Kakve su to "lake" devojke?

jednom mi se desi pravi "brodolom".
riba koju sam jako dugo muvao,o njoj imao najlepse moguce misljenje,koja je u zivotu imala sve sta je ikada htela,od novca,do momaka,.i sa kojom sam imao pravu bajku,jednom mi nakon svega kaze za neki seks koji je imala kao njoj:"SEKS NIJE OZBILJJNA STVAR I KAKO GA JE JAKO MNOGO PUTA IMALA SA MOMCIMA U KOJE NIJE BILA NI ZALJUBLJENA", E TADA MI SE SVE PRED OCIMA SRUSILO,RASKINUO SAM SA NJOM I ODLUCIO NIKADA U ZIVOTU VISE DA JE NE VIDIM,,..i nisam evo 5 godina.
p.s.nije to bila neka klinka,tada je imala 24 godine.
e to je definicija lake ribe!
 
Ne, ne, ne, ne...
Ne mislim da je laka devojka ona koja spava s nekim u koga nije zaljubljena.
Za sex je dovoljna zelja, za vezu je potrebna i ljubav.

Laka devojka je ona koja u seksualni odnos ulazi s ciljem da izvuce neku korist od muskarca: finansijsku, da dodje do odredjenog polozaja, da se nekom osveti... itd.
Laka devojka je ona kojoj cilj sexa nije orgazam, ljubav ili ljubav i orgazam.
 
gossca:
Ne, ne, ne, ne...
Ne mislim da je laka devojka ona koja spava s nekim u koga nije zaljubljena.
Za sex je dovoljna zelja, za vezu je potrebna i ljubav.

Laka devojka je ona koja u seksualni odnos ulazi s ciljem da izvuce neku korist od muskarca: finansijsku, da dodje do odredjenog polozaja, da se nekom osveti... itd.
Laka devojka je ona kojoj cilj sexa nije orgazam, ljubav ili ljubav i orgazam.
za seks je potrebna zelja?
muka mi je bilo kada mi je to rekla i povratio bih tada,ali srecim to jutro nisam bio doruckovao.
ja razumem da vecina devojaka tako razmislja,i to sam joj tada i rekao,ali ja sam godinama bio ubedjen da je ona drugacija,vrednija,bolja od svih koje poznajem,a tom recenicom sam vidio da nije i rekao sam joj da se takve ribe mogu naci na svakom cosku i da mi takva ne treba u zivotu.'
 
Ovako.Ti si pod uticajem ljubavnog mita da je sex bez ljubavi nemoguc i los.
Pitas me sokirano "za sex je dovoljna zelja?"
Cinjenica je da se ti mozes uzbuditi uz lepu zenu koju ne volis ukoliko se ona skine, legne i rasiri noge.
Dal ces ti to prihvatiti ili ne, ne znam, al cinjenica je da ako prihvatis, ti s njom mozes imati dobar sex i to znaci da vam je bila dovoljna zelja.
Naravno da je sex lepsi i bolji kada postoje i emocije.
Naravno da je bolje voleti, poznavati, pa tek onda stupiti u sexualne odnose, ja samo kazem da se nekad prosto moze doci do istog i drugacijim putem, da se nakon dobrog sexa ljudi zavole...
To sto ti nju smatras losom zato sto je spavala s neki ko je samo sexualno privlaci je tvoj strah da neces imati njenu ljubav ako budes spavao s njom, plasis se sto ti je izbila adut na koji si ozbiljno racunao.
 
a33:
za seks je potrebna zelja?
muka mi je bilo kada mi je to rekla i povratio bih tada,ali srecim to jutro nisam bio doruckovao.
ja razumem da vecina devojaka tako razmislja,i to sam joj tada i rekao,ali ja sam godinama bio ubedjen da je ona drugacija,vrednija,bolja od svih koje poznajem,a tom recenicom sam vidio da nije i rekao sam joj da se takve ribe mogu naci na svakom cosku i da mi takva ne treba u zivotu.'


Čemu toliko čudjenje???
Ti očigledno ne razumeš upravo ono što tvrdiš da razumeš.
Ti si sliku o njenoj bajkovitosti stvorio na osnovu svoje iluzije, a ne na osnovu onog kakva je ona zaista.... e u tome je tvoj problem.
 
