Da li postoje marsovci?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aj nemoj te da smarate coveka . Nija vas pitao ocete li da radite LOCK ili UNLOCK ili sta vec .

Covek je postavio 2 pitanja na koja se ocekuje odgovor a ne LOCK .

Uostalom niko na forumu jos nije postavio slicnu temu :-D .


Ja mislim da intaligentni marsovci u danasnjici nepostoje - mozda nekad jesu . To je danasnje nauka i dokazala .

Da li smo mi marsovci - mozemo samo da nagadjamo . Nauka nastanak coveka jos nije utvrdila i objasnila - samim tim postoji mogucnost da smo sa marsa :-D - ali mala svakako .

POZZZzzzz
 
YOF13:
Aj nemoj te da smarate coveka . Nija vas pitao ocete li da radite LOCK ili UNLOCK ili sta vec .

Covek je postavio 2 pitanja na koja se ocekuje odgovor a ne LOCK .

Uostalom niko na forumu jos nije postavio slicnu temu :-D .


Ja mislim da intaligentni marsovci u danasnjici nepostoje - mozda nekad jesu . To je danasnje nauka i dokazala .

Da li smo mi marsovci - mozemo samo da nagadjamo . Nauka nastanak coveka jos nije utvrdila i objasnila - samim tim postoji mogucnost da smo sa marsa :-D - ali mala svakako .

POZZZzzzz
u pravu si
 
Mr Miki...pa ti si covek od vere, nemoj tako...
Samo se seti sta je rekao ON kada su ga bezboznici razapeli..
"Oprosti im, jer ne znaju sta cine"

Ja nemam prava da taj citat implementiram ovde, samo ga iznosim kao pouku...jer ljudi koji ovde postuju nove teme koje nemaju veze sa SF-om, misle da ima...ipak, niko ovde ne misli nista lose..:):):):):)
 
Изнервирао сам се јер ме је све ово подсетило на доба пре него што смо ми дошли :| Кули и Окси очито немају времена да долазе овде, па сви користи њихово одсуство да би причали о летећим веверицама... :lol:
 
YOF13:
Aj nemoj te da smarate coveka . Nija vas pitao ocete li da radite LOCK ili UNLOCK ili sta vec .

Covek je postavio 2 pitanja na koja se ocekuje odgovor a ne LOCK .

Uostalom niko na forumu jos nije postavio slicnu temu :-D .


Ja mislim da intaligentni marsovci u danasnjici nepostoje - mozda nekad jesu . To je danasnje nauka i dokazala .

Da li smo mi marsovci - mozemo samo da nagadjamo . Nauka nastanak coveka jos nije utvrdila i objasnila - samim tim postoji mogucnost da smo sa marsa :-D - ali mala svakako .

POZZZzzzz

Da sam ja ovdje mod, svaka tema koju neko počne a da ne postavi svoje mišljenje bila bi automatski zaključana. Sada bih mogao proći kroz čitavu krstu i otvoriti 500 tema o stvarima koje znam ili o kojima pojma nemam, tako što bih postavio pitanje: "Šta mislite o tome i tome?" Na ovakve stvari zaista treba odmah LOCK, bez ikakvog upuštanja u temu.

Tebi priznajem u plus da si ipak iznio svoj stav o temi, pa si bolji od onog ko je temu pokrenuo.
 
SuzanKalvin:
Kako alfa muzjaci brane svoju teritoriju. :D
Zar stvarno imaš takvo mišljenje?! Stvar je principijelne prirode - otvoriti novu temu s manje od 10 riječi svaki normalan mod bi smatrao spamovanjem i automatski sankcionisao. Svako ko pokreće neku temu treba, kao uvod, dati svoje mišljenje, stavove, obrazloženja, kao uvod u temu koju pokreće. Nagledali smo se ovakvih tema koje neko pokrene i nikada više ni ne navrati da vidi o čemu narod diskutuje što takođe smatram jednom vrstom spamovanja. Pokretač neke teme trebao bi da bude i najangažovaniji učesnik u toj temi, inače je to bez veze. A ovaj Tihomir je do sada pokrenuo 16 novih tema u svoje 104 poruke. Kada bi svi tako radili, na krsti bi uskoro bilo milion tema. Probaj otići na neki od ozbiljnije vođenih foruma pa ćeš vidjeti da se sve neobrazložene teme automatski zaključavaju a pokretač opomene samo jednom. Kod ponovljenog takvog ponašanja slijedi banovanje bez opomene.

Što se tiče teritorije, ovaj podforum je u teškoj borbi prije godinu dana uglavnom očišćen od raznih tema o letećim vjevericama, vješticama i duhovima, sve što naš drug Sal naziva jednim imenom teleblahbah. Samo pogledaj razne mrtve teme pa će ti biti jasno. Sada dolaze nove generacije koje ponovo pokreću takve stvari a da čak nisu ni pogledali o čemu se ranije raspravljalo. Možda i ne znaju naći te stare teme koje još uvijek postoje duboko zakopane.
 
Ha-ha- samo sam se salila. Izvinite momci. pre nego sto sam napisala ovaj post, gledala sam neke emisije o divljem svetu, pa prosto nisam mogla da odolim utisku; bilo je jace od mene. Apsolutno se slazem sa vama, ali vasa borba protiv ovih nasrtljivaca me je neodoljivo podsetila na onaj divlji svet.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top