100 najboljih igara svih vremena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mrzelo me da gledam celu listu ali ako nema tetrisa, pacmana i duke nukea onda listu ne treba ni pogledati.
Kao sto neko rece Fallout, Diabolo su isto igre koje su morale da se nadju na listi.
I na kraju homeworld, rodonacelnik svemirskih strategija.
 
Ne svidja mi se lista, cini mi se kao da su igrice tek onako nabacane na listu...

Tesko da moze da se odredi prava i objektivna lista igrica po kvalitetu, jer kvalitetna igrica moze da se smatra onom koja je zarazna i zabavna (sto i jeste poenta igrice) a da sve ostalo bude lose, da nema nikakvu pricu itd...

Necu da nabrajam igre koje fale i koje su zasluzile najmanje top 20... Ali lista definitivno nije onakva kakva bi trebala da bude.
 
ovo je neka kucna verzija top 100... Metal gear 2 je medju 40, a mnogo je losiji od keca koga ni nema na listi. Rezident evil 4 jest dobra igrica al nikako nije toliko dobra...niti strasna... Daleko strasniji je call of cthulhu. Half life 2 na listi, kec nije... I glupi halo medju prvi 7, neozbiljno.....
Za deus ex i system shock 2 se slazem da treba da budu visoko, jer su je8eno dobre igre....
Na nekoj mojoj listi bi se nasli i blade of darkness i project eden.... Te dve igre obozavam i stalno imam potrebu da ih iznova obrnem....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top