Sex bez ljubavi? SCANDAL SCANDAL :lol:
Ona drugachija od drugih po tom pitanju? :lol:
Prijatelju dragi, sve je to jedno rebro ,a ti gledaj samo koja ti nadogradnja najvishe odgovara... Neka ima vishe mozga , neka manje, neka je svestrana, neka je jednostrana :P, neka je lepa u pm, neka je samo zgodna, neka ponekad ima i vishe kvaliteta :mrgreen:.. ali jedno je isto, svaka voli torbanje;).. uostalom po chemu se mi u tome pa razlikujemo...
 
gossca:
Ovako.Ti si pod uticajem ljubavnog mita da je sex bez ljubavi nemoguc i los.
Pitas me sokirano "za sex je dovoljna zelja?"
Cinjenica je da se ti mozes uzbuditi uz lepu zenu koju ne volis ukoliko se ona skine, legne i rasiri noge.
Dal ces ti to prihvatiti ili ne, ne znam, al cinjenica je da ako prihvatis, ti s njom mozes imati dobar sex i to znaci da vam je bila dovoljna zelja.
Naravno da je sex lepsi i bolji kada postoje i emocije.
Naravno da je bolje voleti, poznavati, pa tek onda stupiti u sexualne odnose, ja samo kazem da se nekad prosto moze doci do istog i drugacijim putem, da se nakon dobrog sexa ljudi zavole...
To sto ti nju smatras losom zato sto je spavala s neki ko je samo sexualno privlaci je tvoj strah da neces imati njenu ljubav ako budes spavao s njom, plasis se sto ti je izbila adut na koji si ozbiljno racunao.
ne!
ne mislim da je seks bez ljubavi los ili nemoguc!i ja sam ga takvoga imao x puta,ali voleti nekoga ili bar biti zaljubljen u njega i imati seks sa njim i ne osecati nista prema nekome a imati seks sa njim je razlicito.
ja nisam savrsen i znam to,ali je ona bila savrsena u mojim ocima dugo godina,kao takva mi se uvukla pod kozu,a onda tek pokazala svoje pravo lice.
nisam se ja razocarao tada u zivot ili zene uopste,vec samo direktno u nju!
 
ne mislim da je seks bez ljubavi los ili nemoguc!i ja sam ga takvoga imao x puta.

I KAKO GA JE JAKO MNOGO PUTA IMALA SA MOMCIMA U KOJE NIJE BILA NI ZALJUBLJENA",



E zlo mi je od ovih sa dvostrukim arshinima ..




,ali voleti nekoga ili bar biti zaljubljen u njega i imati seks sa njim i ne osecati nista prema nekome a imati seks sa njim je razlicito.

Pa ko sad o tome pricha, to svi znamo ...


ali ja sam godinama bio ubedjen da je ona drugacija,vrednija,bolja od svih koje poznajem,a tom recenicom sam vidio da nije i rekao sam joj da se takve ribe mogu naci na svakom cosku i da mi takva ne treba u zivotu.'


Pa ko te `ebe .. pazi koliko si ogranichen kad godinama nisi upoznao, na tom najelementarnijem nivou, devojku koju muvash .. a zashto je manje vredna ako voli seks i lako daje picu, odnosno prima kitu? Zar je to merilo vrednosti choveka? A kad si zedan je l` odesh do chesme da se napijesh vode?
 
@a33
Razumem te. Savrseni ljudi i zene ne postoje ili samo je Bog savrsen...
Problem tada nije bio u njoj vec u tebi... zasto si je idealizovao? Zaljubljeni ljudi idealizuju, a idealizovanje i zaljubljenost nemaju nikakve veze s ljubavlju.
Prava ljubav je kad uvidjas i vrline i mane neke devojke, a ipak je volis...
Ti si s njom uradio ono sto sam i ja vise puta u zivotu uradila, osudio si je i odbacio zbog necega sto si i sam uradio x puta...
Lekcija koju moramo nauciti je da oprostimo ljudima sto nisu ono sto bi mi zeleli da budu...
 
Vesela_zena_beogradska:
E zlo mi je od ovih sa dvostrukim arshinima ..






Pa ko sad o tome pricha, to svi znamo ...





Pa ko te `ebe .. pazi koliko si ogranichen kad godinama nisi upoznao, na tom najelementarnijem nivou, devojku koju muvash .. a zashto je manje vredna ako voli seks i lako daje picu, odnosno prima kitu? Zar je to merilo vrednosti choveka? A kad si zedan je l` odesh do chesme da se napijesh vode?
ne branim ja sebe,.ja znam da nisam sacvrsen,a ona je bila-bar u mojim ocima,.
jedino za sta si u pravu jeste da je moja greska sto je godinama nisam upoznao u pravom svetlu,ali ja sam bio slepo zaljubljen,.
 

Back
Top