Ko je presao Call of Cthulhu? Jel ima mozda neko save-ove

To sa walkthrough su obicne gluposti!!!
Da li mozes bilo gde naci nesto osim kombinacija sefova????
Na tom sajtu su gluposti da cu otkljucati neku glupost ako igru predjem na private investigator....
To i nije hint, kad budem presao tako videcu sta cu dobiti... to je obavestenje a ne hint!!!
Za konkretne situacije nema nista....
A i siguran sam da je BuG!!!
Markoca, jesi presao igru???
 
koliko pricate o ovij igri nateracete me da je isntalira m i resim za dan 2 i da vam svima pomognem nemogu da vas gledam vise


u cemu vam je draz igre nego da mozgas i da se malo potrudis jer cilj igre ti je da ti prodje vreme a ne da se neko durci e resio sam igru 100posto dobio sam ovaj skriveni predmen ili onaj a sve je to dzabe kad ase koristio cheat ili tutorial kako i sta .........................
 
Ekiman:
ej :shock: :shock: :shock: :shock: idi na krstaricin forum :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tamo ces na avanturama nadji sta trebas raditi!nije bug sa sefom nego treba znati semu kako se okrece jednom ulevo jednom udesno i meni j trrebalo vremena da provalim!a brojevi od sefa se nalaze u knjigama itd..

ako ti je tesko batali



ovo nije forum krstarice
 
logo_krstarica.gif
ovdje pise krustarica a ne krstarica :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Back
Top