ToP TiP...

molim samo iskrene odgovore...

  • bodi-bilder...

    glasova: 0 0,0%
  • rastaman...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    1
  • Anketa je zatvorena .
Ja bih da vidim tvoju sliku Musmula kad se vec nudis... cisto da vidim ko si... znas nekako ne ide ovakva prica bez slike... sorry... :-D Mada osecam da si moj tip... 8)
Duhovna preobrazenja se mogu desiti na raznim mestima... crkva... forum... krevet... priroda... :lol:
 
gossca:
Ja bih da vidim tvoju sliku Musmula kad se vec nudis... cisto da vidim ko si... znas nekako ne ide ovakva prica bez slike... sorry... :-D Mada osecam da si moj tip... 8)
Duhovna preobrazenja se mogu desiti na raznim mestima... crkva... forum... krevet... priroda... :lol:


Jes' pa da ne mogu da se otkacim od tebe. Zibe, bre!!! :twisted:

(Da me vidis kakav sam frajer, bolji sam od Maria80, strine mi!! :lol: :lol: :lol: A i ledja mi dlakava, bas kako vole ove ribice ovde! :lol: :lol: )
 
Gosscu TI cimas po raznim temama ... to malo postova sto imas uglavnom si potrosio na mene...
Inace, ne bih te ni zapazila da me ne vuces stalno za rukav da te primetim... pa reko' ok da mu poklonim malo paznje... dugo je cekao... osetljiva dusa... :lol:
 
gossca:
Gosscu TI cimas po raznim temama ... to malo postova sto imas uglavnom si potrosio na mene... Inace, ne bih te ni zapazila da me ne vuces stalno za rukav da te primetim... pa reko' ok da mu poklonim malo paznje... dugo je cekao... osetljiva dusa... :lol:


Pa neko mora i da radi, nemaju svi sponzore. A valjda si primetila da se ovde kacim samo kad jurcam za tobom. :lol: :lol:
 

Back
Top