>>>>>>>>>>>Shadowrun<<<<<<<<<< 2007 OBAVEZNO ODIGRAJ

NAJCECA PIRATERIJA U SRBIJI


  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

>>>>CarDevil<<<<

Obećava
Banovan
Poruka
64
igru koji svaki gejmer mora ga ima i da igra dan i noc moja preporuka


onda znas kako je dobra :P



ako je neko igrao neka podeli misljenje najbolja do sada mozes da igras i online


mesavina kantera splinter cela nekok zajebanog horora i sniper elitea kada se sve spoji dobijes ovu extra igru


6d2ex77.jpg
62ieqmc.jpg
4lzykxt.jpg
5081r0o.jpg







4kvc2t2.png
 
dodgeme:
Ja cu kupiti cim mi stigne novi komp (i jos dosta next-gen igara) jel mora da se ima oreginal da bi se igralo na netu, i kolko vidim moze da se pravi svoj heroj ?

eto ta 2 pitanja imam, ali sigurno uzimam




mozes preko online da pravis svokg junaga nemoras da imas original igru

jedino je igra kao wow kod neubijes kog i tog ili kod neskupis neki expirience nemozes neka oruzija i neke kul tetovaze i tako to imas jos neke dodatke koje dobijas kad igras preko neta samo onda kada si resio igru jako mi se svidja milim da vise nece biti prvi vov nego ova mapa online je maximalno velika slikacu pa cu vam pokazati ni wow nije ravan
 
dodgeme:
pa zato sam je i uzeo, nadam se da ce mi raditi lost planet i halo 2 raditi na direct x 10 full modu, a i ako ne ima da potraje dosta. Nego ajde mi objasni ovo oko shadowrun-a kako da je igram na XPu(dok nestigne komp) preko neta, cuo sam da mora sa se ima neki xbox silver, caru ajd mi pojasni to malo




j sam samo skinu patch i isao multi plejer i napravio lika i dalje znas kako svec ide znaci nista specialno nisam radio


probaop sam odmax da se konektujem ali je trazio taj patch pa sam napacio
 
Wild Boy:
1gb rama, grafa sa ps2 i 256mb mada mi nije jasno zasto kada sa ovih shotova iz prvog posta igra ne izgleda nista posebno






ni wow neigleda nista posebno obicna kesa po meni pa igra pola sve ta :P



a igru ja igram na mom kompu procesor je 2x 2.9 2 ipo giga rama i graficka je nvidia 7500 milim ili 600 nemoj me drzati za rec igram sve na full ige savrseno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top