DOČEK

Vanjor

Aktivan član
Poruka
1.745
Iako Vimbldon još nije gotov naši teniseri su plasmanom u osminu finala već ostvarili uspeh.Šanse da taj uspeh još više načine uspehom imaju Ana i Novak koji se u ovim trenucima bori za plasamn u osminu finala.Svi pred skupštinu.Ajmo!
 
Vanjor:
Iako Vimbldon još nije gotov naši teniseri su plasmanom u osminu finala već ostvarili uspeh.Šanse da taj uspeh još više načine uspehom imaju Ana i Novak koji se u ovim trenucima bori za plasamn u osminu finala.Svi pred skupštinu.Ajmo!
kreni polako, da zauzmes mesto.
 
Vanjor:
OPA KAKAV TENIS.KAKAV LEP TENIS i PROLAZ NOVAKA.
ANA KAO ŠTO SE I OČEKIVALO PROŠLA VAJDIŠOVU!AJMO!
Ovde u Ceskoj su sa sigurnoscu ocekivali da Nikol pobedi Anu. Ja sa na kladionici naravno dao na Anu a imala je losiji kurs. Ujutro sam ih sve u kladionici nagrdio zbog kursa i bio sam toliko glasan da su me par njih poslusali i kladili se na Anu!!!:lol: :lol: :lol:
 
Al je ovo bilo Lepotica Vs Zver.Ova Venus ima dinamit u rukama, a Ana je izgledala kao da ima petardu - puvalicu.No ipak verovatno je i previše bilo očekivati da Ana dobije Venus.Polufinale Vimbldona dobar uspeh za nju.
A Nole još jedan antologijski meč odigrao.Možda jei od njega previše očekivati da dobije Nadala, ali nadamo se.AJMO NOVAK!
 

Back
Top