Kako startovati devojku na Adi koja vozi rolere

Luciferko:
Pazite ljudi ozbiljno sam resio da se pozabavim pitanjem svog nacina startovanja devojaka. Ali najozbiljnije.
Pa sto ne reche odma da je ozbiljno ...........

1.Varijanta nadjes nekog ko je zna cisto da bi imao blagu prednost pri startovanju bolje je uvek se prvo upoznati sa "neprijateljem" nego ti banes da je startujes a ona to ne podnosi i odjebe te ladno

2.Varijanta pridjes i NE kazes cao ja sam taj i taj nego smislis nesto orginalno e sad ako je zafrkant moda ti i prodje fora ali velika je verovatnoca da ces da ispusis.

3 .Varijanta da ispadne kao slucajno upoznavanje tipa zakaci te ili je sapletes gurnes sa mosta gadjas sladoledom itd ali rizikujes da pomisli da si manijak ako te vidi da se puno muvas oko nje

Uglavnom kad se nesto isplanira nikad ne ispadne onako kako si mislio da ce ispasti kako god okrenes osudjen si na propast :) Shala naravno imas podrsku nas forumasa
I Evo ti savet od sinnketa ako uspes da je smuvas obavezno je dobro istorbaj i javi nam kako mamla pa kad budete pred raskid dodji da te posavetujemo kako da je povratis ili da udaris kontru to je in ovih dana .
 
Nemoj da prilazis sa "cao",veruj mi...mi muskarci pravimo tako blentavu facu kad kazemo to prvo "cao"...bolje pridji sa "izvini","jel mogu da te pitam nesto",da pomisli da nisi prisao zato sto je ona vrh riba nego zato sto ti nesto treba bezveze ...Kad bi vam ja rekao sa kojom forom najvise riba statujem smejali bi se...ali uspeva...doduse ja retko prilazim devojci za koju vidim da je totalno nezainteresovana...mora bar neki mali sicusan pogled i eto me... :D
 
Pa tebi ne verujem da bi pomogla nesto puno,koliko vidim iskompleksiran si extra,pa nema sta da ti pricam...Bezveze to ponasanje,ja sam uvek voleo da mi neko kaze na koji fazon muva,sta radi...a ti si u fazonu,ti si smeker,mi ostali smo idioti...Ja verujem da svako ovde ima foru na koju prolazi kod riba i sve bi voleo da cujem...ali ti smekeru,tebe mora da napadaju same...ppppffffff :roll: :roll:
 
Luciferko:
Kao je generalno dobar pristup kada se prilazi devojci?

I kako startovati devojku koja vozi rolere na Adi.

Aleksej_BASO:
Ja mislim da je bila ovakva tema, i to da je Aca postavio, ali ne mogu da je nadjem nikako....

Joj vec sam to rekao, ali moram da ponovima... Kada bi bilo zanimanje biti forumas ja bih bio bogat covek! Nadmasio sam sam sebe.... 8-)

http://forum.krstarica.com/threads/111907

AcaBg82:
Kad vas devojka zamoli na Adi da je malo povucete biciklom posto je ona na rolerima i ne moze vide da vozi?


Vac vidim pojedince kako se hvataju za glavu. Uz recenicu ... "Opet je zasro"

:smile:
 
zgodan&nezgodan:
Pa tebi ne verujem da bi pomogla nesto puno,koliko vidim iskompleksiran si extra,pa nema sta da ti pricam...Bezveze to ponasanje,ja sam uvek voleo da mi neko kaze na koji fazon muva,sta radi...a ti si u fazonu,ti si smeker,mi ostali smo idioti...Ja verujem da svako ovde ima foru na koju prolazi kod riba i sve bi voleo da cujem...ali ti smekeru,tebe mora da napadaju same...ppppffffff :roll: :roll:

OHOHO pa ne vidim da sam bilo gde govorio o sebi a koje ponasanje je bezveze nije valjda da sam uvredio necija osecanja ****** od kad ste postali tako jebeno emotivni.I nikad nisam govorio ljudima da su idioti uglavnom ih pustim da to shvate sami ako vec jesu
Pozdravcic
 

Back
Top