Usb flash memory

Probaj u drugi USB port.
Iz nekog razloga ako neki uredjaj stavis u jedan USB port, pa kasnije izvadis i stavis u drugi, glupi XP sve iz pocetka trkeljise i pokusava da instalise. kad mu stavis "automatic' da nadje drajvere, nadje i onda sretno izjavi da je taj tvoj hardver (koji uzgred budi receno vec godinu danba radi na prvom USB portu) "ready for use"...
Probaj, ne jede 'leba
 
Jedino ako nisi "cupao" a ne regularno iskljuicio preko opcije "Safely Remove Hardware" dole desno kod sata, znam likove koji ladno iscuopaju iz USB-a i nikom nista a posle problemcic i nije im jasno sta se desava nego odmah ubedjuju da je tvoj USB problem :)
 
Meni se slicno deshava sa Card Readerom za SD/MMC kartice....
Kad ga ubacim u USB kaze ''Your new hardware is installed and ready to use'' a kad kliknem na njega da mi se otvori izbaci "please insert a disk into drive "E"".... Sreca pa sam provalio da mi je malo oshtecen pa kartica u njega nenaleze dobro ( moram je jache gurnuti ) i onda nema tog problema....

Kad je pod garancijom zameni ga.....
 
NICS:
Jedino ako nisi "cupao" a ne regularno iskljuicio preko opcije "Safely Remove Hardware" dole desno kod sata, znam likove koji ladno iscuopaju iz USB-a i nikom nista a posle problemcic i nije im jasno sta se desava nego odmah ubedjuju da je tvoj USB problem :)
'Ajmo još jednom: nema potrebe za Safely Remove Hardware.
 
Pa citirao si NICS-a, a meni se obraćaš... :confused:

Niti oni u trgovini mogu to otkriti, niti je to moglo da prouzrokuje kvar.
Kao što rekoh, nije potrebno koristiti Safely Remove Hardware.
 

Back
Top