Sajam srpskih POLT-rona u Beogradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
POLTRONI
Srpska politička, estradna i kulturna elita pohrlila da Majklu Poltu čestita Dan nezavisnosti, bez obzira na otvorenu podršku SAD nezavisnosti Kosova


BEOGRAD - Iako je američki ambasador Majkl Polt pre nekoliko dana poručio Srbiji da će joj biti lakše ako se odrekne Kosova, juče je srpska elita pohrlila da mu čestita Dan nezavisnosti, najveći praznik SAD. Na prijemu u američkoj rezidenciji pojavio se kompletan politički i poslovni vrh naše zemlje, a trenutno najpopularnija Srpkinja Marija Šerifović omraženom Jenkiju otpevala je "Molitvu".

Doduše, Šerifovićeva, iako je bilo predviđeno, nije pevala američku himnu, već je to uradila Poltova supruga Hali. Usledio je koktel sa sve ćuretinom, tortama i šampanjcem. Zvanice su u podužem redu čekale da čestitaju praznik diplomati svetske sile broj 1, a potom je strpljivi Polt svakog od njih častio fotografisanjem za uspomenu.

Boris Tadić i Vojislav Koštunica, koji se nisu odvajali, došli su sa najbližim saradnicima, predsednik sa vicepremijerom Božidarom Đelićem i ministrima Draganom Šutanovcem i Dušanom Petrovićem, a premijer sa šefom BIA Radetom Bulatovićem i savetnikom Vladetom Jankovićem.

U moru zvanica bile su i ličnosti u žiži: Dušan Mihajlović, koji vodi medijski rat sa Bebom Popovićem na temu ko je kriv za smrt Zorana Đinđića, i Prvoslav - Prle Davinić, sveže optuženi za aferu "pancir". Ambasador Polt, kome ovog meseca ističe mandat, poželeo je narodu Srbije "sve najbolje na putu demokratije, na koji je tako hrabro ponovo krenuo u oktobru 2000. godine".

- Ponosni smo što smo imali priliku da upoznamo srpski narod i nadamo se da smo učinili sve što smo mogli da zaslužimo vaše prijateljstvo i vaše poštovanje, iako nismo uvek mogli da se složimo oko svakog pitanja - rekao je ambasador Polt u svoje ime i u ime svoje supruge obraćajući se zvanicama.
 
Evo par zanimljivh slika sa aktuelnog sajma poltronstva i dupeuvlakastva odrzanog u americkoj rezidenciji na Dedinju

0503-vlada-sporcic.jpg


Tadic doneo tortu

0515-vlada-sporcic.jpg


Rade Bulatovic "ljubim ruke"

0509-vlada-sporcic.jpg


Ceda Jovanovic sa suprugom - "ponosan sam sto sam izdajnik"

0508-vlada-sporcic.jpg


Vuk Draskovic "moja zena voli zivot na visokoj nozi a to kosta brate"

0518-vlada-sporcic.jpg


Dusan Mihajlovic "nisam ja majke mi"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top