seselj - sve po starom

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
Šešelj opet pokušao odgoditi početak suđenje
Vođa srpskih radikala, ultranacionalist Vojislav Šešelj, koji se već više od četiri godine nalazi u pritvoru Haškog suda, u srijedu je ponovno pokušao odgoditi početak svojeg suđenja za ratne zločine i zločine protiv čovječnosti u kojem se sam brani.

Tijekom predprocesnog ročišta Šešelj (52) je odbio prijedlog suca Jean-Claudea Antonettija da suđenje počne 6. studenoga, zatraživši odgodu do ožujka 2008. jer mu treba još vremena za pripremu obrane.
U sklopu "izlazne strategije", ICTY 2008. treba završiti sve
prvostupanjske sudske postupke, a 2010. i sve prizivne postupke.
Optužnica Šešelja tereti za "etničko čišćenje" ubojstvima, mučenjem, silovanjima i uništenjem naselja između 1991. i 1993. i "zajednički zločinački poduhvat" u cilju stvaranja Velike Srbije.

coveku se ocigledno ne zuri. sada, mene intersuje zasto? da li je tamo toliko lepo ili???
 
Pa da a onda radikali seru i drze skupove kako mu vec 4 godine ne pocinje sudjenje a ovo je vec treci put da je njegovom krivicom odlozeno a sada trazi da se odlozi za jos godinu dana .Otisao je dobrovoljno i sedeo je tamo 4 godine pa ako za to vreme nije pripremio odbranu a naisao je desetine hiljada stranica onih bolesnih baljezgaria ,koga on zajebava ? Trebali bi da pocnu sudjenje 6 . novembra i bez Seselja ako treba, a ako bude opet pravio cirkus dijete (malo pred lokalne i pokrajnske izbore) ne treba da se zajebu ko prosli put i da mu popustaju nego neka a ostave da radi sta oce na svoju odgvornost.
 
Архангел:
E, Bademe, mene interesuje zašto ne postaviš neku temu o kosovskim političarima/krimosima/zločincima i slično... Nekako si mi previše usmeren na "ovamo"...

kamo srece kada ne bih imao razloga za tako nesto. ali ne smatram da bi to bila tema na kojoj bi mi razmenjivali "misljenja". ali obecavam da cu sto pre postaviti nesto tako
 
Архангел:
E, Bademe, mene interesuje zašto ne postaviš neku temu o kosovskim političarima/krimosima/zločincima i slično... Nekako si mi previše usmeren na "ovamo"...
mozda gleda covek Tijanicev RTS pa je uvrteo u glavu da stvarno zivi u "srcu Srbije" sto mu sa ekrana porucuje ludi Kostunica kad upadne u trans pa mu ondak nekako prirodno dodje da je usmeren ka vamo .
 
adem_ks:
coveku se ocigledno ne zuri. sada, mene intersuje zasto? da li je tamo toliko lepo ili???

To ti govori kakvi su zatvori, pre im samo spomeni Goli otok u sekundi im "nestanu" nacionalisticke ideje. Ovde ima sve, drustvo, tv, sve vrste zabave, sport, ne mora da gradi vestacko brdo od kamenja, besplatan obrok i spavanje i ne mora da se plasi hoce li neko da ga rokne.
Covek sa njegovom biografijom se jedino u zatvoru sigurno oseca.
 
Архангел:
Ček' malo! Kod nas četka radi već izvesno vreme, a hoćeš reći da kod vas ne radi? Znači. ima četka ali nema KO to da uradi? Ili nema ŠTA da se "odčetka" ? Sve čisto?
ko sto rekoh, al' 'ajd jos jednom al' polako [al' sam dosadan...] n e .... m o z e ... s v e .... o p r a t i
 

Back
Top