"МИЛЕ ТРАНЗИЦИЈА" ПОСТАО ВЛАСТ ???!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Cvijanović savetnik vicepremijera
Mile Tranzicija postao vlast

Autor: Ljiljana Begenišić | 06.07.2007 -
"Blic"

Glumca Zorana Cvijanovića angažovao sam za savetnika za održivi razvoj jer je u nekoliko navrata kada smo razgovarali pokazao veliko interesovanje i znanje iz ove oblasti, naročito u domenu reciklaže. On će se baviti temama koje ga interesuju i radiće na projektima prema kojima ima afiniteta. Neka se dokaže i na tom planu, kaže za „Blic“ potpredsednik Vlade Božidar Đelić, odgovarajući na pitanje šta ga je motivisalo da poznatog glumca imenuje za savetnika u oblasti koja nema dodirnih tačaka sa Cvijanovićevom profesijom.

Ocenjujući da je odnos građana i vlasti suviše konvencionalan, Đelić očekuje i to da Cvijanović, na sebi svojstven način, promeni takve relacije.

- Građani su sumnjičavi prema vlasti. Verujem da će Cvijanović u te odnose uneti zrno nekonvencionalnosti. Mislim da se on neće promeniti i ne očekujem da kao savetnik potpredsednika Vlade počne da nosi kravate. On ima osećaj kako da prenese građanima određenu poruku, a to je veoma važno. Sa njim ćemo održati seriju konkretnih akcija - kaže Đelić.


On dodaje da će se strategijom održivog razvoja baviti čitav jedan tim u kome će, osim glumca poznatog i po ulozi Mileta Tranzicije u serijalu TV B92, biti i veliki broj stručnjaka.
U kratkoj izjavi za B92 Cvijanović je rekao da Đelić ima snažnu nameru da prekine apatičan odnos između građana i vlasti i da taj odnos učini spontanijim. „U tom smislu, stručnost Popovića i moja popularnost mogle bi da se kapitalizuju u društveno-koristan rad“, objasnio je Cvijanović.

*************************************************************

Ето, поштовани форумаши ЦИРКУС ПОНОВО РАДИ... и шта сте ви друго очекивали од Мики Мауса осим да од озбиљних послова направи циркус.

Ето, то је екипа експерата из ДС-а, циркусант Миле Транзиција....... :roll: :roll: :roll:
 
svetolik trpkovic:
Pa zar nije malo neobicno da poistvecujes glumca sa jednom od mnogih uloga koje on igra ,mislim onda bi mogli da smatramo glumcei za ubice ,pedofile ,narkomane ili nemacke SS vojnike ako bi ih u stvarnom zivotu ocenjivali po njihovim ulogama .

А зар ти није пало на памет да га можда познајем ??? :evil: :evil: :evil:
 
eremita:
А зар ти није пало на памет да га можда познајем ??? :evil: :evil: :evil:
pa nije kad nisi napisao nigde ,elem nije to samo DS izmisljotina imali smo u proslom mandatu nekad odlicnog pevaca, a danas nedolecenog notornog alkoholicara Boru Djordjevica kao savetnika u ministrastvu kulture iako ne moze da sastavi prosto prosirenu recenicu a da mu mozak ne zatrokira ili recimo uglednog clana DSSa Nebojsu Bakareca koji je izvodio striptiz na javnim mestima pokazivao neke tetovaze i mahao nekim macem sacuvaj boze .
 
Jerry Ropero:
sobzirom da je cvijanovic glumac, a djelic podpredsednik vlade srbije zaduzen za ekonomska pitanja, nije mi jasno sta glumac moze da ga savetuje?

meni ovo lici na jos jednu pljacku budzeta srbije . ako je postavio cvijanovica za savetnika mogao je da postavi na isto mesto i moju tetku.

Ajde da jednom kažem da si u pravu. U pravu si.
 
Jerry Ropero:
sobzirom da je cvijanovic glumac, a djelic podpredsednik vlade srbije zaduzen za ekonomska pitanja, nije mi jasno sta glumac moze da ga savetuje?

meni ovo lici na jos jednu pljacku budzeta srbije . ako je postavio cvijanovica za savetnika mogao je da postavi na isto mesto i moju tetku.

