O tome da su sve iste!

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Zeno moja, saputnice njezna nevjerna u casu tom, kad drugi se javlja, odnose te neizbjezna jutra, gasne ljubav - sve se zaboravlja(Colina pesma-Neverna Zena)

Našoj ljubavi je kraj jer te drugi meni sad ukrade našoj ljubavi je kraj ovo srce više nema nade mrtvo cvjeće, pusti stol ti si donjela mi bol njemo nebo, prazan stan ti si odnjela mi dan ti si bila lažni sjaj našoj ljubavi je kraj(Oliver Dragojevic-Nasoj ljubavi je kraj)

S' tim sto je ne bi uzeo da mu se nije dala :)))
E aj sada da se vratimo na temu... Neka me neka demantuje na ovo! Sve su iste.. Ja sam nasao dva stiha iz dve pesme... Ima ih ko zna koliko... Mnogi su pevali o tome... Ima istine i legende!
Duboko ste me razocarale:))) ajde hocu demant! :)))))) SRAMOTA! :P
 
Molim?
Da vidim vas kako cete izgledati u Colinim godinama, njegova muzika na stranu, al izgled... on je faca...


@Tema
... kako ide onaj hitic... ako pogledas drugog - drugu pogledacu ja, sve sto mozes ti - mogu i ja...
Ne? Da, da, da, da...
 
''Jedina suzo s moga jastuka,
reci mi da nisi njegova...
Moja si i zauvek ostani,
njemu ne treba niko, a meni trebaš ti...
Ti, njegova i moja,
suzo mojih snova,
a bila si moja...
Najdraža, sve ti svoje poklanjam,
samo ostani i nikad, nikad ne idi,
moja si i bila i ostala,
mene volela, a snove drugom dala...
Draga, ne ostavljaj me sada,
dok su moje noći hladne
ti pored njega budiš se u svitanja...
Draga, moraš reći sada,
jer kad svane ova zora
jedan poći mora bez pitanja...''

Ponela me tema, pa zapevah... :)

Ja sam drugačija.
 
gossca:
Molim?


... kako ide onaj hitic... ako pogledas drugog - drugu pogledacu ja, sve sto mozes ti - mogu i ja...

To je meni pricao Igor u WC u. A ja njemu "Namazana znam sve boje, sve na meni lepo stoje, plava kad te boli glava, zuto kad te volim ljuto volim ljuto, crno kad me zoves srno, bela da sam tavoja cela, zelena, da budem jedina." Prvo ja njemu pa on meni. Bas smo slatki.
 

Back
Top