e bas me zanima sta se misli ovde o....

dobroJe

Početnik
Poruka
26
evo ovako....
imam dvadeset i kusur godina i jos uvek sam nevina...uglavnom mi to ne predstavlja problem u komunikaciji i odnosu sa suprotnim polom,ali...nekad me sramota,jer svi znamo u kakvom svetu zivimo...to sto sam nevina nema veze ni sa kakvim ubedjenjem ili nesto tako...prosto se nije desilo...ili sam ja nesvesno izbegavala ili ovo ili ono...sad sam u nekoj vrlo nedefinisanoj vezi...ne vidjamo se cesto i nismo bas ' ozbiljni',a da smo napaljeni jedno na drugo jesmo...od ljubavi malo ima,ali kad smo zajedno super nam je...ja sam slobodna sa svojim telom,ali ova tolika fama o ko gublena nevinosti mi smuci zivot...te treba biti zaljubljen,te ovo te ono...te nemoj sa njim ,posle ce ti biti zao itd...on misli da sam supeer,slatka,zabavna i bla bla bla,ali se ne zeli vezivati,a iskreno ni ja nesto posebno....
e sad da li da spavam sa njim ili ne?...ja nemam vise pojma i sto vise razmisljam sve mi je nejasnije
p.s. ja uopste ne izgledam ko neko nevinasce sto me dovodi u jos nezgodniju poziciju...i jos mu nisam ni rekla,jer ne osecam da smo bas toliko bliski...
zvuci zapetljano,ali je tako nekako...
 
Ne bi da se pravim pametna. Ali Corto je muskarac i normalno je da tako misli; prepusti se i bice ok. Nije bas tako. Prvi put je uglavnom bez veze i za vecinu devojaka bolno.Prebrodi to da bi kasnije mogla da izgradis zdrav odnos prema sexu. A to opet zavisi koliko godina imas. jer ako si veoma mlada steci ces pogresne prestave. Ako imas vise od 20 to je nuzno. Bilo bi dobro da se posavetujes sa lekarima na temi Ljubav&Sex&Zdravlje tema ti nije uopste naivna.
 
...rekla si da ti nije do vezivanja... onda je jedino vazno da ga zelis... a zelis... znaci, ne vidim problem...
... ako bi volela da to uradis s nekim koga zelis i volis i ko tebe i voli i zeli, jasno je da ovaj decko onda nije taj...
... ja sam to uradila sa deckom prema kom sam osecala samo zelju, uopste ga nisam volela i mogu ti reci da je meni prvi put bilo dobro...
... razlika je samo u tome sto je taj moj hteo vezu... ja sam ga otkacila sutradan, on me je saletao jos dugo...
... lepse je to uraditi s nekim do koga ti je stalo, al eto ja nisam... i nemam ruzan osecaj, vec lepo secanje... da, bilo mi super... uh, bio je dobar tip, bas... jos uvek je...
 
dobroJe:
pa to i radim za sada :D
ali mi svi kenjaju sto nismo zaljubljeni,a to bi mi bio prvi put
ako tebi ta ljubav (koje nema) ne predstavlja problem,i ako zelis...onda zasto da slusas sta ce drugi da ti kazu...
ja sam izgubila nevinost u sa deckom koga nisam volela,i to mi nije predstavljao problem da nastavim posle dalje normalno sa svojim vezama i zivotom...neki su to osudjivali neki su bili ravnodusni,neki su cak i tako nesto podrzavali...
sve zavisi od tebe...i ja sam uvek zamisljala svoj prvi put sa osobom koju cu voleti i koja ce mene da voli...to mi se nije desilo,nije kao da sam ja to tako htela ali se ne kajem...nisam ostala emotivno osakacena....
a imam i drugaricu koja je moje godiste i koja je jos uvek nevina...to joj ponekad i ne prija bas zbog predrasuda savremenog sveta,ali ona ceka da joj se dogodi neko sa kojim ce ona to zaista pozeleti,ne zeli da zuri...i to je lepo...ni ja nisam zurila ali nisam ni cekala da mi se dogodi taj neko....

jednostavno smo ze privlacili....tako da ti uradi ono sto TI a ne drugi mislis da je najbolje...ostali ce se vec prilagoditi tebi.. :wink:
 
parka:
...Neka ***** ko šta hoće....
najbolje je juzno voce... o, Partiz... ma neee... necemo ovo trolovati...e, kraljevi, video sam tu rec negde a nemam pojma sta to znaci... u svakom slucaju, pitam se samo da li se Milivoje cirkovic osecao bolje posle onog penala, ili posle najboljeg seksa koji je ikada imao u zivotu? iskreno, ja bi' se osecao bolje posle onog penala... svasta bi' dao da sam mog'o da dozivim tako nesto...
 

Back
Top