SKATEBOARDING

Tony89

Početnik
Poruka
11
Koliko je ovaj sport zastupljen u vašem kraju?!
Vozite li SK8 i koliko dugo?
Sta mislite o opremi?-koja oprema je po vama najbolja(daske,lageri,točkovi,osovine,patike...)?
Koju opremu imate i koliko traje?-ili je trajala?!
 
U nashem kraju ima njih nekoliko,pogotovu oko moje zgrade na letnjoj pozornici.Htela sam da vozim kad sam imala cetiri godine,ali posto imam dve leve noge ta ideja je pala u vodu,ali me taj sport fascinira. :D
 
ej , ljudi , ja skeytam, mislim...ne bas dugo , tek sam pocela... ;)
zasada znam samo ollie.... :-(
htjela sam pitati dali neko od vas zna di mogu skinuti neke klipove o skeytanju :?:
to bi mi bilo od velike pomoci......
 
Da... Mene zanima skate ali vise onako... Za pocetak bih samo gledao i tako to.
Nego, ima li neko mesto u Beogradu gde se skejteri organizovano skupljaju (osim ispred pozorista) ili neki fun club ili tako nesto?
 
Ovako ja inace vozim agresiv roshke, ali druzim se sa skejterima....Zivim u sd-u i mozete da naidjete na skejtere i agresivce kod doma svakog dana od 5 pa nadalje...kod Doma kulture.... Inace ovde ima ljudi koji voze sk8 20 godina.

Btw shto se tice klipova imash na www.youtube.com ogroman broj klipova koji ti mogu pomotji, barem meni jesu... Poz svima
 
jordan-500.jpg
 
hm, pa...
1. u mom kraju ima par skejtera, ali nema zenskih... :(
2. imam skejt i ne umem josh sjajno da ga vozim, ali se trudim :mrgreen:
3. poshto sam josh amater, stvarno nemam blage veze sa opremom
4. gore je navedeno

shta josh reci, osim TONY HAWK RULES!!! mada, ni Rodney Mullen nije losh.... :D
 
hm, pa...
1. u mom kraju ima par skejtera, ali nema zenskih... :(
2. imam skejt i ne umem josh sjajno da ga vozim, ali se trudim :mrgreen:
3. poshto sam josh amater, stvarno nemam blage veze sa opremom
4. gore je navedeno

shta josh reci, osim TONY HAWK RULES!!! mada, ni Rodney Mullen nije losh.... :D

1. svojim pozitivnim primerom mogla bi da podstaknes i druge da voze
3. vremenom se sve nauci, ne treba da brines o tome
2. nije preterano vazno kolio si dobar u necemu, vazni je da to volis. Ako je tako onda si sk8er isto onoliko koliko i bilo ko drugi. A uz trud i vezbanje doci ce i napredak.

Danny Way sila :wink:8-)8-)8-)
 
Cao,
Ako se bavite nekim extremnim sportorm: free climbing, vozite rolere, skateboard, parkour, kaskader ste ili se bavite bilo kojim drugim extremnim sportom ..
Pruzite sebi sansu da se pojavite u jednom od spotova za Eurosong - prijavite se za kasting!

Sta je potrebno:
Poslati prijavu na mail: office@statisti.org.yu sa imenom I prezimenom, telefonom I napomenom kojim se sportom bavite.

Dodjite danas (subota,15.mart 2008.) od 13h do 15h u zgradu “Bigz-a” (kod mostarske petlje) na drugi sprat u studio Fotografix. Kada dodjete javite se Marini, devojci iz naseg tima I reci da Vas salje Milenko iz Statisti team-a.
Mozete povesti I prijatelje koji se takodje bave nekim od extremnih sportova.

AKO STE IPAK ZAKASNILI ZA OVAJ KASTING:
Pogledajte nas sajt I pridruzite nam se u nekim od narednih projekata, pridruzite se ekipi koja radi na najvecim tv projektima (reklame, spotovi, filmovi…).

Kada se budete prijavljivali navedite pod specijalnu vestinu SPORT KOJIM SE BAVITE.
www.statisti.org.yu
 
ja sk8ujem vec 2 dana......xD.do sad sam naucio 3 osnovna trika: OLLIE , SHUVIT i BODY VARIAL 180 SHUVIT.....po meni ta tri su najbolja za pocetak....a znate li gde se moze kupiti jeftin a dobar sk8 u nisu,i kolika mu je cena....pozzz
 

Back
Top