Izgovori...

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
Koje izgovore koristite kada zakasnite na cas,niste ucili,ili ne dodjete u skolu???


Ja nikad ne lazem za sitnicemal cu poceti,jer uvek na*ebem,kazem razlog i za cas,i za ucenje(tipa mrzelo me i to)...a za ceo dan,razredna me i ne pita,jer sam dobra ucenica:D
 
Najcesce, za kasnjenje na prvi cas, pokvaro mi se bus :D... Uostalom, profani me skoro nikad ne itaju zasto, svi znaju da daleko zivim pa se na to vadim :D
A za bezanje-nemam....dobijem neopravdani ali mi nije frka posto ionako malo bezim...
 
ne kazem nista odem lepo otvorim vrata zatvorim i spavam posto se uspavam uglavnom a nekad kad bas ono je za bus mnogo daleko zivim od skole..a za bezanje kazem tipa ono morao sam da idem neam pojma bilo mi je lose nisam vas nasao a javio sam se nastvanici a razredna kaze ne lazi ali ipak opravda na kraju..a obicno bezim sa nekim jer mi glupo sam..a recimo jednom sam sa drugovima kasnio na cas ruskog igrali fudbal na terenu i kao otisli na pola casa i kao zadrzala nas razredna pa lupili razlog..
 
Ja se vadim na muzicku kad zakasnim, kao imala sam vanredno cas ili ispit, i uvek mi poveruju. A za ucenje se ne vadim, posto me nikad i ne pitaju, kazu da ih smaram :lol:
 
...kolaps u gradu...bio udes....zakazano kod zubara...ili jednostavno nista :) ...mada retko kasnim.. :) ...obicno to koristim kada zaboravim da smo imali predcas....ili kada se uspavam.... :)
 
uglavnom zubar :lol:
ili zaglavila sam se u liftu :lol:
drugog razloga nema, jer zivim na 2 min od shkolem tako da nema kolapsa u gradu :lol:

a kad ne nauchim, vadim se na to da sam pomagala razrednoj ili da sam uchila za takmichenje :lol:
 
Uh... Moji izgovori... Mislim, obichno kasnim 4 dana u nedelji, a moja razredna ne pravda ni jedno zakashnjenje... U pochetku je bilo ''Bas mi se pokvario'', ''Bio je sudar kod Lole'', ''Ogromna je guzhva kod Lole'', ''Legao sam u 5'', etc...
Al' na kraju, shvatila je da imam tu odvratnu osobinu, i shta tje... :lol:
I na kraju uvek govorim ''Shta da radim?'' ... :-D
Eh...
 
Da,a sto je fora kad stavrno zakasnis na bas,kao ja jednom...kupovala cigare i ode,i kazes zakasnila sam na bus,i oni ti ne veruju...ja ne znam sta bi oni da cuju...

A,lik jedan Marko u mom razredu,kasni kod razredne,i ova ka bita sto kasnis,on se pravi da ne cuje,opet kao sto kasnis,on kao molim sta ste rekli,i opet ga pita on cuti,opet ga pita i on "cekaj te da smislim"
 
Nikad ne kasnim. Tj. ne kasnim kod profana koji već sa vrata ne upisuju odsutne. ;) Kod ostalih mi se i desi da malo zakasnim, ali oni ništa ne pitaju.
Ako idem prepodne u školu i zaspim, jednostavno nastavim da spavam, pa mi moji posle opravdaju. Šatro bila sam bolesna ili tako nešto. Bolje mi je da ostanem i naspavam se kao čovek nego da trčim u školu i još dobijem neopravdani...
 
Bolje je pitanje, koji izgovori kad hocete da vas puste kuci. Stomak, glava. Stomak. Glava. Dolazi mi drustvo iz osnovne. Glava. Glava. Stomak. .....profesorka, izvinite, ali mene boli vrat, mozete li da me pustite kuci? Poceo sam da se smejem kad sam je to pitao.. al vredelo je.
 
Moj najbolji ortak dodje na cas,ja ga pitam,jel kupio vezbanku,on kakvu vezbanku,ja imamo psimeni,i ludak :"Sta imamo pismeni"-i uzme rukom polomi i sto i ruku...BUDALA...

Inace skidam gips za dva dana
 

Back
Top