EXTRA IGRE !!!!!

backo11

Početnik
Poruka
11
Da cujem preporuke Gamer-a o nekim dobrim igricama....

Svidjaju mi se igre tipa Call of Cthulhu, Doom3, Silent Hill, Rezident Evil i sl... znaci neka horor fantastika i istovremeno avantura sa elementima mudrovanja, sifara, provaljivanja i tih zajebancija... ???

Neka dobra preporuka?
:twisted:
 
Ljudi, hvala za preporuke, probacu da nabavim nesto od toga!!!
Ali da li je neko presao Call of Cthulhu, strasno sam se zakocio, pocinjem da sumnjam da je u pitanju bug ili sam dosao do dela gde je strasno lose odradjen rebus?????
Javite se....
 
labo:
prvi put cujem za to. Nesto novo? Odo da vidim review.....

dobra igra ja sam igrao dugi deo


cmd-user-1-1.gif
 
Star Craft Dobra ali stara igra iz 1997 . Tako da se danasnjim klincima ona uglavnom nimalo nedopada - zbog lose grafike naravno . Uostalom igru danas skoro vise niko neigra . Inace titula najbolje balansirane igre koju nosi i nagrada za prvo mesto na jednom turniru u Severnoj Koreji ( mislim da se odigrao 2000te ) koja je iznosila 100 MILIONA DOLARA su dokaz ( ali ne i jedini ) da je Star Craft zaista dobra igra ( bila ) !

Alpha Centauri and Civilization Mnogo su dobre ali ih nepreporucujem svakome jer zahtevaju mnogo vise od obicnog kliktanja misem !

Half Life 1 & 2 U svetu kompjutera su ovu igru proglasili za najbolju igru ikada ! Mislim na prvi deo - sto ne znaci da je drugi deo los . Ovo je jedina igra koja je u svetu kompjutera dobila ocenu 99 - inace kako kazu autori - dali bi joj ocenu 100 da glavni lik nije mutav ! Sto i jeste tacno glavni lik ni rec nije progovorio tokom cele igre ! Ja se licno slazem da je ovoj igrici to jedina mana - i to vrlo mala . Ovu igru svima preporucujem - i klincima i matorcima !

FallOut2. Za mene je ovo umetnicko delo ! Jedan od najboljih RPGova koje sam ikada igrao . Igra je veoma stara iz 1997 i vecina ljudi uopste ne zna za nju ! Igra je velika zaraza - kada pocnes da je igras - nenapustas kompjuter dok je nepredjes . Kraj igre sam presao nekoliko puta za ovih 10 godina koliko je vec igram :-D ! Ono sto ovu igru cini dobrom je njena nelinearnost . Svaki put je mozete odigrati na drugaciji nacin i svaki od tih nacina moze biti dobar . Ono sto je mene vuklo u ovoj igri ( nekad ) je to sto se igrajuci osetis kao da zivis u toj igri - kao da je glavni lik koga vodis ustvari ti ... jednostavno pozelis da zivis u takvom svetu kakav je u FallOut2 . ( Ali ta zelja odmah nestane cim se vratis u realnost - npr. kad odes u WC ili da popijes casu vode :-D )
 

Back
Top