Jes majku mu - OVO JE JOŠ JEDNA NEVIDJENA PLJAČKA ALI BEZ RADIKALA!
 
radikali nisu vlast tako da ne mogu nista da opljackaju sve i da hoce.

za razliku od radikala ove tvoje demokrate nas pljackaju tako sto svaki ima po 50 savetnika za razno razna pitanja na koje su na drzavnu sisu okacili svoje tetke, jetrve, svalerke, kumove, prijatelje, ortake iz kraja , zetove, svastike i ostalu rodbinu.

koji ce moj bilo kojem politicaru stalno zaposlen savetnik? ako nesto ne znas da uradis vezano za svoj resor znaci da nisi sposoban da obavljas posao na koji si postavljen.

as simple as that.
 
eremita:
Cvijanović savetnik vicepremijera
Mile Tranzicija postao vlast

Autor: Ljiljana Begenišić | 06.07.2007 -
"Blic"

Glumca Zorana Cvijanovića angažovao sam za savetnika za održivi razvoj jer je u nekoliko navrata kada smo razgovarali pokazao veliko interesovanje i znanje iz ove oblasti, naročito u domenu reciklaže. On će se baviti temama koje ga interesuju i radiće na projektima prema kojima ima afiniteta. Neka se dokaže i na tom planu, kaže za „Blic“ potpredsednik Vlade Božidar Đelić, odgovarajući na pitanje šta ga je motivisalo da poznatog glumca imenuje za savetnika u oblasti koja nema dodirnih tačaka sa Cvijanovićevom profesijom.


Ето, поштовани форумаши ЦИРКУС ПОНОВО РАДИ... и шта сте ви друго очекивали од Мики Мауса осим да од озбиљних послова направи циркус.

Ето, то је екипа експерата из ДС-а, циркусант Миле Транзиција....... :roll: :roll: :roll:
Mito, ne volem ni ja Djelića ali daj pusti Cveju ako se već zanima.
Čoveka bar zanima i samim tim postićiće bolje rezultate
 
Iron Lord:
Jes majku mu - OVO JE JOŠ JEDNA NEVIDJENA PLJAČKA ALI BEZ RADIKALA!

Nije nevidjena, već je vidjeno, ništa novo. Glumci su političari, politčari su glumci i tako u krug.

Samo stvarno ne znam kakvu će on to revolucionarnu ideju da da Đeliću kao njegov savetnik. Budalaština. Zato nam i ide ovako, igramo se ozbiljnim stvarima, pa posle nam je Amerika kriva kad ništa ne uradimo kako treba.
 
Registra:
Nije nevidjena, već je vidjeno, ništa novo. Glumci su političari, politčari su glumci i tako u krug.

Samo stvarno ne znam kakvu će on to revolucionarnu ideju da da Đeliću kao njegov savetnik. Budalaština. Zato nam i ide ovako, igramo se ozbiljnim stvarima, pa posle nam je Amerika kriva kad ništa ne uradimo kako treba.

Pravo SVAKOG MINISTRA je da za pomoćnika uzme koga on želi. Plata 90.000 dinara pa možete da pomoćniku pljunete pod prozor, makar to bila rodjena žena od ministra!

Niste se bunili za STOTINE MILIONA DEVIZNE ŠTEDNJE nego je još nazvali "staaaarooom" a ovamo ne date ljudima da se "okrpe" malo...

90.000 : 78.5 = 1146€

Izem ti platu... Ovoliko je imao fizikalac pre dolaska SPS i SRS na vlast...
 
Jerry Ropero:
radikali nisu vlast tako da ne mogu nista da opljackaju sve i da hoce.

za razliku od radikala ove tvoje demokrate nas pljackaju tako sto svaki ima po 50 savetnika za razno razna pitanja na koje su na drzavnu sisu okacili svoje tetke, jetrve, svalerke, kumove, prijatelje, ortake iz kraja , zetove, svastike i ostalu rodbinu.

koji ce moj bilo kojem politicaru stalno zaposlen savetnik? ako nesto ne znas da uradis vezano za svoj resor znaci da nisi sposoban da obavljas posao na koji si postavljen.

as simple as that.

