NAJBOLJE GITARE SVETA

NO POLL QUESTION????????

  • Fender Stratocaster

    glasova: 6 42,9%
  • Fender Telecaster

    glasova: 0 0,0%
  • Gibson Les Paul

    glasova: 2 14,3%
  • Gibson SG

    glasova: 0 0,0%
  • Gibson Doubleneck

    glasova: 0 0,0%
  • Fender Jaguar

    glasova: 0 0,0%
  • Ibanez Gax

    glasova: 1 7,1%
  • Godzilla Doubleneck

    glasova: 0 0,0%
  • Gibson Melody Maker

    glasova: 0 0,0%
  • Neka druga po vama najbolja gitara na svetu

    glasova: 5 35,7%

  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .
Najbolja koju sam ikad video i svirao...
dean_from_hell_cfh_small.jpg


RIP Dimebag
 
Ladno nisu stavili Musicman-a... strasno... koliko vi ne znate...
A Kramer gitare??? pa vi ste prsli... strasno. najbolja metal gitara...
A gde su vam ESP ???
A JACKSON ??? ovaj ko je postavio temu ocigledno je cuo samo za fender i gibson... A Charvel? covece... ne znam sta da kazem...
 
DJM:
Najbolja koju sam ikad video i svirao...
dean_from_hell_cfh_small.jpg


RIP Dimebag


svirao sam je i ocajna je... Mada, te sig gitare koje su se kod nas prodavale za po 600-700 EUR, nemaju apsolutno NIKAKVE veze sa onim koje je svirao Dime licno... :)

Po meni su najbolje gitare: Jackson RandyRoads RR5, ESP explorer, Gibson Les Paul iz 1968, Kramer **** kevu... uhh... kad bi samo imao... daaaa i GIbson-ov explorer...
 
au ljudi pa nisu samo gitare za metal najbolje na svetu covece kako moze neko sa zaboravi
semiacustic
Gibsone ....ili PRS
uostalom gitara je onoliko dobra koliko je vican sviranju onaj koji je svira...
I to je subjektivna stvar neko voli sa sirokim vratom ,neko sa 24 praga ,neko tvrdu ,neko meku tako da je besmisleno pricati o tome ...
 
ma nema tu metal gitara, rock gitara, punk gitara.. sve elektricne gitare imaju nesto svoje... I ne mogu se grupisati... Mislim ja nisam rekao da one gitare koje sam nabrojao da su ajbolje, nego ne mogu da verujem da nisu ni spomenute???
MIslim sve te gore gitare su postale apsolutni pandan Gibsonu i Fender-u, zato sto sada ove dve kompanije NE PROIZVODE vise onako kvalitetne gitare kao nekada, mislim proizvod, ali daj covece, ko ima para da kupi Gibson Les Paul-a sunburst od 3500 funti???
za te pare moze da kupi dva jackson-a americka...
 

Back
Top