Nepotrebna estetska hirurgija

Sturmgeist

Zainteresovan član
Poruka
249
Upoznao sam pre par godina devojku koja ima odlične grudi: i čvrstinu, i oblik, i veličinu. Velika većina drugih devojaka bi joj pozavidela na njima. Al ne lezi vraže: kad zaradi pare, hoće da ih poveća po svaku cenu!
Govorio sam joj da bi samo pokvarila svoje lepe grudi na taj način, a da ne govorimo o ugrožavaanju zdravlja na taj način. Nije htela ni da sluša. Prekinuli smo kontakt, tako da ne znam da li je to uradila.
Šta nagoni ljude da rade besmislene estetske zahvate? Jasno mi je ako devojka nema sise, pa da hoće da operacijom i ugradnjom silikona stekne samopouzdanje, ili da klempavi muškarac koga zovu Dambo stekne sigurnost operacijom, ali kad je neko potpuno savršen?!
Da li su to komplexi, ili...?
 
Ako pricamo o osobi kojoj nije poziv da zabavlja siroke narodne mase, onda je definitivno u pitanju manjak samopouzdanja, ili je devojka klasican produkt danasnjeg drustva tj. povodi se za dobro znanim trendom forsiranja forme , a ne sadrzaja.
Cak pre mislim da je ovo drugo, ustvari sigurna sam, jer osoba koja ima ok grudi, nema ni jedan drugi razlog za takvim poduhvatima.

Tako da, sta te briga, ni ne treba ti kompleksasica...danas grudi, sutra nos, a prekosutra ko zna sta!
 
sevilja:
Ako pricamo o osobi kojoj nije poziv da zabavlja siroke narodne mase, onda je definitivno u pitanju manjak samopouzdanja, ili je devojka klasican produkt danasnjeg drustva tj. povodi se za dobro znanim trendom forsiranja forme , a ne sadrzaja.
Cak pre mislim da je ovo drugo, ustvari sigurna sam, jer osoba koja ima ok grudi, nema ni jedan drugi razlog za takvim poduhvatima.

Tako da, sta te briga, ni ne treba ti kompleksasica...danas grudi, sutra nos, a prekosutra ko zna sta!


a prekosutra penis .... taka je moda :mrgreen:
 
NatasaNatasa:
Ako neko plastičnom operacijom rešava problem svog samopouzdanja ... odmah bih mu odobrila takav zahvat. Nemam ništa protiv toga ....
Da, ali problem je što takvi onda traže još i još i još...
Srede grudi, e onda hoće nos, pa izvade par rebara zbog tanjeg struka...
Nema kraja.
A realno nemaju potrebe za tim.
Sve je to u glavi.
d035.gif
 
meda_bica:
Tebi su super jer si verovatno zaljublen u nju.A objektivno?Iz tvoje price i rekla bih da nema stvarnu potrebu za tim ali treba uzeti u obzir sve opcije

To je bilo pre dve godine...nisam bio ni tad zaljubljen u nju, a kamoli sad...ali mi je pala na pamet, pa sam se setio njenog problema, pa reših da čujem mišljenje širokih narodnih masa.
 
Hoce velike grudi, nasla je nacin da ih poveca, sta tu ima da se prica. Ne vidim razliku, sad kao devojka sa malim grudima ima tvoje odobrenje da napravi od keca trojku, a ona sto vec ima trojku, ne bi trebalo da je poveca na 5, jer tebi ne prija oku...Satro brinemo za njeno zdravlje...
 
love4ever:
Hoce velike grudi, nasla je nacin da ih poveca, sta tu ima da se prica. Ne vidim razliku, sad kao devojka sa malim grudima ima tvoje odobrenje da napravi od keca trojku, a ona sto vec ima trojku, ne bi trebalo da je poveca na 5, jer tebi ne prija oku...Satro brinemo za njeno zdravlje...

Ne vidim logiku za povećavanjem dovoljno velikih grudi.
zašto bi iko tražio odobrenje za tako nešto?!
Da li mi prija oku ili ne je irelevantno.
 
Sturmgeist:
Upoznao sam pre par godina devojku koja ima odlične grudi: i čvrstinu, i oblik, i veličinu. Velika većina drugih devojaka bi joj pozavidela na njima. Al ne lezi vraže: kad zaradi pare, hoće da ih poveća po svaku cenu!
Govorio sam joj da bi samo pokvarila svoje lepe grudi na taj način, a da ne govorimo o ugrožavaanju zdravlja na taj način. Nije htela ni da sluša. Prekinuli smo kontakt, tako da ne znam da li je to uradila.