Pa ne moraš biti u vlasti da bi ukrao 9 miliona dinara za benzin!
EBOTE - KRADETE ČIM MOŽETE! :shock:

Abusus non tollit usum
 
Iron Lord:
Mito, ne volem ni ja Djelića ali daj pusti Cveju ako se već zanima.
Čoveka bar zanima i samim tim postićiće bolje rezultate

Ахахаааааа......ово је било баш духовито, признајем.....али Ироне, јбт. за шта може Транзиција "да се занима" - па то исто као када бих ја сада почео да се занимам за нуклерану физику... 8-)
 
Jerry Ropero:
ovo je jos jedna pljacka budzeta srbije u reziji demokrata . as simple as that.

Videli smo i kako je to izgledalo u režiji SPS/Radikali. Čini mi se ipak "malo" gore. Nezvanično se procenjuje da je samo porodica Milošević iz zemlje iznela oko 4 milijarde dolara. Ne mora da znači da je podatak tačan, neka je iznela četvrtinu, da li misliš da je to malo?

Da ne pominjem sve ostalo...

Meni je sada zaista žao što vidim ovakve izlete u vladi Srbije, to im zaista nije potrebno. Ali oni su za vladu devedesetih zaista amateri u smislu organizovane kradje.

Milošević je direktno, bez trunke srama, pokrao sve što je moglo da se pokrade, nije se čak potrudio da to malo zakamuflira, tako da nemaš pravo da budeš baš toliko ogorčen na sadašnju vladu.

Milijarde i milijarde dolara su nestale netragom iz ove zemlje, misliš li da je normalno da opustoše penzioni fond u toj meri da i danas ne postoji mogućnost da se položaj tih nesrećnih ljudi poboljša. Da državne banke ostave bez dinara, ljudi su sedeli i ništa nisu radili godinama, zato što banke nisu imale novca da rade.

Pa inflacija, pa šverc.

Molim te Jerry, dozovi se malo pameti, stvarno ću pomisliti da si registrovani član SRS, koji je ovde po zadatku da promoviše stranku.

Pričaš takve stvari da stvarno nisam ponekad sigurna da li si ozbiljan.
 
eremita:
Ахахаааааа......ово је било баш духовито, признајем.....али Ироне, јбт. за шта може Транзиција "да се занима" - па то исто као када бих ја сада почео да се занимам за нуклерану физику... 8-)

Pa kako da ti kažem... ajde nema veze mada sam trebao da ćutim: menjali su ribe medjusobno

p.s. ja se zanimam za pomoćnika ministra vera
 
Iron Lord:
Pravo SVAKOG MINISTRA je da za pomoćnika uzme koga on želi. Plata 90.000 dinara pa možete da pomoćniku pljunete pod prozor, makar to bila rodjena žena od ministra!

Niste se bunili za STOTINE MILIONA DEVIZNE ŠTEDNJE nego je još nazvali "staaaarooom" a ovamo ne date ljudima da se "okrpe" malo...

90.000 : 78.5 = 1146€

Izem ti platu... Ovoliko je imao fizikalac pre dolaska SPS i SRS na vlast...


Potpuno se slažem s tobom, odgovorila sa Džeriju, da se ne ponavljam.

Pre izvesnog vremena pričali smo o nekoj temi, ne sećam se, i dotakli smo nekako stručnost naših političara, naročito u inostranim poslovima.

Ja samo smatram da se i dalje mnogi ljudi dovode na odredjena mesta po partijskoj pripadnosti, a ne uzima se u obzir stručnost i to je ono što mi bode oči.
 
Registra:
Ja samo smatram da se i dalje mnogi ljudi dovode na odredjena mesta po partijskoj pripadnosti, a ne uzima se u obzir stručnost i to je ono što mi bode oči.
На жалост, тако је.

Али, ја увек кажем - можда смо ми ипак мало нереални у својим очекивањима.

Мислим, очекивања су сасвим у реду, али, ако се присетимо, да је то, у ствари, "наслеђе" од најмање 60 година, са, заправо, тек - покушајима дисконтинуитета, а који (покушаји), такође, на жалост, како знамо, бивају ометани...
 
Norma Kampl:
На жалост, тако је.

Али, ја увек кажем - можда смо ми ипак мало нереални у својим очекивањима.

Мислим, очекивања су сасвим у реду, али, ако се присетимо, да је то, у ствари, "наслеђе" од најмање 60 година, са, заправо, тек - покушајима дисконтинуитета, а који (покушаји), такође, на жалост, како знамо, бивају ометани...


Tačno, to nam je ostavština.
 

Back
Top