,kozmeticar,frizer,manikir,pedikir,solarijum,doterivanje linije,krpice........I nije mi ostalo nista,sem ispraznjenih muskih novcanika :cry:
Uuuuuu,ako su drugari sumnjivi kao ti,onda bih ipak ostala ovde,da ne zavrsim kao belo roblje negde :shock: :lol:


neces.

prefarbacemo te u CRVENO.
 
DOKONI UM:
Pa dobro Marinče onda šapaj do štranda...farbaj stolariju...kreči i tako to...
"LETO U GRADU" zna da bude zanimljivo... :-)
Baš sam mislio da te spakujem u kupe sa drugarom...ima slobodno mesto...suvaozača
SLK !
Taj rad se dokoni ceni.Odma konkretno,a ne tu okolo naokolo kao ovi drugi.Pretpostavljam da je napunio novcanik i odmah mozemo da krenemo.Ne treba ja ni da se pakujem,sve cu tamo da nabavim :lol:
 
DOKONI UM:
Znam posao...
XXL sam drugara i drugarica smuvao
a Boga mi
XL je tu i brakova palo...

Samo ***** li ga okači neku photku ne smem da brljam sa škart robom, sada kada imam razrađeno tržište i klijentelu probranog ukusa
Ma sad cu odmah da otvorim temu Marina i njene slike,sve ce tu da bude,od onih u bundi do golisavih,u svim pozama,samo reci sta treba :lol:
Kakva skart roba,jesam ti rekla da sam dvojicu iscedila zimus i proletos dok me nisu spremili i smontirali za leto. :lol: :lol: :wink:
 

Back
Top