HITNO! BITNO!

dardul

Početnik
Poruka
1
Body: ..
Ne znam koliko vas zna, ali pre par dana Tosha (Vladimir Todorovic) inace, clan benda Flipout i njegova devojka Una su doziveli saobracajnu nesrecu na Dominikanskoj Republici. Una je preminula na putu za bolnicu, a Tosha je u komi i trenutno je hospitalizovan u obliznjem gradu. Zbog ogromnih troskova lecenja i same operacije cifra je vec dosla na 7.000 dolara, a predvidja se da ce izaci na 15 - 20.000 dolara. Ovim pozivom zelimo, da pomognemo i Uninoj porodici jer ce i oni imati ogromne troskove (oko 12.000 dolara) oko prenosa tela nazad u Srbiju.

Shodno tome, zamolio bih sve koju su u situaciji, da novcano pomognu koliko god je to moguce. Vazno je samo da napravimo sto vecu akciju i da ovu pricu prosirimo sto dalje jer je i vreme vrlo vazan faktor.

Ako neko mozda ima mogucnost da ovu pricu podigne na neki visi nivo (npr. novine, ziro racun i ostalo), neka mi se javi jer bi to ubrzalo stvari.
Naravno, novac mozete doneti i licno.

Za sve informacije: mob: 064 135 68 77, fix: 011 2154 500 Petar Kilibarda (Cope)
Unapred se zahvaljujemo,

Flipout
______________________________________________

Few days ago Tosha (Vladimir Todorovic), member of a band called "FlipOut", & his girlfriend Una had a car crash accident in Dominicana. Una died on her way to hospital & Tosha is in coma right now, & he has been hospitalized in a nearby city. Because of big hospital expenses & surgical operation he had, he needs to pay 7.000 USD now, at this moment. Until the day he's ready to leave the hospital he'll need to pay
15.000 - 20.000 USD. With this bulletin we would like to help Unas family because they will have big expenses too (round 12.000 USD to move her body back to Serbia).

I'd like to ask all the people that can help us to collect the money for these two famillies. It's important that we make this action as big as we can, and as quickly as possible because we don't have much time.

If someone, perhaps, have possibility to bring this whole thing on some higher state (opening of bank accounts or column in newspapers or something like that) please contact me. It will make the things go faster.

Informations: mobile +381 64 135 6877, home: +381 11 2154 500
Petar Kilibarda (Cope)

Thanx in advance, We appreciate
Flip Out
 

Back
Top