KAMENOVAN SRBIN

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741
KAMENOVAN SRBIN

Srbin iz Gojbulje kod Vučitrna, Dušan Perić, koga su, kako je rekao, napali Albanci, dok je obradjivao svoju njivu, zbrinut je sinoć u bolnici u severnom delu Kosovske Mitrovice, izjavio je direktor ove bolnice, dr Marko Jakšić.

Prema doktorovim rečima, Perić je zadobio povrede glave i hirurški je zbrinut.

Perića su kamenicama napala petorica Albanaca dok je obrađivao svoju njivu, a potvrđeno je u dežurnoj službi Kosovske policije.

Gojbulja je čisto srpsko selo u opštini Vučitrn , u kome ima oko 100 srpskih kuća.

Pa dokle više..??? :evil:
 
Obersturmfuehrer:
kako ono eremita kaze.
"ne znamo sta se desilo, ne treba da komentarisemo.
ko zna kako im se zamerio"

Pratila sam par tema na kojima se pojavljuju tvoji postovi. Zdušno se trudiš da spamuješ čak i neinteresantne teme na Astrologiji, koje poseti svaki hiljaditi forumaš jednom u tri meseca, što dovoljno govori o tebi.

Na ovaj komentar ti Ja odgovaram " sram te bilo", mada znam da takve osobe nemaju ni stida ni srama.

Vest je potvrdjena i istinita, a čovek je, kao i mnogi pre njega, SAMO obradjivao svoju njivu.
 
Ja ih ne podstičem već svaka moja reč ide ka većem razumevanju i rešavanju kriza i samim tim i boljem životu svih Srba. sa druge strane vi, koji ste za sebe ufiksirali da ste mnogo veliki Srbi ste oni koji su odgovorni za svaku srpsku žrtvu.
 
BlackMusician73:
Ja ih ne podstičem već svaka moja reč ide ka većem razumevanju i rešavanju kriza i samim tim i boljem životu svih Srba. sa druge strane vi, koji ste za sebe ufiksirali da ste mnogo veliki Srbi ste oni koji su odgovorni za svaku srpsku žrtvu.


nemoj tako...sandrina nije bas planirala da se tema na tu stranu razvije... :wink:
 
BlackMusician73:
Evo i Hrvatica sada neka me linčuju razulareni velikosrbi. :D Nije se Sandrina mnogo čemu nadala, ali joj se dogodilo, kao maloj Mari. :lol:

Vidim krdo se okupilo...ma meni vas baš žao...evo sutra ću da svratim do sa.x-a da vidim šta vas to tamo toliko žulja te ste ovde nagrnuli u tol'kom broju... :lol: :lol: :lol:

Ajd' sad iš...iššš sa moje teme... :evil:
 
SANDRINAbg:
Vidim krdo se okupilo...ma meni vas baš žao...evo sutra ću da svratim do sa.x-a da vidim šta vas to tamo toliko žulja te ste ovde nagrnuli u tol'kom broju... :lol: :lol: :lol:

Ajd' sad iš...iššš sa moje teme... :evil:


to issssss..je moje..ne kradi... :wink:

a temu sex ne posjecujem...imam sexa dovoljno..kad bolje razmislim i previse :confused: mozda je upravo to moj problem...bjezim od dragog vama u narucje..da se malo odmorim... :lol:
 
SANDRINAbg:
Pratila sam par tema na kojima se pojavljuju tvoji postovi. Zdušno se trudiš da spamuješ čak i neinteresantne teme na Astrologiji, koje poseti svaki hiljaditi forumaš jednom u tri meseca, što dovoljno govori o tebi.

to sto su tebi nezanimljive, ne znaci da su meni nezanmljive....

SANDRINAbg:
Na ovaj komentar ti Ja odgovaram " sram te bilo", mada znam da takve osobe nemaju ni stida ni srama.

Vest je potvrdjena i istinita, a čovek je, kao i mnogi pre njega, SAMO obradjivao svoju njivu.

i onaj hindu je samo sedeo u kuci.
a ovaj sto je napadnut...pa mozda je narko diler, lopov ili nesto slicno?
m?
ocemo da primenjujemo isti standard na sve, ili cemo da menjamo po potrebi?
 
BlackMusician73:
Ja ih ne podstičem već svaka moja reč ide ka većem razumevanju i rešavanju kriza i samim tim i boljem životu svih Srba. sa druge strane vi, koji ste za sebe ufiksirali da ste mnogo veliki Srbi ste oni koji su odgovorni za svaku srpsku žrtvu.
Da te pitam neshto....
Ako bi ja tebe izmlatio..hipotetichki...da li bi kriv bio ja ili neko ko je mene provocirao pa sam se ja iskalio na tebi?
Po tvom umobolnom rezonu,zrtva je kriva za zlochin nad njom jer je neko 3.omogucio ili isprovocirao zlochinca da izvrshi zlochin nad zrtvom...i time je zlochin opravdan.
Bravo...to je tako"demokratski"...
 
