Opsta kultura drzavljana USA...

Ako je to taj klip shto mislim da jeste onda je najbolje tamo gde na mapi pokazuju Australiju i Novi Zeland i pishe: na Australiji North Korea a na Novom Zelandu South Korea a lik kaze: nisam ni znao da je Severna Koreja toliko veca od Juzne.... :lol: :lol:

@ Zlaja87
A ti sad kao znash koliko trougao ima stranica ? ;-)
 
*P*A*B*L*O*:
Ako je to taj klip shto mislim da jeste onda je najbolje tamo gde na mapi pokazuju Australiju i Novi Zeland i pishe: na Australiji North Korea a na Novom Zelandu South Korea a lik kaze: nisam ni znao da je Severna Koreja toliko veca od Juzne.... :lol: :lol:

@ Zlaja87
A ti sad kao znash koliko trougao ima stranica ? ;-)
To je taj...
Sta je to trougao,se to maze na 'lebac? :lol:
 
Ovo je Surferski kutak,sto znaci da kacis zanimljivosti koje nadjes na netu(bar po onome sto sam ja razumeo),ovo nije reklamiranje niti bilo kakva provokacija,cak sam i lep naziv teme dao(mnogo lepsi nego sto je trebalo da bude ;) ),i moje misljenje je da je tema na mestu,ako nije voleo bih da mi mod javi sta ne valja cisto da budem svestan za ubuduce...
GZ:
Podforum surferski kutak je predividjena za linkove i web adrese veoma zanimljivog i interesantnog sadrzaja, a ne reklamiranje sajtova i foruma..
...
 

Back
Top