Daj neke slike da sami prosudimo ;)
 
love4ever:
Hoce velike grudi, nasla je nacin da ih poveca, sta tu ima da se prica. Ne vidim razliku, sad kao devojka sa malim grudima ima tvoje odobrenje da napravi od keca trojku, a ona sto vec ima trojku, ne bi trebalo da je poveca na 5, jer tebi ne prija oku...Satro brinemo za njeno zdravlje...
Pazi ovo je zanimljivo...dobro rece Love...ako brines za zdravlje jedne brini ze zdravlje i one druge..ili je ova sto nema sise totalno u ocajnom stanju zbog malih sisa pa nema veze za zdravlje. Cudi me kako niko ne stavi post: moja devojka ima male grudi i zeli da ih poveca a ja joj ziv ne dam. Vec je samo problem kad se dira nesto sto je vec veliko...meni je sve ovo smesno....
...a koja je razlika ljudi, izmedju danasnjih silikon-vimara aka grande-mlekara i onih kukavaca iz Afrike koji prave kese od usta, povecavaju usne resice i onih Azijata koji stavljaju prstenove na vrat dok ne pocnu da lice na zirafe? Vazno je da se njima cepacimo od smeha dok gledamo Travel ili Discovery, a cim krene mlekara parada onda muskarci slasno blenu, a zene mastaju o parama da i one budu takve...ovde se nedavno govorilo o urbanom...a meni se cini da jos nismo izasli iz plemenske zajednice... :-?
 
tweet-tweet:
Pazi ovo je zanimljivo...dobro rece Love...ako brines za zdravlje jedne brini ze zdravlje i one druge..ili je ova sto nema sise totalno u ocajnom stanju zbog malih sisa pa nema veze za zdravlje. Cudi me kako niko ne stavi post: moja devojka ima male grudi i zeli da ih poveca a ja joj ziv ne dam. Vec je samo problem kad se dira nesto sto je vec veliko...meni je sve ovo smesno....
...a koja je razlika ljudi, izmedju danasnjih silikon-vimara aka grande-mlekara i onih kukavaca iz Afrike koji prave kese od usta, povecavaju usne resice i onih Azijata koji stavljaju prstenove na vrat dok ne pocnu da lice na zirafe? Vazno je da se njima cepacimo od smeha dok gledamo Travel ili Discovery, a cim krene mlekara parada onda muskarci slasno blenu, a zene mastaju o parama da i one budu takve...ovde se nedavno govorilo o urbanom...a meni se cini da jos nismo izasli iz plemenske zajednice... :-?

Nisi u pravu. Staviti BALONE je mnogo stetnije nego ribi koja ravna ko daska da stavi neke srednje sise.

Velika je razlika izmedju dobroh velikih sisa i africkih zirafa, jer ovo jedno je nama lepo, a drugo nije. A kod njih je vec druga prica...
 
Pored sve dobre volje ja i dalje mislim da je to velika glupost. Kao zensko ne mogu da zamislim ta dva tvrda strana tela ispod svoje koze...
A sto se tice vratova...njihovim muskarcima je to lepo, a nama idiotarija, sto ne bi bilo obrnuto...seces kozu, cerecis misice, rizikujes zivot pod totalnom anestezijom, guras unutra plasticne balone, pa onda iglom i koncem zasivas...zar to nije armija novih Frankestajna? Frankestajni brate i to ti je to!
A sta bi sa onim...oj devojko, duso moja, cim mirisu njedra tvoja...niti dunjom nit nerandzom vece dusom devojackom....;-)
 
Pa njihovim jeste ali nama nije... A ovde smo svi "mi" trenutno ;)

Ma vidi, yebiga nekome to znaci.... Mislim silikoni.

Znas ti onu pesmu "smrdljive sise" :lol:

Ajzaklija stomaklija ponovo prdi
startovala me je riba kojoj smrde grudi
reko sam joj idi stavi raban pako
iz torbice joj viri traka polumeta shako
stavila je silikone jeftine
pa se na vrucini usmrde najgore
onda je tela da joj potpishem cd
ja nisam shako polumenta devojko bre jee
preporuka moja ti je stavi cvikeree
i baci u mashinu tvoje sise smrdljive
pochela je plache malo se uvredila
nisam ti ja kriv shto si losh silikon metila
imash jeftine zilete u marketima
isechesh malo dojku i vadish kljeshtima ono stho izvadish u lepinju stavi moze i da posluzi ko dodatak sarmi
 

Back
Top