Sram da ih bude, ti Albanci su stoka bezdusna, mada naravno njih nikad nece biti sramota jer kao sto sam vec pomenuo oni nemaju dusu.
Dokle vise da nas Srbe dole na Kosovu tretiraju kao djubre, kao nizu rasu, gde ovaj svet ide?
Samo bih zeleo da kazem da ako bi vec doslo do rata voleo bih da odem dole i pobijem SVU S'TOKU ALBANSKU NEIZIVLJENU. ONAJ KO MRZI SRBE MOJ JE NEPRIJATELJ I NEPRIJATELJ SVAKOG PATRIOTE.
Nas optuzuju da hocemo rat, a Siptari bi ga prvi zapoceli tacnije vec nas provociraju.

Sada ce se naravno naci neko na ovom PF da prica kako sam ja i ostali koji se slazu sa mnom "veliki Srbi" koji se samo k'urce, ali oni u stvari nisu patriote i njihovo misljenje se ne racuna.

KOSOVO NECE BITI NEZAVISNO!!!
 
BlackMusician73:
Ništa, piši radikalima, da nije bilo njih ne bi bilo ni ovoga.
Onda piši DSSu jer oni ovo samo produbljuju.
Немој да какиш. Ја сам први против наведених загађивача српског друштва, али сам и против оваквих испада. Не знам да ли само желиш да провоцираш или стварно тако мислиш. Ако ово стварно мислиш. онда нешто није у реду. Ти Срби који тамо најебавају су жртве екстремиста из шиптарских редова. Колико год да су наши кретени зезнули ствар, не можемо их кривити за поступак сваког шиптарског идиота. Стварно ми нисте јасни ти и твоји истомишљеници. Да ли ти то оправдаваш овај напад?
По твојој теорији, испада да се слажеш и са онима који су палили џамију у Београду. Јер може неки болид да каже ''пиши Тачију, да није било њега не би било ни овога''. Ето колико је танка линија између ЛДП и СРС. Закључак: радикализам је болест, био леви или десни.
 
Nemoj da klopaš pa ja neću da kakim.

Ja polazim od pretpostavke da uopšte nije potrebno posebno naglašavati da su oni koji nekoga napadnu zločinci, a oni koji to urade zbog nacionalne ili verske pripadnosti žrtve zločinci na kub.

Kada dođemo do političkog aspekta onda dolazimo to toga da su ovi naši vodili normalnu politiku sve ovo se ne bi dešavalo. E sada pošto ovde svaka budala dođe da bi pričala o albanskim teroristima i njihovim zločinima, sa čime se svi slažemo onda treba da ih uputimo i na domaću adresu na koju treba da se obrate da bi skapirali da te stvari ne dolaze slučajno i da postoji politički proces koji dovodi do ovoga. Te da su radikali odradili veći deo tog procesa a DSS ga sada nastavlja bez napora da situacija uznapreduje.

E sada po meni je tu razlika između LDPa i DSa, DS se bavi posledicama, a LDP to sagledava malo kompleksnije i bavi se i uzrocima. Zato sam ja kada sam na prošlim izborima gledao za koga da glasam ipak glasao za LDP. Ne znam da li kapiraš ili da pojednostavim?
 
SANDRINAbg:
KAMENOVAN SRBIN

Srbin iz Gojbulje kod Vučitrna, Dušan Perić, koga su, kako je rekao, napali Albanci, dok je obradjivao svoju njivu, zbrinut je sinoć u bolnici u severnom delu Kosovske Mitrovice, izjavio je direktor ove bolnice, dr Marko Jakšić.

Prema doktorovim rečima, Perić je zadobio povrede glave i hirurški je zbrinut.

Perića su kamenicama napala petorica Albanaca dok je obrađivao svoju njivu, a potvrđeno je u dežurnoj službi Kosovske policije.

Gojbulja je čisto srpsko selo u opštini Vučitrn , u kome ima oko 100 srpskih kuća.

Pa dokle više..??? :evil:

Све дотле док Срби БУДУ ЋУТАЛИ И ТРПЕЛИ - а то се нарочито односи на Председника и Владу Србије...........

Изгледа да су им укинули и КиМ информативни билтен........ који је радила СПЦ !
 
eremita:
Све дотле док Срби БУДУ ЋУТАЛИ И ТРПЕЛИ - а то се нарочито односи на Председника и Владу Србије...........

Изгледа да су им укинули и КиМ информативни билтен........ који је радила СПЦ !

Čekam da mi dostave knjigu o gospodinu Martinoviću koji je preživeo svakojake strahote na kosovu a od strane albanskih ekstremista, pa ću " upečatljive" delove postirati ovde. Kada sam je pročitala, bila sam bolesna nekoliko dana, koliko je strašna...neljudska sudbina tog jadnog čoveka. :cry: :cry: :cry:

Ko je, kako i zašto kriv za SVE incidente, zverstva koja se čine Srbima, srpskoj deci i starcima na KiM-u...niti znam niti me interesuje...u ovom momentu, srce me boli za tim ljudima tamo. :confused:
 
BlackMusician73:
...Zato sam ja kada sam na prošlim izborima gledao za koga da glasam ipak glasao za LDP. Ne znam da li kapiraš ili da pojednostavim?
Благо теби, не мораш ништа да поједноставиш - све је јасно. Има ли по ЛДП-у нешто за шта нису криви српски политичари? Ја их не браним, само ме интересује: да ли то што ми ниси одговорио значи да сам у праву (оно за џамију)?
 

Back
Top