Intelektualac & malograđanka aka Ljubav na seoski način

Jolly Jumper

Primećen član
Poruka
564
Caos svima,zanima me sta bi vi rekli na ovu temu,da li intelektualac,ili decko fakultetski obrazovan, rodjen u gradu, moze da shvati devojku vaspitanu na sasvim drugi nacin?Da li ovo dvoje mogu da nadju kompromis i da se njihova veza zavrsi zajednickim zivotom, ili brakom?Da li moderan momak moze da savlada provincijalski mentalitet svoje devojke i da pobedi ono ukorenjeno i na selu stečeno, ili ce zbog ljubavi dozvoliti da bude pobedjen, uhvatiti lopatu u ruke i zaradjivati za život radeći u polju, rudniku, fabrici, snimajući za Grand ili igrajući fudbal?
All rights reserved by author.

Daklem,
molim moderatore da budu sexualno korektni i da i mi imamo jednu ovakvu temu
iako je ovo gore očigledan plagijat uvodne rasprave o 'feministkinji i balkancu'.


Koliko puta nam se desilo da ocemo da se smuvamo ili opalimo neku dobru ribu kad ono
žensko čeljade nit knjige procitalo, nit noćni sa trga videlo, šarenicu gleda redovno,
oblači se po pink standardu i obavezno izlazi na kvazi elitna mesta a kad treba da
popričate ukapirate da nemate o čemu?
Da li ste u stanju da predjete preko nekih takvih stvari radi veze ili snošaja, ili baš nema šanse?
 
Hard as a rock:
Jbg... ne idem na tzv. elitna mesta :roll: ! Jedna devojka, koja inače izgleda kao sa Pinka... totalno po.rno, kada sam joj pomenuo koncert Peppersa... kaže "ma kakvi Peppersi, kada Lepa Brena napravi koncert na Marakani... vodiću te!" :shock:
Ja... zabezeknut! :???:

Ne pricam o muvanjima po nekim kvazi in mestima. Upoznaš neku personu na bazenu,
u bikiniju ili na poslu - poslovno obučenu, ćaskate malo izlgeda ok i kao dogovorite sudar.
A kad se pojavi .... ono totalno drugo izdanje. Šta radiš, 3 boda u gostima ili bunker
pa šta bude? Na te stvari mislim...
 
dajanijegara:
A da pitam ja tebe Jolly, kako da se gradska cura "izbori" s deckom sa sela? Da li je to uopste moguce?

Za to bi trebalo da potražiš odgovor na temi 'Feministkinja i Balkanac' ili kako god se
već zove... ovo je kontra tema, da ne kažem miting.
Ko da ova zemlja vrca - hmm vrca, od intelektualki, feministkinja i samo balkanaca.
Po meni neces nikako da se izboris, samo će se umoriš. A zna se na selu kako
čupaju repu. :razz:

@ Hard - znači presing prvih 15 minuta, malo preko krila pa ako ne ide igraš na ofsajd?
 
Uh bre, brate, sve radi snosaja, ali radi veze... ne. Imao sam i jednu devojku koja je iz grada, veoma skromna i osrednje nacitana, ali nisam imao zajednickih tema sa njom.Sve se zavrsilo posle par seksanja, jer nisam mogao da izdrzim da ne razgovaramo. Sustina koju sam hteo da kazem je da nije bitno da li je devojka iz provincije ili ne, jer ima i tamo dosta njih sa vrlo slobodnim shvatanjima, vec koliko je dvoje kompatibilno i kakvim su zivotom ziveli u svojim sredinama. Takodje, mislim da ako je momak fakultetski obrazovan, a ona ne, ta veza nece imati neku svetlu buducnost, ako ona bar donekle ne ide u korak sa njim, sa svojim shvatanjima i znanjima. Kazu da ljubav sve pobedjuje, ali kada su kulturoloske razlike u pitanju, to ide vrlo tesko. Naravno to ne znaci da sam ja 100% u pravu i zanima me da li ima jos nekoga da se slaze samnom.
 

Back
Top